Privātā dzīvē 2010.gada augusts

 


Dita Degtere


Račs: «Ap zemi izveidojies lielais krusts»

Jau ilgāku laiku cilvēki visā pasaulē šausminās par dabas stihiju radīto postu – plūdiem, vētrām, ugunsgrēkiem... Izrādās - astrologi karstu vasaru bija paredzējuši jau pērn, tiesa, nedomājot, ka tas izpaudīsies tik tiešā nozīmē. «Labi vien, ka tā, jo šāds zvaigžņu stāvoklis nozīmē arī karu,» PDz, skaidrojot situāciju, teic astrologs Andris Račs.

Kas šovasar īsti notiek?
Ir izveidojies lielais krusts. Tas nozīmē, ka ap Zemi 90 grādu leņķī sastājušās planētas Urāns, Saturns, Plutons, Jupiters, Marss un šādā stāvoklī diezgan nemainīgi atrodas visu vasaru. Ik pa laikam tām piepulcējas arī Venēra un Mēness. Tas gan nebūtu nekas sevišķs, ja planētas neatrastos īpašos, tā saucamajos, saulgriežu punktos, jeb kritiskajos zodiaka grādos. Te atkal jāpaskaidro, ka no 12 zodiaka zīmēm četras - Auns, Mežāzis, Svari un Vēzis - ir saulgriežu zīmes un, ja planētas atrodas šajos punktos, tas nozīmē radikālas pārmaiņas... Šobrīd Plūtons ir Mežāža zīmē, Jupiters –Auna, Urāns – Auna, bet Saturns – Svaru.

Arī karstumu un dabas katastrofas, piemēram, plūdus Polijā, ugunsgrēkus Krievijā...
To, ka būs karsts, astrologi redzēja pērn, bet mēs nedomājām, ka tas būs tik tiešā nozīmē. Runājot par Poliju, jāteic - lai gan neesmu pētījis poļu tautas likteņstāstus, neticu lidmašīnu nejaušai nokrišanai šādā īpašā vietā. Arī plūdi šajā zemē droši vien nenotiek ne bez iemesla. To var saukt arī par karmu.. Par Krieviju ir īpašs stāsts. Katrai zemei ir sava zodiaka zīme. Krievu astrologi pēc 1917. gada revolūcijas paziņoja, ka Krievija atrodas Ūdensvīra zīmē. Kad es mācījos Maskavā, krievi paši teica, ka viņi esot Ūdensvīri, bet ar Auna izskatu. Auns, kā jau minēju, ir viena no saulgriežu zīmēm un valstis, kuras atrodas šajā zīmē, patlaban lielais krusts ietekmē jo īpaši. Amerika, piemēram, ir Dvīņu zīmē. Viņiem lielā krusta iedarbība nav tik izteikta. Uzskatu, ka šie notikumi norāda uz krieviem kā Auna zīmes pārstāvjiem

Kāda zīme ir Latvijai?
Latvija ir Jaunava. Zemes zīme. Arī mēs neesam lielajā krustā. Dažās vietās tās vēl tikai sāksies un turpināsies, bet mums beigsies. Astrologi vispār tautas, ja tā var teikt, dala divās kategorijās – pirmā, kuriem ir savs ego, tie ir uzbrucēji, bet otrā – tādi, kas visu laiku aizsargājas. Tie, kuriem ir savs es, piemēram, krievi, amerikāņi, nebaidās pieņemt lēmumus, iekaro un spēj daudz ko izdarīt, bet viņiem arī problēmas ir asākas.

Atgriežoties pie lielā krusta - vai šāds zvaigžņu stāvoklis agrāk ir novērots?
Tik precīzi, kā tagad, kad planētas izkārtojušās jau pieminētajos saulgriežu punktos, 20. gadsimtā nav bijis. Daži astrologi izsaka visādas pesimistiskas prognozes, saskata pasaules galu, bet es neesmu no astrologiem pesimistiem un teikšu, ka tik traki nav. Negaisi, kas pie mums vērojami Latvijā, jau nav dabas katastrofas, tā ir normāla parādība.

Kā lielais krusts ietekmē cilvēkus? Darbu, attiecības?...
Šādā situācijā parasti tiek pieņemti izšķiroši lēmumi, notiek radikālas pārmaiņas. Taču jāteic, paldies Dievam, ka ir tikai karstums, jo šis ir ļoti provokatorisks laiks un zvaigžņu izvietojums liecināja, ka iespējams pat karš. Šis ir laiks, kad cilvēki vairs negribēs gaidīt. Būs jā vai nē. Gan darbā, gan attiecībās. Var teikt, ka tāds izšķirīgs un skaidrību nesošs laiks. Labā ziņā ir tā, ka viss sakārtosies un lai gan es gan neesmu nekāds barometrs vai vienīgais astrologs, taču cilvēki vairs nenāk un neprasa padomus, kas notiek valstī, ko darīt ar biznesu... Pirms gada tādu klientu bija daudz. Nevar jau gribēt, lai visu laiku viss iet tikai uz augšu... Tagad lielākā, pareizāk sakot, aktīvākā daļa ļaužu ir apradusi un pieņēmuši jauno situāciju un strādā. Dzīvo tagad un domā par rītdienu, nevis skatās atpakaļ. Lielais krusts neļauj atslābināties, gluži otrādi tas vēl vairāk mobilizē cilvēkus. Protams, šādā situācijā var pieņemt ātrus lēmumus un risks pastāv tiem, kuriem dzīvē kaut kas ir sašūts baltiem diegiem, tie, kuri, piemēram, dzīvo kopā pieraduma pēc. Radikālas izmaiņas varbūt tiem, kas dzīvo tādā kā pagaidu situācijā... Jā, varbūt viena daļa turpinās gaidīt, bet rīcības cilvēki rīkosies. Pat, ja tas nav racionāli. Šis laiks veicinās gan laulības, gan šķiršanās. Modīsies tas, kas līdz šim kaut kur bijis noslēpts. Arī saulgriežos dzimušiem cilvēkiem šis gads var būt īpašs. Visus, protams, tas nevar skart vienādi. Tāpat kā nevar visiem būt vienādi slikti.

Cik vēl ilgi būs jūtama šī lielā krusta ietekme? Kad situācija mainīsies?
Principā, sākot jau no augusta vidus... Bet tās lietas jau nenotiek vienā dienā. Intensitāte aizvien mazināsies un septembrī, oktobrī... būs daudz klusāk. Ziemu mēs varam gaidīt relatīvi mierīgu.

Tad beigsies arī krīze?
Reiz kādā tikšanās reizē viena sieviete man jautāja: «Kad būs labi?». Un es uzdevu pretjautājumu: «Kad jums ir bijis labi?» Un šī sieviete nevarēja atbildēt. Ir cilvēki, kuriem nekad nav labi un arī nebūs. Taču kopumā var teikt, ka Latvijā visas likstas drīz beigsies. Parasti vietās, kur ir nemieri, notiek zemestrīces.

Īslandē nebija nemieru, bet zemestrīce bija...
Īslandes vulkāns nav nekas īpašs. Par gaisa satiksmi, kas tika nobloķēta, ir pavisam cits stāsts. Tur ilgi debesīs bija divu planētu Urāna un Saturna pretstāvēšana. Astroloģijā tiek uzskatīts, ka Urāns atbild par aviāciju, bet Saturna dabā ir bloķēt. Tas bija ļoti interesants stāvoklis un neviens no astrologiem nevarēja iedomāties, ka 21. gadsimtā kāds šādā veidā var aizvērt debesis. Kad planētu pretstāvēšana beidzās, arī migla izklīda...

Kādi secinājumi?
Man personīgi no šī lielā krusta visbūtiskākais secinājums šķiet tas, ka cilvēkam jāatzīst dabas varenība un tas, ka ar dabu nevar cīnīties. To var mēģināt tikai pielabināt. Tikai savā lielajā ikdienas skriešanā mēs to aizmirstam...

 

 

 

 

 

 

 

 


Atpakaļ
Seko: Facebook