Citāda pasaule 2019.g.februāris

Romāns Koļeda

Apiet vai piemānīt zvaigznes nav iespējams

Astrologs Andris Račs uzsver, ka Kosmosa kārtība ilgtermiņā gan planētu, gan cilvēkus vienmēr ved attīstībai nepieciešamā virzienā, tādēļ gudrākie seko savam liktenim un ar izpratni attiecas pret valstī notiekošo.

Būdams pārliecināts par profesionālās ētikas nepieciešamību un plašu zināšanu nozīmi savā darbā, Andris Račs atzīst, ka astrologam bezaizspriedumaini jāuztver ikviens cilvēks, viņa vājības vai netikumi, jo daudz ko mūsu dzīvē noteicis liktenis. No tā neviens nespēj izvairīties, lai gan iespējams to pāraugt – apskaidrojoties.

Vai tas nozīmē, ka spēles noteikumi kļūst mums arvien saprotamāki?
Cietumā viss ir reglamentēts – no ēdienreizēm līdz nakts mieram, kad automātiski izslēdzas gaisma, tur viennozīmīgi skaidrs, ko drīkst un ko – nē. Vai siena, ko Tramps vēlas būvēt uz Meksikas robežas, radīs lielāku drošības sajūtu, nezinu, taču gaidāms ne viens vien līdzīgs mēģinājums celt dažādus mūrus. Cilvēki šogad pastiprināti centīsies ieviest kārtību.
Sanāk, ka brīvības pasaulē kļūst arvien mazāk…
Šis ir aizsargdambju gads, un kādam tas var tīri labi patikt. Cik šādu barjeru savā starpā būvē lielākie pasaules spēlētāji, mums varbūt pat labāk nezināt, bet astroloģiski šie procesi saistās ar Saturnu, kas vēl ilgi, vismaz gadus trīs četrus, atradīsies ļoti spēcīgās pozīcijās.
Ja pareizi saprotu, Kosmoss šogad palīdzēs tiem, kuri ievēros jaunos noteikumus un nepārkāps robežas.
Cenzūra pastāvējusi vienmēr, tikai šoreiz tai ir pavisam citi, visaptveroši mērogi. Tiesu vara šogad vairāk baidīsies pieļaut kļūdas, tāpēc ir lielākas izredzes panākt taisnību. Jau tagad mūsu valstī skatās, lai par virsstundām tiktu samaksāts. Kā ikvienai medaļai, arī šai ir otra puse, proti, kontroles mehānismu nostiprināšana valsts līmenī daudzus aizkaitinās, un šajā ziņā Saturns ir sliktā planēta.
Zvaigžņu radītā gaisotne ir viegli nolasāma – to ilustrē dažāda veida protesti, tostarp Latvijā, kaut gan mums šeit klājas salīdzinoši labi.
Astroloģiski šis ir ļoti zīmīgs gads, jo noslēdzas valsts sakārtošanas loks, kas ilga kopš 1990. gada un ko kūrē lēnais Saturns. Tikai tagad mēs piedzīvojam iegūtās neatkarības sekas. To grūti aptvert, bet nopietnas, varētu teikt, karmiskas pārmaiņas ieraugāmas tikai 29 gadus pēc notikuma(Tas ir Saturna cikls). Starp citu, tieši tik ilgs periods bija vajadzīgs, lai īstenotu gaisā sen virmojošo sabiedrības aicinājumu pēc čekas maisu atvēršanas.
Man vienmēr šķitis interesants planētu ietekmes un morāles jautājums – kosmosa vibrācijas taču nekā nav saistītas ar cilvēku ētikas normām, vai ne?
Ir gan saistītas, un te astroloģija mīl atsaukties uz sengrieķu mītiem: tajos Zevs uzvarēja titānus un ieviesa pasaulē tādu kārtības izpratni, uz kuru joprojām balstās visa Eiropas civilizācija (vēlākā reliģija bija tikai instruments šīs kārtības uzturēšanā). Morāles aspektu Zeva izveidotajā varas sadalījumā pārstāv Jupiters, bet šī planēta šogad atrodas savā spēku zenītā, kas arī vērojams cikliski – reizi 12 gados. Jupiters dod mums tiesības darboties, tiesa, Saturna noteiktajos likuma ietvaros. Patiesībā mēs dzīvojam zelta gadā, jo līdzsvaru atguvuši divi kosmiski superspēki – Saturns un Jupiters. Varētu sacīt, ka morāle šobrīd ir modē jeb trendā, tādēļ pie valsts vadības grožiem bandīti netiks pielaisti.
Manā uztverē viss, ko piedāvā Kosmoss, ir dabisks, bet cilvēki savā neziņā tikai vairojoši aizspriedumus un noliegumus. Jūs pats man stāstījāt par kādu gadījumu, kad precētai sievietei astroloģiski bija pašsaprotams mīļākais!
Tā varētu būt, bet pašlaik par planētām runāju kā dievišķās daļas aģentiem. Tagad Kosmosu vairāk interesē kopējie attīrošie taisnīguma procesi, ne velti pasaulē tik daudz tiesvedības dzimumu aizskaršanas jautājumos. Piedzīvojam tādu zvaigžņu brīdi, kad taisnību svin lielais, nevis mazais, cilvēku grupas, nevis indivīds.
Ikviens cilvēks par vienu no galvenajiem mērķiem uzskata laimi – vai tas ir prātīgi? Visumā taču nekas nav sastindzis, arī laimes stāvoklis tāds nav.
Astroloģijā Saturnu sauc par lielo nelaimi, bet Jupiteru – par laimi, un tam ir dziļš pamats. Laime ir process, kas risinās šeit un tagad, nevis rezultāts, bet Saturnam gar šo brīdi nav nekādas darīšanas – šī planēta rūpējas par nākotni. Cilvēki visu laiku uztraucas par pagātni vai nākotni, viņi netic šodienai, tādēļ arī nolemti nelaimei. Laime nav noglabājama datorā. Ik rītu katram pašam no jauna ir jāizlemj, vai viņš ir laimīgs.
Dažs ieskatās bankas kontā - cik tur vēl atlicis…
Tas nozīmē, ka viņš parakstījis ar Dievu zināmu vienošanos: ja kontā ir nauda, būšu laimīgs, ja nav – tad nē.
Patiesībā jau viss tik vienkārši nav, jo katra cilvēka apziņa realitāti spoguļo pa savam.
Jā, bet cilvēka apziņa ir karmiski determinēta, un veiksmīgiem parasti kontā ir nauda. Vēlmju apmierināšanas laime ir daudz populārāka par laimi ar lielo burtu.
Labāk zīle rokā, nekā mednis kokā?
Labāk briljants rokā, nekā solījumi par mūžīgo mīlestību. Cilvēki tiecas pēc laicīgas laimes, materiāliem labumiem, merkantiliem ieguvumiem. Par to viegli pārliecināties svētdienā – aizejiet uz baznīcu un palūkojieties, cik tur dievlūdzēju no rīta gaida svēto misi! Salīdziniet to ar pūļiem, kas tajā pašā laikā būs sabraukuši pircēji Spicē… Nav jābūt gaišreģim, lai saprastu, kura no vietām izrādīsies tā populārākā, jo – vieglāk iemainīt banknotes pret konkrētu labumu. Laicīgā laime prot sevi pasniegt izdevīgā gaismā un dārgi pārdot, tā ir pievilcīga, skaista un iekārojama. Tieksme pēc baudām ir cilvēciski attaisnojama, bet par to visu ir jāmaksā.
Vai ir tāda planēta, kas kūrē baudas?
Visspožākā planēta pie debesīm – Venera, kura atbild par laicīgo laimi. Otra spožā planēta – Jupiters – atbild par garīgo, lielo laimi. Tā ir saistīta ar ēteru, tāpēc tie, kuri netic mednim kokā, to arī nekad nedabū. Ja cilvēks grib iegūt abas laimes, viņam jāpiedzimst ar ļoti labu horoskopu, un tad jau tā būtu paradīze zemes virsū.
Lielās laimes sajūta nav sveša tiem, kuri prot dalīties un pusi no Spices iepirkumiem atdod pretimnācējam. Pasakās brīnumnūjiņu vai laimes lādīti saņem tas, kurš dalās, ne velti daudzi miljonāri nodarbojas ar mecenātismu, viņi šo Kosmisko likumu ir ielāgojuši. Visas garīgās mācības rāda, ka egoistiem ceļš uz augstāko laimi ir slēgts. Patiesībā katram cilvēkam horoskopā ierakstīts, kur viņam līdzsvara iegūšanai šajā dzīvē biežāk jāiet – uz veikalu vai baznīcu.
Vai jūsu skatījumā ir arī tādas dzīves situācijas, kurās konsultācija ar astrologu ir pilnīgi lieka?
Lai pārdotu zemi vai kādu citu īpašumu, nekādas augstās zināšanas nav vajadzīgas. Tāpat bez astrologa padomiem var iztikt zināmu iekšēju brīvību sasniedzis cilvēks, par kuru droši var teikt: viņš pats vada savas zvaigznes. Šādas personības ir piepildījušas savu karmu un mācās pašas, viņām nevajag iet dzīves skolās.
Vai šādam cilvēkam jābūt pieslēgumā augstākiem spēkiem?
Šādam pieslēgumam ar astroloģiju vien ir par maz, tā tikai ieslēdz gaismu un parāda, kur kas atrodas. Tālākais vienalga ir paša rokās, neviens cits otra vietā neko nevar iemācīties. Ja tu dzīvo saskaņā ar sirdsapziņu, augstākie spēki tev uzticas un astroloģija vairs nav vajadzīga.
Agrāk astrologs, alķīmiķis un dziednieks nereti bija vienā personā –vai pastāv kāda saistība starp astroloģiju un dziedniecību?
Visciešākā. Šādi dziedniecības mēģinājumi vairāk sastopami vēdisko astrologu vidū, pie viņiem klients uzreiz var saņemt kompleksu atbildi gan par veselību, gan mīlestību, gan biznesu un visu pārējo. Cik tie ir precīzi, tas ir cits jautājums. Lielākoties gan astrologi šodien specializējušies atsevišķu jautājumu jomā un tikai retais no viņiem jūt aicinājumu nodarboties ar dziedniecību. Jebkurā gadījumā šādam astrologam ar trīs gadu apmācību būs stipri par maz. Ieteiktu tomēr būt ļoti uzmanīgiem ar diagnozēm, jo, līdzīgi kā baznīcās strādā burtu mācītāji, pastāv arī burtu astrologi, kuri vadās no priekšā noliktas informācijas. Sekošana gatavām shēmām ir nepareiza. Ja reiz kāds uzņemas noteikt, kas konkrētam indivīdam dzīvē jādara, viņam šis cilvēks ir pilnībā jāiepazīst – no attiecību un darba lietām līdz ēšanas režīmam un tualetei. Horoskopa nolasīšana no grāmatas nevienu problēmu pēc būtības nerisina, un darbošanās ar paviršām zināšanām vispār ir noziegums.
Cilvēki maksā bargu naudu, lai brauktu uz Indiju pēc brīnuma. Viņi ir gatavi klausīties citos, bet paši ne vienmēr pacietīgi strādā ar sevi. Tiem gribas ātru rezultātu un laikus apdrošināties pret visām nelaimēm. Bet pieprasījums rada attiecīgu piedāvājumu.
Ir dažādi paņēmieni, ar kuriem cilvēki cenšas neitralizēt āderu iedarbību, bet – vai ir instrumenti, ar kuriem mazināt tās vai citas planētas ietekmi?
Ir vesels instrumentu klāsts no akmeņiem un skaitļiem līdz vārdiem un mantrām, kas palīdz noskaņoties uz labākajām vibrācijām. Tikai jāņem vērā, ka kamertonis nevar aizvietot muzikālo dzirdi un šķību dziedāšanu pats par sevi neizlabos.
Cilvēkiem akmeņus noteikti ieteiktu izmantot, tie patiešām palīdz. Vienīgi vajadzētu zināt, ka agrāk akmeņus neviens nepiesavinājās, bet ziedoja, piemēram, ja gribēja, lai Saturns būtu labvēlīgs, safīru nesa un atstāja templim, nevis pievāca sev. Līdzīgi darbojas lūgšanas, un visspēcīgākās ir tās, kurās mēs Visaugstāko slavējam, nevis prasām, lai izkārto mašīnai tehnisko apskati.
Vai varat izstāstīt sīkāk, kā ikdienā piesaistīt noteiktas planētas labvēlību?
Vispirms vajag uzzināt, kuru planētu patiesam vajag uzlabot. Vēlēšanās vēl nav vajadzība. Var jau visu pēc kārtas- indieši izmanto navagraha jantru, kas uzreiz piesaista deviņas planētas. Mani tas dara aizdomīgu. Krāsu terapijas pasniedzēja stāstīja, ka ir cilvēki, kuri, drošs paliek drošs, nodarbībās izmanto uzreiz visu varavīksnes spektru. Ar tikpat labiem panākumiem var vienā reizē mēģināt izdzert visas pieejamās zāles. Pareizāk tomēr būtu fokusēties uz konkrētu mērķi, piemēram, tirdzniecībā vai diplomātijā strādājošiem noderētu Merkurs, kurš atbild par visa veida darījumiem, stimulē apķērīgumu un palīdz vienoties tā, ka neviens nav zaudētājs. Lai stiprinātu šīs planētas darbību, dažādos veidos jāveicina skaitlis pieci, piemēram, iestādot dārzā piecas rozes, dedzinot piecas sveces vai norēķinoties pie piektās kases. Jālieto gaiši zaļā krāsa – gan apģērbā un akmeņos, gan izvēloties tapetes, mēbeles, piezīmju kladi, pildspalvu, mobilā telefona apvalku vai kādu citu aksesuāru. Arī jaunas informācijas apguve un atrašanās jaunu cilvēku kompānijā enerģētiski piesaista Merkura uzmanību. Interesanti, ka, tiklīdz posms tiks izdzīvots vēlamais darījums īstenosies, jums gaiši zaļā krāsa kļūs vienaldzīga vai izraisīs nepatiku . Vēl jāatceras kāda sena gudrība, proti, vajag izvairīties no kategoriskiem apgalvojumiem “jā” vai “nē”. Izmanīgs tirgonis nekad neatklās īsto cenu un paliks atvērts dažādiem risinājumiem. Nenoteiktība ļauj ilgi saglabāt jaunību, jo visu zina tikai iekšēji ļoti veci cilvēki.
Izklausās, ka Merkurs ir bezprincipiāls…
Kad Merkurs piedzima, viņš uzreiz nozaga Apolonam govis! Šai planētai nav morāles, bet jebkurš princips, ja pie tā turas akli, noved šausmu pasaulē. Merkurs ir tirgoņu planēta, tāpēc tiem, kuri vēlas labi tirgoties, par morāli ir jāaizmirst.
Ne velti Jēzus vispirms izdzina visus tirgoņus no tempļa.
Pasaulē valda noteikta hierarhija, jo tikai pakārtoti sakārtota vide ir dzīvot un attīstīties spējīga. Merkuram jābūt kalpam, kurš klausa svarīgākiem hierarhiskiem principiem.
Ko jūs domājat par likteņa jēdziena saistību ar astroloģiju?
Būdams ierobežojošs un vienlaikus organizējošs instruments, liktenis cilvēkiem ir vajadzīgs viņu pašu labā – kā vecāku uzraudzība bērnam. Tā var ilgt visu mūžu vai arī līdz pilngadības sasniegšanai, proti, kad cilvēks sāk izprast sekas, kādas pienākas par katru konkrēto darbību. Ceļš no likteņa uz brīvību ir sevis iepazīšana un instrukciju ievērošana, nevis viltīgu paņēmienu izmantošana vai šmaukšanās. Diemžēl mūsu cilvēciski dzīvnieciskā daļa savam liktenim negrib pakļauties. Bērns negrib mācīties, bet tikai spēlēties internetā. Vecāki viņam atņem datoru un liek pildīt skolas uzdevumus. Ārprāts, cik šausmīgs liktenis, cik stulbi vecāki… Vispār liktenis dots, lai cilvēks augtu. Vecāki bērniem atņem rotaļlietas nevis tāpēc, lai izpaustu savu varu, bet piespiestu viņus attīstīties.
Vai viss ir iepriekš determinēts, gan instrukcijas (Kosmiskie likumi), gan katra indivīda liktenis?
Katram indivīdam konkrētajai dzīvei līdzi tiek dota sava instrukcija, ko var salīdzināt ar darba uzdevumu, līgumu vai rīkojumu. Atšķirībā no cilvēkiem, Dievs nav korumpēts. Viņu klausīt ir katra brīvā griba. Var izmantot arī pretējo spēku – ar to gan var visādi sarunāt un šo to iegūt avansā.
Pietiktu, ja šajā dzīvē cilvēks izlabotu pieļautās kļūdas, jo tad nākošajā viņam būs tīra pase. Astroloģija ir likteņa tulkošana, bet ne katrs ir gatavs stāties uz patiesības ceļa. Jebkurā gadījumā likumu nezināšana nevienu no atbildības neatbrīvo. Ar vārdu sakot, liktenis cilvēka dzīvi nosaka līdz brīdim, kad viņš apskaidrojas. Tam, kurš nav šādas pārmaiņas piedzīvojis, izstāstīt tās vārdiski nav iespējams. Es visiem silti iesaku pieņemt savu dzīves plānu, kurš rakstīts paša dvēseles evolūcijas rezultātā jo tad dzīvot būs vieglāk ilgtermiņā.
Vai iespējams diferencēt planētu vibrācijas, proti, vai ir kādas sajūtas un emocijas, caur kurām jūtīgs cilvēks spēj sajust, ka uz viņu kādā laikā iedarbojas, piemēram, Marss vai Neptūns?
Protams! Suns nevar zināt, ka brauc ātrā palīdzība, un gaudo sirēnām līdzi, bet cilvēks zina, kas tās par skaņām.
Kā šī vibrāciju atpazīšana notiek?
Visvieglāk atpazīt Mēness ietekmi, kas atsaucas gan uz emocionālo stāvokli, gan prātu. Starp citu, šonakt redzēju ļoti interesantu, spilgtu sapni, kas liecināja par pilnmēnesi. Savukārt, ja sieva nesmaida, zinu, ka Marss uzbraucis Venērai. Arī tad, ja sabojājas kāds mehānisms vai saplīst kāda lieta, man ir skaidrs, kuras planētas vibrācijas to izraisījušas. Teikšu ļoti radikāli: nav neviena notikuma, kas nebūtu saskaņā ar zvaigznēm. Tas ir līdzīgi kā ar ceļa zīmēm, kuras vajag pazīt un ievērot. Rakstīts, ka jābrauc ar ātrumu 50 kilometri stundā, bet – cik daudzi to ievēro?! Tāpēc Dievs vai liktenis noliek radaru, un pārkāpējiem jāmaksā sods. Lecīgam nevajag būt nevienam. Tiklīdz kāds ļaunprātīgi izmanto savas spējas vai stāvokli, viņš riskē vienā mirklī visu pazaudēt. Jābūt pateicīgam par to, kas tev ir dots.
Kad manā dzīvē notiek kaut kas svarīgs, svētīgs, kā tautasdziesmā “Dievs ienāca istabā”, un es jūtu skudriņas skrienam pār muguru, zinu, ka tās ir Jupitera vibrācijas.
Ko jūs domājat par astrologiem autodidaktiem jeb amatieriem – vai viņu nodarbošanās var kļūt bīstama pašiem un tiem, kurus viņi uzņemas konsultēt?
Īsā atbilde: ļoti nepatīkami. Neuzskatu, ka astrologiem jāsaņem kādas īpašas atļaujas no Dieva, bet nopietnus kursus gan vajadzētu pabeigt. Iespējams, kāds amatieris ir psihiski nestabils, jūtīgs, ar palieku saasinātu iztēli(tādu ir ne mazums starp ezotēriķiem) un viņam ar cilvēkiem vispār nevajadzētu nodarboties. Mani šāda situācija dara uzmanīgu jebkurā sfērā. Pirms pāris gadiem vajadzēja pielabot mājas jumtu. Es uzreiz runāju ar profesionālu jumiķi, jo tikai šajā situācijā var prasīt kvalitāti. Bet vienlaikus pastāv arī patiesība: “Ja tu cilvēkam uzticies, viņš tev varēs palīdzēt.” Astrologs gan nevar panākt šādu uzticēšanos divās minūtēs, tam ir vajadzīgs pavisam cits laika nogrieznis. Starp citu, brīžos, kad saviem klientiem atbildes sniedzu pēc intuīcijas, godīgi atzīstos: “Šobrīd tā nav astroloģija, bet mana nojausma.”
Klientiem būtu jāmeklē sertificēti astrologi. Ja kādam nav sertifikāta, tas var izrādīties nepietiekami zinošs vai arī lepns, ja jau neiet sertificēties. No tādiem lepnajiem ir jāturas pa gabalu jebkurā sfērā, jo Dievs nemīl lepnos, un kāda brīdī tas var pārmācīt tādu astrologu, bet par klientu var trāpīties jebkurš tajā reizē.
Ko jūs darāt ar cilvēkiem, kuri pie astrologa piedzīvo šoku? Starp citu, par kādām tēmām runājot, tā visbiežāk notiek?
“Es nekļūšu par aktrisi!” “Man nebūs interesants darbs!” “Man blakus vienmēr būs vīrietis ar problēmām!” Tās visas ir nepatīkamas lietas. Šoks ir dzirdēt, ka ar savu neapmierinātību būs jāstrādā. Vēl cilvēkus šokē ziņa, ka viņiem no kaut kā dzīvē būs jāatsakās vai jāupurējas, piemēram, bērnu labā. Vienas otrs ir šokā uzzinot, ka nebūs ļoti bagāts. Paldies Dievam, ne visiem bagātība ir dzīves mērķis, pretējā gadījumā nelaimīgo būtu pārāk daudz. Šokēti ir arī tie, kuri dzīvē šausmīgi cenšas kaut ko sasniegt, bet – nesanāk. Varētu sacīt tā: šoku piedzīvo ikviens, kurš pārāk daudz grib. Dievs par tādiem tikai pasmaida. Vāveres ritenī arī domā, ka, ātrāk skrienot, varēs tikt no būra laukā.
Ir brīži, kad nevēlos būt astrologs, bet tad iedomājos ārstus vai policistus, kuri piedzīvo vēl trakākas lietas. Dažreiz nākas klientam atklāt, ka viņa karstākā vēlēšanās nav zvaigznēs paredzēta un nenotiks. Viņš tā sadusmojas, ka man jāatgādina – esmu tikai ziņnesis, tāpēc nevajag mani nogalināt.
Vai izplatītais teiciens par to, ka viss, kas notiek, ir uz labu, atbilst patiesībai?
Pilnīgi noteikti, tikai cilvēks domā īstermiņā, arī viena dzīve ir īstermiņš. Ilgtermiņā viss notiek uz labu, tāpēc cilvēkus aicinu interesēties nevis par pagājušām, bet – nākošajām dzīvēm. Vai pie jums var uzzināt, par ko pārdzimšu nākamajā dzīvē?
Indiešiem ir savi knifi, kā to izdarīt, bet tas vienalga būs tikai uzmetums, nevis galīgā vienošanās. Patiesībā atbilde vienmēr ir viena: nesavtīgi dari labu cilvēkiem.!
Vai jums kā astrologam ir universāli ieteikumi, kurus sniedzat ikvienam?
Ilgtermiņā vienmēr iegūs tie, kuri piedod un paļaujas uz Dievu. Vienlaikus jāatzīst, ka ne visiem astroloģiski šajā dzīvē paredzēta tāda veiksme. Lielos vilcienos skatot, cilvēkus karmiski var iedalīt divās grupās – vieniem sūri grūti jāstrādā, kamēr otriem vienkārši jādzīvo paļavībā.
Vai viņus Dievs nes uz rokām?
Jā, jo tie pirmie spirinās pretī, tāpēc viņiem viss jādara pašiem. Viņi nepaļaujas uz Dievu. Mana universālā recepte viesiem ir viena: esi tas, kas tu esi! Ja esi piedzimis par darītāju, tad dari un priecājies, ka tev ir divas rokas un kājas. Cilvēkiem jābūt pateicīgiem par katru nodzīvoto dienu, neskatoties uz to, ka Vācijā algas ir lielākas. Salīdzināšana sabojā pilnīgi visu, un cilvēks vairs nevar būt laimīgs, ja kaimiņos dzīvo miljonārs. Murgs! Es tomēr novēlētu visiem būt laimīgiem un nesalīdzināt ne savus vīrus, ne sievas.
Vai iespējams runāt par atkarību no astroloģijas vai astrologa?
Astroloģija ir gaisma, atkarība no tās ir tikai apsveicama. Mums visiem vajadzētu pēc iespējas vairāk uzturēties gaismā, jo tikai tur iespējama apzināta dzīvošana. Labs astrologs nepieturēs klientu aiz rociņas, vedot uz priekšu pa solītim, bet mudinās viņu pašu atvērt acis un kļūt apzinātākam. Es turos pie Laodzi atziņas: “Nav svarīgi, cik ātri tu virzies, galvenais ir neapstāties.” Esmu evolūcijas piekritējs, kurš pakāpeniski virzās uz Gaismu un cerams arī citiem palīdz turp virzīties.
Kādās dzīves situācijās vajadzētu obligāti konsultēties pie astrologa?
Gadās, ka harmonisks pāris savā starpā mēnesi nerunā un nezina, ko tālāk iesākt, bet astrologs redz, ka konkrētajām attiecībām nelabvēlīgais zvaigžņu stāvoklis drīzumā pāries un atkal iestāsies uz mikli pagaisusī sapratne. Nereti pie cilvēku sliktā stāvokļa vainojama zināma planētu turbulence. Astrologa konsultācija palīdzētu saprast šīs parādības iemeslus un noskaidrot, kādas ir iespējas situāciju mainīt. Profilaktiski es ieteiktu ikvienam kaut reizi mūžā aiziet pie astrologa, vislabāk to darīt jaunībā, 21 gadu vecumā, kad vēl var kaut ko dzīvē koriģēt. Tāpat astrologu ir vērts jāapmeklēt 41-44 gadu vecumā – mums tad būtu, par ko parunāt…
 Atpakaļ
Seko: Facebook