Mana Mīlestības Astroloģija atvēršanas svētki

 Var lasīt un apskatīt bildes

Runa atvēršanas svētkos 2015.g.14.septembrī

Mīlestība ir darbības vārds
Īsta mīlestība nerunā vārdiem, tā runā darbos. Esmu aprakstījis to, ko patiesībā cilvēki jūt. Tās ir dažādas emocijas-cilvēku pieredzes maksimālā amplitudā.
Lai iepazītu sevi un piedzīvotu iziešanu no šīs amplitūdas un satiktu sevī īstu Mīlestību, ir jāiziet no komforta zonas.
Kādēļ grāmata nav tapusi agrāk? Es nepārtraukti darbojos-mīlu. Mani bērni ir mana mīlestība, mana sieva ir mana mīlestība, mans astrologa darbs, daba...
Nosaukums. Ja izņemtu pāris burtus, sanāktu Mana mīlestība-astroloģija. Savulaik žurnālam <Mistērija> nodevu kartējo rakstu, taču bez nosaukuma. Tajā laikam tik spēcīgi bija jūtama mana attieksme pret astroloģiju, ka galvenā redaktore Valda Grauduma uzlika virsrakstu Atzīšanās mīlestībā. Arī šī gramata tāda ir. Kādēļ mana? Ar to ss tikai norādu uz to, ka pretendēju tikai uz savas pieredzes apkopojumu- lai citi kolēģi droši pauž savējo.
Rakstītais balstīts tikai uz pieredzi. Kas ir pieredze? Astrologs savā darbā <pieredz> ļoti intensīvi. Ik brīdi esi kontaktā ar dziļākajiem dvēseles slāņiem, ar ļoti laimīgām un sāpinošām cilvēku pieredzēm- un tu pie- redzi to visu vēl un vēl, vēl un vēl...
Mana sieva pēc izlasīšanas teica, ka teksti vietam ir ļoti piesātināti-teikumā ir veselas idejas esence. Man nepatīk liekvārdība. Es būtu apmierināts ar 12 teikumu grāmatu tur mēs ar brāli esam absolūti vienādi-viņa dzejoļi(ne dziesmu teksti) ir īsi un kodolīgi..
Man pašam vērtīga liekas tikai darbība, vārdi-pēc iespējas īsāki.
Grāmata kādu laiku gaidīja savu pedzimšanu <devītajā grūtniecības mēnesī>, kad kādu dienu saņēmu ziņu no bijušas skolnieces Tatjanas. Viņa redzējusi mani sapnī saistība ar savu grāmatu. Satikāmies un devāmies uz izdevniecību Jumava. Viņa vienojās par savas grāmatas projektu un es Jurim Visockim izteicos, ka man arī ir <gandrīz gatava> grāmata. Tā bija tikšanās, kuru var raksturot ar vārdu-uzticešanās. Maz runu-grāmata gatava. Paldies redaktorei Santai Jirgensonei par lielisko sadarbību.
Paldies LAstrAi par atbalstu, īpaši Gunai Kārkliņai.

 Atpakaļ
Seko: Facebook