Annas psiholoģija 2011.gada oktobris

 

Kaija Zemberga, FOTO – Shutterstock
2012. gads. Beigas vai zelta laikmeta sākums
Interneta vietnes skaita dienas līdz pasaules galam, ļaudis mežā slēpj savus noasa šķirstus un pērk biļetes uz vietām, ko apokalipse neskars, bet gudrākie prāti jaunās enerģijas izmanto mūsdienīgu tehnoloģiju radīšanai. Pasaulē ies karsti, bet tie, kas mācēs lasīt zīmes, no katastrofām tiks pasargāti.

Kas izglābs pasauli?
„Pasaulē ies karsti, bet Latvijā, izņemot nelielu viļņošanos, visumā būs mierīgi,” pētot 2012. gada zvaigžņu karti, skaidro astrologs Andris Račs. Kā vienu no pārsteidzošākajiem astronomiskajiem notikumiem, kas iezīmē laikmeta beigas, maiji min planētu parādi jeb stelliumu, proti, planētas, skatoties no zemes, 2012. gada otrajā pusē sastāsies vienā rindā. „Daudz iespaidīgāka par gaidāmo planētu parādi bija 2000. gadā, kad vienā rindā sastājās septiņas planētas. Tās visas atradās vienā zodiaka zīmē,” stāsta astrologs. Kā minēju, arī tūkstošgades mijā tika izziņota cilvēces bojāeja. „2012. gadā planētas sagrupēsies trīs zīmēs – Skorpiona, Strēlnieka un Mežāža zīmē –, tāpēc to nevar uzskatīt par planētu parādi.”
Toties neparedzamus notikumus 2012. gada Saulgriežos var izraisīt pilns Saules aptumsums 14. novembrī un pusēnas Mēness aptumsums 28. novembrī. „Saules un Mēness aptumsuma sekas jūtamas vairākus mēnešus pēc astronomiskās parādības. Kari, kas šogad plosās arābu
zemēs, ir arī Saules aptumsuma sekas,” saka astrologs un norāda uz vēl kādu zīmīgu notikumu. „Pamazām tālās planētas – Urāns, Neptūns, Plutons – nomaina zodiaka zīmes, nesot jaunas enerģijas. Šo planētu ietekmi cilvēki nespēj kontrolēt, taču uz to iedarbību norāda tautu nemieri arābu zemēs, Saeimas pēkšņā atlaišana Latvijā, arī slimības un cilvēku aiziešana no dzīves. Plutonam, pārejot uz Mežāža zīmi, tiek pasludinātas jaunas valstis, nostiprinās starptautisko tiesību neievērošanas prakse, mainās tiesību ievērošanas principi uz zemes. Neptūnam, iesoļojot Zivju zīmē, pastiprinās vētru un plūdu draudi. Tieši Neptūna iedarbība varētu izpausties īpaši, jo šī planēta ieiet savā Zivju zīmē reizi 165 gados. Tas, ka tālās planētas maina zīmes, ir signāls: vairs nebūs tā, kā bija. Jāņem vērā arī citu sociālo planētu, piemēram, Saturna, ietekme. Tiem, kas uzskata, kas pasaules gals ļaus izvairīties no hipotekārā kredīta atmaksas, jāielāgo, ka Saturns visu ir noseivojis un pat, ja piepildīsies 2012. gada melnākais scenārijs, nākamajā dzīvē rēķins tiks piestādīts.”
Andris Račs uzsver: pasaulē sākušās pārmaiņas, ko cilvēks nevar ietekmēt, kontrolēt, tāpēc viņš pasludina pasaules galu. „Tas karmu neatceļ. Neredzu citu ceļu uz laimi kā to atstrādāt tepat uz zemes. Neviens kosmosa par katru indivīdu neko nedarīs. Katram pašam jāglabj sevi, savu dvēseli. Tādēļ miesas glābšana- būri, sarkofāgi u.t.t. man liekas bērnišķīgi naiva” Veroties astroloģiskajā kartē, kas rāda planētu izvietojumu Saules aptumsuma laikā un tuvojoties liktenīgajiem Saulgriežiem, Andrim Račam ir arī laba vēsts: tuvojoties nākamā gada liktenīgajiem notikumiem, galvenais spēlētājs būs Jupiters, kas ir opozīcijā ierindā esošajām planētām. „Jupiters viens pats izglābs pasauli! Planēta ar gravitācijas spēku pievelk mošķus un par spīti tam, ka pasaules vēsturē var rast pietiekami daudz argumentu, kāpēc cilvēce pelnījusi grēku plūdus, Jupiters arī šoreiz izglābs pasauli. Atcerēsimies grieķu mitoloģiju (Zevs). Katra cilvēkā mītošais Jupitera spēks ir ticība un spēja rast alternatīvu attīstībai. Kartē spēcīgs arī Marss, kas norāda uz nemieriem un kariem, bet kritiskajā laikā tas neiesaistīsies planētu spēlē.
No vienas puses nosodu sacelto ažiotāžu ap pasaules galu, jo pārmaiņu laikā pat niecīgākais impulss var radīt lavīnas efektu, bet no otras – tas mobilizē cilvēkus. Sarosās gan graujošie, gan harmonizējošie spēki. Vai cilvēce gatava jaunām pārmaiņām? No Augšas tiek sūtītas jaunas dvēseles, kas zina, kā sadzīvot ar jaunajām enerģijām. Es nešaubos: visam, kas ar mums notiek, mēs esam gatavi. Vajag tikai saņemties.”
Ja Dievs kaut ko atņem, viņš kaut ko piedāvā vietā. Izbaudi šo laiku – kad esi gan brīdināta, gan pasargāta!

 Atpakaļ
Seko: Facebook