"Ievas stastu" prognoze, 2009. beigas

Kosmiski

Ko nevajag darīt 2010. gadā?
 

Liena Britāne
 

Runājot līdzībās, karstās zupas cienītājiem Latvijas Astroloģijas skolas vadītājs astrologs un astropsihologs Andris Račs, pētot nākamā gada prognozi, iesaka – nestrebiet karstu!
 

Interesanti – jautājumus par sirdslietām astrologam patlaban uzdod daudz retāk nekā, piemēram, vai doties prom no Latvijas. Jā, astroloģija var ieteikt, vai jautātājam labāk braukt uz Vāciju, Angliju, Jaunzēlandi, Austrāliju vai citur vai palikt tepat. Andris Račs uzsver, ka viņš gan nav ne finansists, ne ekonomists, tomēr norāda – astroloģiskā prognoze vēsta, ka jostas vēl būs jāsavelk. Taču krīzes beigas jau paredzamas – 2010. jūlija beigās, augustā, kad būs sasniegts zemākais punkts un beidzot varēs domāt par izaugsmi. Ir pat pamats optimismam, jo nākamais gads ir labs precībām, ģimenes pieaugumam un mājokļa iegādei.

 

Nevajag aizrauties
Gadi grupējas pa divi, un astrologs atzīst – 2010. gads salīdzinājumā ar šo, kas «salipis» kopā ar 2008. gadu, būs kā diena pret nakti. No astroloģiskā viedokļa divi iepriekšējie gadi bija garlaicīgi, jo viss saspiedās un sarāvās; tie bija ekonomiski vēsi gadi. Nākamais būs daudz aktīvāks un siltāks. «Ne jau par klimatu domāju, bet gan par gaisotni, kas valdīs,» uzsver Andris Račs. «Jau janvāra vidū sāksies aktivitātes. Ja plānojat bērnus un gribat, lai viņi ir aktīvi un drosmīgi, tad nākamais ir labs gads piedzimšanai. Šiem cilvēkiem gan būs nemierīga dzīve, toties viņi arī daudz ko piedzīvos.»

Astrologs paredz, ka janvāris sāksies ar jaunām vēsmām finanšu jomā. Visticamāk, bankas atkal sāks aizdot naudu. Cilvēki to gaida, un bankas noskaņojumu jūt tāpat kā cilvēki. «Tai mirklī noskaņojums parasti kļūst strauji pozitīvs, taču tas ir arī pirmais brīdinājums, jo cilvēki reti mācās no kļūdām,» saka Andris Račs un atgādina, ka līdzīgs bija 1998. gads, kad daudzi nebija tālredzīgi. «Svarīgi nenonākt galējībās, bet tāda ir cilvēka daba – gribas pārspīlēt gan slikto, gan labo. Latvijā salīdzinājumā ar pārējo pasauli būs īpašs grafiks un, tiklīdz parādīsies lieka nauda, jostas vajadzēs savilkt ciešāk, tāpēc sev jāatgādina – nevajag krist kārdināšanā!»
 

Latvijai labus laikus astrologs prognozē, sākot no 2012. gada, un uzsver, ka neredz kolerāciju starp «pasaules sliktumu» un «Latvijas sliktumu». «Slikti ir tas, ka esam saindēti ar to, kas mums nav nepieciešams. Diemžēl mums neder tas straujums, kas ir daudzviet citur pasaulē. Jau divas reizes esam iekrituši, ticot, ka mums būs, teiksim, ienesīgāks pensiju fonds. Arī man patīk pasakas, taču es zinu, ka tām nav jātic, lai pēc tam nav jāviļas. Tai brīdī, kad onkuļi vilks ārā koferīšus ar virtuālo un reālo naudu, mums vienkārši jāatceras – nauda ir virtuāla kā pasakā par naudas koku. Paredzu, ka nākamgad uzradīsies gan naudas koku stādītāji, gan būs plantācijas ar naudas augiem. Tas, ka pēc salīdzinoši ilga laika tie varētu sākt augt, ir pozitīvi, tāpat kā tas, ka tiks pieņemti nozīmīgi lēmumi. Prognozējams kāpums, līdz ar to notiks straujas pārmaiņas un krasa spēku polarizācija.»

Nepaļauties uz neziņu
Pašreizējo laika ritumu Andris Račs uzskata par gausu. «Domāju, tas ir šajā gadsimtā vislēnākais laiks. Šogad vēl viss notiks lēni: nauda plūdīs lēni, viss pazemināsies, buksēs, stāvēs uz vietas. Taču 2010. gadā paredzams uzrāviens. Laiks kļūs straujš, un viss notiks paātrināti. Kopumā jāvērtē abi gadi – 2010. un 2011. Pēdējā pusotrā gadā no autoritatīviem cilvēkiem bieži esam dzirdējuši atbildes: «Nezinām, kā būs.» Arī astroloģiskajās prognozēs neziņa ir bijusi svarīga norāde. Taču nākamgad tā vairs nebūs. Tos, kas cer, ka neziņa turpināsies (kādam tā ir izdevīga!), gaida smaga vilšanās. Tiks pieņemti stingri lēmumi. Pasaule kļūs skarbāka, taču aktīviem cilvēkiem tas patiks, jo beidzot būs skaidri zināmi spēles noteikumi. Es 2010. gadam prognozēju devīzi «Izdzīvos stiprākais». Lai saprastu, ko uz neziņas beigu fona nedarīt, katram pašam jāapzinās, vai viņš ir vājš vai stiprs. Uzvarēs stiprie, bet vājajiem klāsies plāni. Diemžēl Latvija sevi nevar pozicionēt kā stipru. Krīze valstī nebeigsies jau gada sākumā, – jostu savilkšana var turpināties līdz augustam. Gada sākumā uzplaiksnīs optimisms, taču tas ātri tiks apdzēsts. Sākot no aprīļa, var gaidīt nelielus samazinājumus, jo atkal kādam kaut ko vajadzēs... Tomēr gads būs konstruktīvs un, cerams, pieņemtie likumi un lēmumi kopumā būs pareizi. Ja arī kādam uzņēmumam būs jābeidz pastāvēt, tad labākais risinājums ir kāda cita uzņēmuma sākums.»
Andris Račs piebilst, ka aprīlī, maijā un jūlijā uz pārējo pasauli varēsim raudzīties ar skaudību, jo tur pirks mašīnas, bet pie mums – ne. Taču tas nav nekas slikts, jo ir bijis arī otrādi.
2010. gadā notiks vairāku tālo planētu pāriešana citās zīmēs – Jupitera, Saturna, Urāna un Plūtona. Tas nozīmē, ka kaut kas mainīsies. Andris Račs saka: «Jācer, ka nebūs kara un lai pietiek tikai ar to, ka onkuļi ar naudas maisiem strauji bīdīs savas intereses, bet nerīkosies vardarbīgi.»
Ažiotāžu, kas virmo ap 2012. gadu, astrologs skaidro ar to, ka pārmaiņas, kas sākas 2010. gadā, var akumulēties un novest pie kaut kā tieši 2012. gadā. «Runas par pasaules galu man šķiet smieklīgas, taču vājajiem iesaku nemaisīties pa kājām tur, kur ātri brauc lielie un stiprie, jo var sabraukt. Izlūgties sev speciālu pieeju nebūs iespējams. Strauja attīstība var izraisīt arī straujus bankrotus. Tas, ka radīsies daudzi jauni uzņēmumi, varētu nozīmēt, ka sāksies dažādi jauni darbības veidi.»
Par intriģējošu faktu astrologs uzskata, ka 2010. gada vidū lielās un stiprās planētas sastājas dramatiski agresīvā izvietojumā. «Tie, kam patīk baidīt cilvēkus, teiktu – kaut kas grims, degs, sprāgs... Taču es domāju, ka tas būs svarīgu lēmumu pieņemšanas laiks.»

Neaizvērt acis un ausis
Vai ir pamats uztraukumiem par naudu savā maciņā un kontā? Andris Račs uzskata: lata horoskops ir stabils. Iespējams, eiro varētu tikt ieviests ātrāk, nekā plānots. «Nezinu, vai par to būsim laimīgi, jo, ne jau labi dzīvojot, to var ieviest. Taču tas noteikti nenotiks vēlāk, nekā plānots. Pēc manām prognozēm, tas varētu būt 2012. gada beigās.»
Andris Račs neiesaka sūkstīties par to, kas bijis un pagājis. Jāmeklē jauni ceļi, risinājumi un metodes. Viņaprāt, viena no pozitīvām norādēm nākamā gada kartē – iespējams tūrisma uzplaukums.
Lūkojot iespējamās zvaigžņu darbības 2010. gadā, arī izkristalizējas iespējas, ko katrs varētu tulkot atbilstoši savai situācijai.
Janvārī gan drosmīgajiem, gan bailīgākajiem astrologs iesaka nenogulēt signālus par vispārējā optimisma pieaugumu, uzņēmējdarbības vides sasilšanu un naudas līdzekļu parādīšanos. Viņš atgādina laiku, kad populāra bija Banka Baltija, – tie, kas agri ielika un agri izņēma naudu, labi nopelnīja jeb uzvārījās. Nu varētu būt kas līdzīgs. «Iespējams, izdaru lāča pakalpojumu, taču tādas norādes ir jaušamas, un tie, kas pirmie brauks, pirmie arī mals.»
Vēl janvāra pirmā puse ir baumu pilna. Varas iestādēm nevarēs ticēt. Trīs reizes gadā ir divdesmit dienu periodi, kad nevajadzētu pieņemt likumus, slēgt līgumus u.t.t. – tāda ir arī janvāra pirmā puse.
Mēneša otrajā pusē varēs ticēt gan rakstītajam, gan dzirdētajam, un tad arī būs brīdis, kad sāksies uzrāviens. Svarīgi nenogulēt iespēju attīstīties!
Februāris ir labvēlīgs daudzām darbības jomām, ko cilvēki neuztver kā pirmo nepieciešamību, –luksuslietas, tūrisms, apģērbs, skaistumlietas... Zvaigznes gādās arī par romantisku noskaņu.
Mēneša otrajā pusē, sevišķi februāra beigās un līdz pat 8. martam, būs jūtama pavasara dvesma arī uzņēmējdarbībā.
Februāra beigas un marts ir labs laiks, lai apprecētos.
Marts būs veiksmīgs aktīvās atpūtas cienītājiem. Mēneša vidus iezīmē konfliktu sākuma laiku. «Tas arī ir lielākais konflikts, kura saknes stiepjas dziļi latviešu mentalitātē. Ja darbs taisītu naudu, latvieši būtu čempioni... Varbūt karmas līkloči mūs tā ārstē, liekot atgriezties pie tā, kas patiesībā esam?» spriež astrologs.
Aprīlī labs laiks visam, kas saistīts ar laukiem. Ieteicams nodarboties arī ar skaistām un saldām lietām. Diemžēl konflikti saglabāsies, īpaši ar vīriešu pasauli saistītās lietās. «Iespējams, atkal sāksies zīmuļu laiks,» pasmaida Andris Račs. «Tagad gan vairs nav modē lielīties ar astoņstāvu jahtu vai kaut ko tikpat ekskluzīvu, bet šis laiks atkal tuvojas. Tas nozīmē, ka tirdzniecībā parādīsies šādas lietas, ar ko zīmuļiem izrādīties.»
Mēneša beigās un maijā atkal paklīdīs daudz baumu, bet tajās nevajag klausīties.
Interesantu pavērsienu astrologs redz maijā. «Tie, kas būs sacerējušies par daudz vai nebūs kaut ko paguvuši, stāvēs rindā. Vai būs līdzīgi kā 1995. gadā, grūti pateikt – banku ceļi nav izdibināmi, bet tas varētu būt ilūziju sabrukšanas laiks. Pozitīvi, ka pēdējo ilūziju sabrukšanas laiks. Jā, riskants mēnesis. Labāk zīle rokā nekā mednis kokā...»
Šis mēnesis būs pozitīvs tiem, kas sevi uzskata par veiksminiekiem un par tādiem viņus uzskata arī citi. Viņiem zvaigznēs paredzēts mazs, bet globāls «remontiņš», un tad ceļš atkal būs vaļā! Astrologs komentē: «Tas man liekas īpašs fenomens, ka pēdējos divos gados veiksmes faktiski nebija – tā bija kā ar īpašu pogu izslēgta. Pētot astroloģiskās kartes, redzēju, ka neveicas ne tikai neveiksminiekiem.»
Tiem, kam veiksme uzspīdēs maijā un sāks klāties labāk, astrologs iesaka prasties ar to padalīties. Taču pārāk sasapņoties gan nevajadzētu.
Jūnijā pasaulē notiks straujas pārmaiņas, pieaugs temps dažādās jomās, sāksies jauna ēra tehnoloģijās. Politiķi jau tagad sacenšas, kurš pirmais pateiks «Es zinu», bet reāli tas varētu notikt tieši jūnijā. Iespējams, strauju pārmaiņu mēnesis tas būs tiem, kas nodarbojas ar akcijām. Vienkāršajam cilvēkam jātur vaļā acis un ausis, jo svarīgas lietas nekad skaļi nepaziņo.
Vasara būs nežēlīgas konkurences laiks.
Jūlijs ir pēdējais mēnesis lejupslīdē Latvijā. Lielās zvaigznes sastāsies krustā – astrologiem šī figūra nepatīk, jo norāda, ka augstākais plāns tiks realizēts – gribam vai negribam. Iespējamas lielas globālas pārmaiņas. «Pasaulē un Latvijā varētu sākties «grūstīšanās» » daudznozīmīgi bilst astrologs.
Augustā sāksies verbālas kaujas, kas beigsies oktobrī. Notikumu epicentros jābūt uzmanīgiem!
«Esiet modri, aktīvi, iniciatīvas bagāti!» aicina Andris Račs. «Tomēr izskatās, ka daudziem kļūs labi tāpēc, ka daudziem būs slikti... Būs stipri jūtama polarizācija.»
Labvēlīgs laiks precībām, īpaši sākot no otrās augusta sestdienas.
Gan augusta beigās, gan septembrī iespējams daudz baumu. Tikai septembra otrajā pusē informācija kļūs patiesāka.
Piemērots laiks nopietniem projektiem, un tiem būs laba enerģētika.
Oktobris – diezgan labs mēnesis attiecībā uz politiku. «Pārmaiņas pēc izskatās, ka šoreiz svarīgie notikumi neiekritīs Mēness fāžu maiņas laikā un, jo īpaši, Pilnmēnesī,» ironizē Andris Račs un piebilst: «Laikam savu karmu kādam laikam jau būsim izstrēbuši. Daudz neapmierināto nebūs. Izvēle būs par stiprajiem. Vai par labajiem – nezinu...»
Novembri astrologs raksturo kā īpaši aktīvu periodu.
Decembrī par Latviju iespējamas labas ziņas. Ap gadu miju pasaulē gan iespējami konflikti (domāju, ka tie neattieksies uz Latviju). «Dabas katastrofas nav mans lauciņš, taču pie tādiem zvaigžņu stāvokļiem varbūtība kam tādam ir lielāka nekā citus gadus,» astrologs atzīst un piebilst: «Atceroties laiku, ko vēstīja zvaigznes ap traģiskajiem 11. septembra notikumiem, varētu domāt, ka tagad cilvēki palīdzēs kaut kam sagrūt vairāk nekā dabas spēki. Tiesa, tādas norādes var nolasīt diezgan bieži.»

VAJAG precēties un pirkt nekustamo īpašumu
Vislielākās pārmaiņas 2010. gadā, sevišķi gada vidū, iespējamas tiem, kas dzimuši ap saulgriežu laiku. Visspilgtākie un sarežģītākie notikumi paredzami pavasara un rudens saulgriežos dzimušajiem. Stiprajiem un drosmīgajiem jāuzsāk lietas, kas prasa piepūli, un viņiem veiksies. Gada beigās tas attieksies uz tiem, kas dzimuši marta Auniem, jūnija Vēžiem, septembra Svariem un decembra Mežāžiem. Īpašais zvaigžņu bonuss pēc divu gadu mocībām tiks dots Zivīm.
 

2010. gada otrajā pusē grūtie laiki beigsies tiem, kas dzimuši pirms saulgriežiem.
 

Tiem, kam tas ir aktuāli, astrologs atgādina – nākamais gads ir labs laiks nekustamā īpašuma iegādei. Tiesa, tiklīdz būs kredīti, būs arī cena; jo vairāk kredītu, jo augstāka cena; toties pirmie būs tie gudrākie... Cilvēki reizēm domā: «Eh, ko nu es... Ko tas pārdošanas plakāts tik ilgi stāvēs pie vārtiņiem...» Astrologs iesaka – īstajā brīdī pēc gadu mijas plakāts jāuzliek, un pārdevējs atradīs savu pircēju, vai otrādi. Pircējam, kurš atceras, ka reiz šo plakātu tur redzējis, pie vārtiņiem jāpiezvana un jāpainteresējas – varbūt tomēr pārdodat?
 

«Jāpārdod un jāpērk ātri. Daži kļūs bagāti,» rezumē Andris Račs.
 

Latviešu atgriešanos, kas no valsts aizbraukuši krīzes dēļ, astrologs nākamgad vēl neparedz – tas varētu notikt sākot no 2011. gada vidus.
 

Labs datums precībām ir 10.10.10. Šī diena ir laba jebkam, kas saistīts ar jaunām, nopietnām un romantiskām lietām.
 Atpakaļ
Seko: Facebook