Kurp virzāmies?

 Kurp virzāmies?
Vai cilvēks nosaka to, kas notiek uz planētas? Esmu pārliecināts, ka to nosaka Dievs un tā spēkos ir ietekmēt jebkurus procesus. Tie, kuri saprot to kā strādā augstāko spēku aģenti-planētu principi, tie saprot, ka, lielāks spēks ietekmē mazāko iekļaujoši. Astroloģija ļauj nojaust Dieva plānu, taču neviens astrologs nevar droši pateikt, TIEŠI KĀ šis plāns tiks realizēts. Es piederu pie tiem, kas maz uztraucas par to kā tieši augstākais plāns tiks realizēts, mani patiesi interese KĀDS ŠIS PLĀNS IR.

2020.gads.
Es jau sen saku, ka tas ir skarbs. Marss un Saturns-tie ir spēki, kuri nosaka toni šogad. Saturns ir robežu novilkšanas planēta. Tas ir kontroles un ierobežojumu spēks. Cik daudz robežu visapkārt! Saturns ir ierobežojumu apstādināšanas spēks. Jā, galvenokārt baiļu dēļ, jo Saturns ir baiļu spēks.
Saturns un Mežāža zīme ir valsts varas simboli. Valsts varai, tās tiesībām noteikt ierobežojumus un pienākumu uzturēt kārtību ir izšķiroša loma 2020.gadā.
Astroloģijā krišanas zīme katrai planētai ir zināma kā tās vājākā un negatīvāka izpausme. Tagad šādā pozīcijā ir Jupiters Mežāzī (un ilgstoši arī Merkurs Zivīs).
Jupiters veicina plašumu, izaugsmi, ceļojumus. Ekonomika aug pateicoties Jupitera ekspansijai. Cilvēku miljardi tērē miljardiem stundu, resursu un naudas lai iegūtu to, bez kā var iztikt- ceļojumi, lieli izklaides pasākumi, izklaides vietas. Kad Jupiters parāda savu negatīvo pusi, tas visvairāk iebliež pa to cilvēku un industriju makiem, kuri bāzējas uz pieaugošu patēriņu.
Jupiters negatīvajā veida bliež pa izglītības sistēmu, pa visiem tiem daudzajiem laicīgās vai garīgās apziņas paplašināšanas kursiem. Tas ietekme pat baznīcas dzīvi, liekot tai atteikties no svarīgāko svētku svinēšanas-Lieldienām.
Jupiters ir grupēšanās spēks. Jo lielāka grupa, jo lielāks sinerģiskais spēks. Grupēšanās ir aizliegta ar Saturna likumu(Mežāzis). Diemžēl 2020.gadā daudzas Jupitera pozitīvās īpašības, kuras veicina vienotību gan tautā, gan ģimenē, tiks bremzētas. Radinieki nesatiks radiniekus, neapkampsies, neskūpstīs tik daudz viens otru, cik būtu dabiski un dvēseliski nepieciešams. Tas var radīt depresijas un fobiju riskus, īpaši gados veciem un vientuļiem cilvēkiem. Mirstība vecu cilvēku vidū var pieaugt arī iekšējās spriedzes, neticības, neuzticēšanās un dzīves bezjēdzības dēļ. Tādēļ izšķiroši svarīgs tiem ir ģimeņu atbalsts…
Jupiters ir iekļaujošs spēks-kad jūs apkampjaties ar cilvēkiem, jūs tiekat ieļauti un iekļaujat. Tas ir ļoti svarīgi cilvēkam-just piederību, būt iekļautam. To mēs astroloģija redzam Vēža zīmē, kur Mēness(prāta miers) ir savā spēcīga pozīcijā blakus eksaltējošam Jupiteram-tieši pretēja zīmē Mežāzim. Cik Jupiters Vēzī veicina ģimeniskumu un paļāvību, tik Jupiters Mežāzī veicina atsvešinātību u, norobežošanos un bailes, ko mēs varam saprast ari pēc tā, ka tieši šajā zīmē –Mežāzī Mēness ir izraidīts.
Marss Mežāzī eksaltē. Valstis, ieviešot ārkārtas stāvokļus, patiesībā rīkojas kā valsts apvērsuma gadījumos. Taču Marss eksaltācija parāda, ka tā ir visnotaļ pareiza rīcība! Pēc pienākošam ziņām no Ķīnas tieši pateicoties ļoti stingrajai disciplīnai, tai izdodas būtiski ierobežot vīrusu. Marss ir planēta, kas ieslēdzas cilvēkam saņemot uzbrukumu no ārpuses-tieši Marss ir imunitātes galvenais spēks, kurs paceļ ķermeņa temperatūru un sūta visus savus spēkus lai cīnītos ar uzbrucējiem.
Domājams, ka disciplīnas trūkuma dēļ daudzās zemēs vīruss izplatīsies vēl ilgi-līdz gada beigām. Visi jau nav tik apzinīgi ka ķīnieši. Domāju, ka laika, kad Marss atslābs, ielejot Ūdensvīra un Zivju zīmēs, daudzviet pasaulē būs mēģinājumi pārkāpt ierobežojumus. Iespējams pēc tam, kad Marss ieies Aunā jūlijā būs nepieciešami stingrāki mēri pret šim cilvēkiem.

Kurp virzāmies 2021.gadā?

Tradicionālajā astroloģijā Saturns ir gaisa stihijas pārvaldnieks. Saturna ieiešana Ūdensvīrā nodemonstrēs to, kurp virzāmies. Mana pārliecība ir: mēs tiekam virzīti uz vispasaules absolūto digitalizāciju, e-pārvaldi, finanšu sistēmu, izglītības sistēmu, preču piegādi. Ja ir pienācis laiks visas pasaules valstīm pāriet uz patiesu e-pārvaldi, tad tas sāks notikt 2021.gadā. Laikā , kamēr Saturns atradīsies Ūdensvīra zīmē 2020.gada no marta beigām līdz jūlijam, liks iedarbināt birokrātisko mašīnu lai izstrādātu patiesi efektīvu e-pārvaldi.
Mana pārliecība ir: mēs tiekam virzīti uz vispasaules vispārējo robotizāciju. Ķīnā slavenajās jaunuzceltajās slimnīcās zāles pacientiem piegādā roboti…
Droni ir tik astroloģiski skaisti Ūdensvīra zīmes simboli, ka, ja tie nebūtu, tos būtu jāizdomā.
Ūdensvīra zīme(kurā, kā zināms, nākošgad savienosies Jupiters un Saturns) simbolizē gan absolūtu neatkarību, gan tehnoloģijas, gan caurspīdīgumu (dronam par piegādi nesamaksāsi skaidrā naudā!).
Es absolūti neesmu sazvērestības teoriju piekritējs. Taču ikvienam iesaku iet līdzi laikam. Ja arī gudriem cilvēkiem ir <sazvērestības>, kuras strādā, tad tas tādēļ, ka tie saprot LAIKA ritējumu. Tās ir nevis sazvērestības, bet pareiza visuma enerģijas izmantošana. Kritērijs, kurš pasaka vai izmantošana ir laba vai slikta- kam labumi tiek izmantoti-sev vai visiem.
Atcerēsimies laiku pirms 29,5 gadiem, gad Saturns atradās 1 grādu Ūdensvīrā. Tad Latvijā arī ieviesa ārkārtas stāvokli . To izdarīja pučisti Maskavā. Domāju, ka mēs sagaidīsim tagad kādus stingras Eiropas regulas, kuras būs saistošas visām ES valstīm.
Atcerieties, ka Jupiters paliks spēcīgs 2021.gada maijā. Tas nav tik tālu. Taču, kā rādīja 2011.gada pieredze, daudzi palaida garām atveseļojošās pēckrīzes vēsmas, jo nobijās. Tāda ir cilvēku daba: par vēlu attapties, ka pienācis <vilku un vārnu laiks(Saturns un Marss)> un nogulēt <zirgu un tīģeru laiku(Jupiters)>. Mācieties no pagātnes-paskatieties 12 gadus atpakaļ. Paskatieties 29,5 gadus atpakaļ.
Dzīvot dzīvi vajag katru dienu un katru gadu. Laika kvalitāte atšķiras. Astroloģija ļauj to prognozēt. Taču izšķiroši svarīgi ir ne tikai zināt, bet arī darīt visu atbilstoši LAIKAM.

16.03.2020Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook