Attiecības lielā ģimenē

Kas ir attiecības ģimenē?
Paņemsim šoreizi vienu kritēriju: cik ģimenē ir cilvēku? Ja tas ir pāris, tad tajā ir pastāv divas attiecības : A ar B un B ar A. Ja A mainās noskaņojums, tas ietekmē B un otrādi. Ja ģimenē ir 3 cilvēki, pastāv sešas attiecības- A ar B, A ar C, B ar A, B ar C, C ar A un C ar B. Ja kaut vienam mainās noskaņojums, tas ietekmē visas sešas attiecības. Ja kāds saslimst vai notiek kas priecīgs, tas maina visas sešas attiecības. Un ģimenē viss mainās nepārtraukti: BĒRNI MAINĀS, jo tie AUG! Viņi nekad nepaliek tādi, kādi bijuši. Vecāki parasti arī aug.
Un tad nu es beidzot sapratu, kādēļ mana ģimenē, kurā ir 6 cilvēki, un kurā ir 30(!!!) attiecību(6x5), un pietiek tikai vienam paaugties vai pamainīt noskaņojumu no rīta vai vakarā <vienkārši tāpat> vai attiecībā uz kādu B vai D, lai visa ģimene 30 veidos izreaģētu situāciju. (Brīvdienās tā gadās pat biežāk) Tādos brīžos ir svarīgs sistēmas vadīšanas menedžments. Lielo ģimeņu vecāki: TURĀS!

Paldies Uldim Pīlēnam par patiesību, kuru tas apraksta savā grāmatā , minot uzņēmumu kā piemēru
P.S. man vienmēr jāpasmaida, kad par attiecībām runā eksperti, kuriem ir 1+1 attiecības. Pamēģiniet sākumā kaut vai 3X2 vai 4X3Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook