Vēlmes, vēlēšanās un vēlēšanas

 Vēlmes, vēlēšanās un vēlēšanas.
6.oktobri gaidot.
Cilvēks piedzimst pilns ar dažādām vēlmēm. Mūsu piedzimšanas, nāves un atkal nebeidzamas piedzimšanas nav nekas cits kā vēlmju rezultāts. Viedie mums māca mazāk vēlēties kaut ko sev un tādejādi iegūt aizvien lielāku iekšēju brīvību un tuvoties vienotībai ar Mīlestību.
Ikviens atzīs, ka atteikties no vēlēšanās ir neizsakāmi grūti.
Kad cilvēks satiek kādu viņam simpātisku cilvēku, jums rodas velēšanās būt ar viņu un vēlēšanās lai viņš būtu tikai ar jums, lai viņš jums piederētu tik ilgi cik vien tas vēlēsieties. Vai kādam tas ir izdevies? Bet tik daudzi par to sapņo, to vēlas. Tie vēlas, lai šis cilvēks izpilda jūsu vēlmes, kuras varbūt ir skaistas un labas, varbūt pat lieliskas, taču tās ir jūsu vēlmes.
Par jebko, ko vēlamies sev, ir jāmaksā. Tad cilvēks sāk tirgoties: es tev došu ziedus, bet tu man smaidu. Es tev došu savu brīvību, tu man savu ķermeni. Es tev došu naudu, tu man uzmanību. Un tā vēl, vēl un vēl vēlmju kamols aizvien pieaug.
Tas kurš apmierinās šīs vēlmes, būs man mīļš un labs.
Par to es vēlēšu vēlēšanās. Un ja tas manas vēlēšanās neizpildīs, es teikšu, ka tas nav labs cilvēks, jo pievīlis mani. Patiesībā tas būs pievīlis manu vēlmju ego, kurš vienmēr ir nolemts tam lai tiktu pievilts. Tas saistās ar vēlmju dabu-tām nekad nav diezgan labi. Neapmierinātu vēlmju cilvēks kļūs žultains un teiks, ka nevienam nevar uzticēties, tas savu nelaimīgu sūtīs savam vēlmju izpildītajam, kurs kļūs vēl nelabāks, jo cilvēks nevar kļūt labāks, ja tam tiek sūtīti nelabi novēlējumi.

Cits ceļš ir novēlējumu un uzticēšanās ceļš.
Es izvēlos cilvēku, kuram es uzticos, es varu novēlēt tam un par to, taču es neturpināšu uzturēt savas vēlēšanās realizāciju kā mērauklu lai spriestu vai šis cilvēks ir pietiekami labs. Jo es neesmu viens. Arī citiem man blakus ir vēlēšanās, arī tie ir vēlējušies un tādēļ vēlējuši. Es ar savu paļāvību stiprināšu šī cilvēka spēku rīkoties.
Es sūtīšu šim cilvēkam labākos no labākajiem novēlējumiem lai tā sirds un prāts atvērtos labākajam iespējamai darbībai.
Es sūtīšu tam savas lūgšanas lai tā dvēsele saņemtu daudz gaismas. Es nelūgšu par sevi, es lūgšu par viņu, lai gaisma vada viņa domas un darbus.

Andris Račs

2018.g. 28.10.-nedēļu līdz saeimas vēlēšanāmAtpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook