Saruna Swedbank ziemassvētku avīzē 2012.g. decembrī

Saite uz interviju

Intervijas sākotnējais teksts

Zem zvaigžņu spārniem
Nākotnes vīzijas ieskicēšana ir kā laba padoma saņemšana, lai mazinātu nemieru un bailes izdarīt nepareizu izvēli vai spert kļūmīgu soli. Astrologa prognoze dod sajūtu, ka cilvēka rokās ir kontroles iespēja pār dzīves ritējumu. Turklāt gada nogale saistās ar sapņaino, mazliet irracionālo, mistisko un ezotērisko. Pat tie, kas ikdienā neseko horoskopu lapām, šajā brīdī tomēr ieklausās, ko piesola zvaigznes jaunajam cēlienam.
Andris Račs ir viens no atzītākajiem Latvijas astrologiem, pie kura konsultējas pat Latvijas uzņēmēji un slavenības.
Tulkojot zīmes
Andris Račs ir piecu bērnu tēvs , kurš atradis savu īsto profesiju un veiksmīgi strādā astroloģijas lauciņā jau divdesmit gadus. Turklāt uz Andri nekādi nevar attiecināt parunu "Pats kurpnieks staigā bez kurpēm "- viņš savas zināšanas liek lietā arī ļoti privātos nolūkos. Astrologs atzīst :""Katru gadu sākot, apsveru iespējas, ko tas var sniegt. Man 2012.gadā galvenās norādes bija saistītas ar mājas labiekartošanu, kas arī veiksmīgi iegrozījās un joprojām ir procesā. Parasti daudz ceļoju, taču šogad bija tikai viens ceļojums, jo visi resursi tika veltiti mājai. Bet tas bija to vērts!"
Tā kā Andrim zvaigznes jau gada sākumā norādījušas uz Latvijas ekonomiskās situācijas pakāpenisku uzlabošanos, viņš konkrēti spējis ielānot studentu un klientu skaitu, pat pakalpojumu cenas. "Neredzot situācijas attīstību nākotnē, man kā uzņēmājam un ģimenes apgādniekam būtu lielāks satraukums, " saka Andris. "Taču, izmantojot savas zināšanas, varu palūkoties uz turpmāko dzīvi netālā nākotnē ar salīdzinoši mierīgāku prātu. Esmu mēģinājis gan paļauties uz loģiku, gan intuīciju, gan zvaigznēm. Pieredze ir novedusi pie secinājuma, ka visdrošāk ir paļauties uz zvaigznēm un ticību. Piemēram, laikā, kad notika spekulācijas ap lata devalvāciju, es noguldīju depozītā latus uz ļoti labiem procentiem un - vinnēju! "
Labais nav skaļš un lielīgs
"Man ir sajūta, ka klusie cilvēki vairāk dara citu labā kā tie, kas nemitīgi savu dāsnumu uzsver. Nācies sastapties ar ļaudīm, kas pavisam nemanāmi dara labu ļoti bieži un palīdzēt citiem viņiem ir pašsaprotama dzīves nepieciešamība, " norāda astrologs. "Domāju, ka tas saistīts ar dvēseles attīstības līmeni. Tas savukārt mainās, sastopoties ar grūtībam un augot pašam cilvēcības ziņā. Mana lielāī meita Simona bieži piedalās dažādos labdarības koncertos un ir atsaucīga jebkuram lūgumam pēc palīdzības. Viņa pēc pašas iniciatīvas sirsnīgi rūpējas par vecmāmiņu."
Ar saviem mazākajiem bērniem Andris daudz runā par ģimenes vērtībām, par paaudžu savstarpējo sadarbību un attiecībām. "Ja vecāki sniegtu bērniem pietiekami daudz mīlestības, tad būtu maz pamestu bērnu un vecu ļaužu, kuriem nepieciešams pilnīgi svešu cilvēku atbalsts," piebilst Andris Račs.
Atklāt no jauna
Astrologs aiicina šajā mirklī spēkus veltīt tam, lai atklātu Latviju no jauna. "Mūsu valsts ir mainījusies - sākot no Liepājas līdz pat Ludzai. Vajag Tēvzemi ieraudzīt it kā citām acīm līdz sīkākajām niansēm , cik tā ir skaista un patiesi iemīlēt. Mazāk salīdzināt un kritizēt, vairāk priecāties un izbaudīt šo brīnišķīgo vietu Zemes virsū. Zvaigznes rāda, ka 2013.gada pirmajā pusē vēl daudzi šaubīsies, meklēs ko labāku, savādaku, bet jau gada otrajā pusē nostabilizēsies tepat, noticot attīstības iespējām. Izskatās, ka vasarā Latvijai ir labas izredzes dzīvesvietas jautājumā kļūt par tautiešu izveli numur viens!"

Citāts: "Cilvēki, kuriem , pasaulē nākot, ir piešķirts veiksmes gēns , var rīkoties, vadoties tikai pēc loģikas un intuīcijas. Veiksmei dzīvē ir liela loma."
 Atpakaļ
Seko: Facebook