Ieva .par aptumsumiiem 2010.gada decembris

 Intriģējoši
Kaija Zemberga
Kad raganas maitā Mēnesi

Šā gada 21. decembra un 2011. gada 4. janvāra rīta pusē, pavēršot skatienu pret debesīm, būsi lieciniece vienai no skaistākajām dabas parādībām – Mēness un Saules aptumsumam.

...

 

Dieva pamesti
Andris Račs skaidro, ka Mēness aptumsums iekrīt Dvīņu, bet Saules aptumsums – Mežāža zīmē. Šāda astroloģiskā situācija notikumus Latvijā īpaši neietekmēs, toties Saules aptumsums var atsaukties uz mūsu Ziemeļu kaimiņiem – igauņiem. «Aptumsums parasti nāk ar ļoti labām vai sliktām ziņām,» skaidro astrologs. «Iespējami gan vēsturiski pagriezieni – Igaunijā nekad vairs nebūs Igaunijas kronas –, gan paspilgtina kādu notikumu – Ziemeļu kaimiņus, iestājoties eirozonā, var sagaidīt kāds nozīmīgs, neparedzēts pavērsiens. Ja aptumsuma ietekmē mainīsies ekonomiskie vai sabiedriskie procesi Igaunijā, pakārtoti tie var ietekmēt notikumus arī Latvijā. Tomēr es esmu optimists. Sakot «neparedzams notikums» cilvēki parasti iztēlojas sliktāko scenāriju – apdrošina īpašumu, nevis iegādājas ceļazīmi uz siltajām zemēm…»
Astrologs stāsta, ka cilvēka dabu un rīcību vairāk ietekmēs nevis Mēness, bet Saules aptumsums. Krasas pārmaiņas skars tos, kas dzimuši 4. janvārī, 3. un 4. aprīlī, 4. un 5. jūlijā, kā arī 6. un 7. oktobrī. 4. janvāra Saules aptumsuma ietekme būs jūtama samērā ātri – trīs mēnešu laikā.
Astroloģiskajā kartē redzami notikumi, cilvēka raksturs un likteņa pavērsieni – kāpēc aptumsuma laika ir tik neparedzams? «Šajā laikā darbojas mītisks pūķis, īpašs spēks, kas nav ne izprotams, ne prognozējams,» paskaidro Andris Račs. «Pūķis simbolizē nevaldāmus spēkus, viņš pārvalda šos spēkus arī cilvēkos. Pasaulē viņam ir sava vieta, bet, ja dievišķais spēks viņu nevada, viņš kļūst nekontrolējams, graujošs, rada psihiskas noslieces, atkarības. Šis spēks galvenokārt iedarbojas uz cilvēka psihi, tāpēc no aptumsumiem baidījās valdnieki. Viņi uzskatīja, ka, aptumšojoties cilvēku prātiem, tauta varētu sadumpoties, izraisīt neparedzamus notikumus. Ko darīt? Labākā recepte: saglabāt mieru. Ja cilvēks spēj saglabāt mieru un vēsu prātu, nekas ļauns ar viņu nevar notikt. Viedākiem cilvēkiem, kas vēlas palīdzēt pasaulei, jālūdz dievišķas būtnes, lai tās savalda tumšos spēkus, kas aptumsuma kļūst nevadāmi.»
Andris Račs neparedz 13. janvāra grautiņu atkārtojumu, taču Mēness aptumsums 21. decembrī norāda uz iespējamiem tautas nemieriem. «Mēness aptumsums būs Dvīņu zīmes beidzamajā grādā. Ja arī būs tautas viļņošanās, tā būs vāja kurnēšana pēc lielās epopejas, ko saucam par krīzi. Beidzamie zīmes grādi ir vāji, tāpēc paredzēt jauna nemiera viļņa iespējamību būtu pārdroši.»
Kaut gan, pēc astrologa prognozes, Latvijā nav gaidāmi ne grautiņi, ne politiskas pārmaiņas, ne arī postošas dabas stihijas, viņš iesaka nopietni attiekties pret abiem aptumsumiem. «Tā ir zīme, ka pasaule šajā laikā ir ļoti polarizēta. Neviens nedrīkst ieņemt neitrālu, vienaldzīgu pozīciju, jo ir ļoti viegli nosvērties uz negatīvo pusi. Straumē, kas nāks, ir jānoturas, lai tā neaiznes līdz. Saule ir dievišķā iemiesojums, un aptumsuma laikā mēs esam atstāti vieni – bez Dieva palīdzības. Tāpēc ir jālūdz, spēks jāatrod sevī, jāievēro astrālā higiēna – jādomā labas domas, jāuztur možs gars. Tumšie spēki cilvēku iemidzina – caur lepnību, meliem, egoismu. Viegli iekrist lamatās.»

Par to, kāds būs tavs individuālais 2011. gads un ko astrologi Latvijai sola Kaķa zaķa gadā, lasi nākamajā Ievas numurā.

.

 Atpakaļ
Seko: Facebook