Katrai lietai sava vieta

 Katrai lietai sava vieta
Divi vīri tv raidījumā apspriež mugursomas komplektēšanas nianses:
Pirmais saka: katrai vieta sava lieta!
Otrais atbild : nē, katrai lietai sava vieta!
Dažas pārdomas. Tā kā dzīvoju lielā ģimenē, lietu un vietu ir daudz. Jau no bērnības, vēl nezinot nekādus fenšujus un vastušatras, nojautu, ka lietām jābūt sava vietā un arī laikā. Prātam ir dabiski ļauties impulsiem, tādēļ prata organizēšana nenotiek pati no sevis, tas ir darbs ikvienam, kurs vēlas dzīvot apzināti. Bardaks galva un telpa rodas pats no sevis, sakārtošana prasa darbu. Vienā sieviešu joka pat lasīju, ka mājās visas horizontālās virsmas pieder sievietēm. Es to saprotu. Taču, ja vēlamies sasniegt garīgu izaugsmi, mums jāpapūlas lietas organizēt pareizi. Iedomājieties templi, kur visas sveces samētātas, pilns ar gružiem un visi skaļi spēlē datorspēles. Tā būtu normāla situācija bērnistabai, bet ne apzinātības telpai.
Cilvēki bieži jautā par to kā <dabūt> labo. Mēs nevaram uzņemt tīro un labo, ja telpa ir netīra. Ar telpu jāsaprot gan telpa ap mums, gan telpa galvā. Viena otru ietekmē nepārtraukti. Pareizai lietu kārtībai dzīvē ir ļoti liela ietekme . Ja mēs regulāri lietas darām un novietojam pareizajā kārtībā, attīstās magnētisms, kas piesaista gaišo enerģiju.
Mēs klājam baltus galdautus. Ja vēlamies lai Dievs ienāktu istabā, tai jābūt attiecīgi sakārtotai. Cilvēkam ir raksturīgi ļauties noskaņojumam un ziņkārībai, tas traucē ienākt galvā Gaismai. Lai mēs iegūtu spēku, mums regulāri jādara kaut kas katru dienu vienā un tajā pašā pareizajā veidā. Tas jādara, lai ģenerētos enerģija. Gluži kā tas notiek sportā.
Lai izaugtu tas kas mums vajadzīgs, tas jādara tādā veidā kā vajadzīgs. Ir labi, ja cilvēks piekopj vien viņam zināmus ikdienas rituālus. Rituāls nozīmē, ka tās pašas lietas notiek tajā pašā laikā un tajā pašā veidā un vēlams arī vietā, kura ir tam atbilstoši sakārtota.
Un visi blogi, grāmatas un kursi, mīļie, ir domāti tikai tam, lai jūs zinātu, kas tieši ir jādara. Pārējais ir darīšanas vaina- katru dienu un pareizi: jums sanāks!Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook