Par vīrieša un sievietes saderību

Zvaigznes recepti nedod.

Par vīrieša un sievietes saderību astrologs Andris Račs zina stāstīt ne tikai no astrologa viedokļa. Viņš pievērš uzmanību arī tādām lietām, kuras parasti netiek minētas: dažādas sociālās, fizioloģiskās, audzināšanas un garīgās lietas. Grāmatās parasti aprakstītas standartkombinācijas, bet to skaits var būt bezgalīgs. Jau četri pamatelementi vien veido 12x12x12x12. Un tas viss kopā liek mums saprast, ka šajās lietās nav recepšu, kā sadzīvot un atrast īsto saderīgo partneri. Tomēr, ka saka pats Andris, tieši ar to dzīve ir interesanta.

Vai cilvēki bieži vēršas pie jums, lai noskaidrotu saderību ar partneri?
Pēc savas pieredzes varu teikt, ka cilvēkiem par šo jautājumu ir liela interese. Savā ziņā tas it kā noņem atbildību: astrologs pateiks, kā ir un kā rīkoties. Tā tomēr ir ilūzija. Astrologs nevar ne atrisināt kādas problēmas, ne arī pacelt garīgo līmeni. Tas ir jādara pašam. Astrologs var tikai pateik, vai tu atrodies kalna pakājē, vai jau ceļā uz augšu. Vēršanās pie astrologa atbrīvo no kāpšanas pa bezjēdzīgām takām, kur nav ko meklēt. Tas palīdz ietaupīt laiku radošai dzīvei. Parasti cilvēki pie astrologa skaidrot šos jautājumus vēršas tad, kad vairs negribas kļūdīties.
 

Vai ugunszīmju pārstāvji tiešām nesader ar ūdenszīmi?
Kas attiecas uz stihijām, lielos vilcienos, tā ir pilnīga taisnība. Jāatzīst, ka sievietes šīm lietām piešķir lielāku nozīmi, nekā vīrieši. Bieži vien viņas, izlasot, ko vēlas kāda konkrēta zodiaka zīme, uzdod savam vīrietim jautājumu: vai tu to gribi? Un tas, manuprāt, ir visforšākais – pajautāt otram, ko viņš vēlas. Protams, tas ir ideālais variants, kur pirmajā vietā ir garīgā saderība. Tomēr, ja viens vai otrs pārlieku ģimenē aizraujas ar garīgām lietām, tad gultā drīz vien šim pārim ies galīgi greizi.
Par tām klasiskajām zīmju saderībām (Auns, Vērsis, Dvīnis, Vēzis) nevajag sevišķi satraukties. Daudz lielāka nozīme ir iekšējiem lomu, kā arī sava un pretējā dzimuma ideāliem, kas mūsos ir ieprogrammēti un kuri pamatā nemainās. Ja tie ir pretrunīgi, (piemēram, vīrieša sievas ideāls atbilst straujajai uguns, bet mātes – mierīgai ūdens zīmei) tad, virspusīgi ņemot, astrologi saka, ka šāds cilvēks vispār ne ar vienu īsti labi nesader.
 

Varbūt ir kādi piemēri?
Bija kāds pāris, kas kopā nodzīvoja 17 gadus, un tad izšķīrās. Sieva konsultācijā atklāja, ka vīra ideālā sieviete ir Ūdens zīmē. Tas nozīmē, ka viņš vēlas, lai sieviete kādreiz mazliet paraud, paskumst, ir vāja. Diemžēl, viņas horoskopā šīs ūdens stihijas vispār nebija. Tas nozīmē, ka vājums un asaras ir pilnīgi pretdabīgas. Taču vīrs vēlējās redzēt savā sievā maigo, jūtīgo mazliet raudulīgo sievieti. Viņam šīs lietas no sievietes ir organiski nepieciešamas, un viņš no sievas izspiež to minimumu, kas viņā tomēr ir (slēptā veidā katrā no mums ir visu stihiju pazīmes, tikai dažādās devās un kombinācijās.). Bet, ja kaut kas tiek izspiests ar varu, rodas izspiestās vielas deficīts un cilvēks jūtas slikti. Rezultātā sieviete sūdzas, ka vīrs no viņas kā vampīrs izsūc pēdējo. Tā, lūk, nezināšanas dēļ var rasties vesela traģēdija.
Iekšēji saskanīgam cilvēkam nebūs problēmas satikt ar jebkuru. Šādi cilvēki pie astrologiem parasti neiet, jo viņiem tāpat veicas. Bet aizgājušie parasti uzzina to, par ko raksta visas labās grāmatas – izdibini sevi, jo tava problēma nav nekur ārpusē.
 

Varbūt drīzāk ir jāgriežas pie psihologa?
Protams, ka jāiet pie psihologa. Bet astrologs ātrāk var pateikt, kas par vainu. Vispār jau horoskops ir enerģiju karte, ar kuru nekādi joki nav. Bet, lai to noteiktu, jāsastāda individuāla astroloģiskā karte. Tāpēc tas tomēr ir krietni sarežģītāk, nekā pirmajā brīdī izskatās.
Astrologs jau varētu iemācīt sadzīvot ar jebkuru, jautājums tikai, vai tas ir vajadzīgs, jo tas jau būs mākslīgi. Nedomāju, ka tas no mums tiek gaidīts. Lai gan cilvēks sevi var ļoti izmainīt. Interesanti, ka sākot mainīt savu līmeni, cilvēks sāk satikt arī citus no jaunā līmeņa. Tas ir līdzīgi, kā ar akvārija zivīm: tās, kuras mīt seklākos ūdeņos, diez vai kādreiz satiks tās, kuras peld dziļākajos.
Kāpēc vienā zīmē un pat dienā dzimuši cilvēki var būt ļoti atšķirīgi?
Jā, ir kāda lieta, par kuru astroloģija tikpat kā nerunā. Tā ir iedzimtība. Viens var piedzimt ar harmonisku ugunszīmi, un savu enerģiju izrādīt vietā, otrs ar disharmonējošu un izrādīt to kā absolūti ārdošu. Tāpēc pēdējam sava enerģija jāiemācās savaldīt. Tas ir grūti, prasa lielu

 


Atpakaļ
Seko: Facebook