Eseja par sievieti, ūdeni, vīrieša gribu un gudrību

Eseja par ūdeni, sievieti, vīrieša gribu un gudrību

Pirms dažām dienām kāda kliente man pārliecinošā balsī saka:
<Vīrieši vienmēr dara tikai to ko grib. Jūs man neiestāstīsiet, ka ir citādi, nemaz nemēģiniet!>
Vai tā tiešām ir? Vai precēti vīrieši dara to ko grib? Tā nav. Precēti vīrieši dara ļoti daudz ko tādu, ko paši nemaz nevēlas, taču to vēlas viņu sievas. Bieži tie mēģina no tā izvairīties, taču, ja ģimene pastāv ilgi, tad neizbēgami vīrs darīs to, ko sieva vēlēsies. Kā tas ir iespējams, ka vīrietis dara to, ko sieviete vēlas?
Manai klientei kartē ir maz ūdens elementa, tādēļ tai ir šāda pieredze. Viņa saka, ka nevar taču nevienu piespiest darīt to ko tas negrib. Bet mēs astrologi zinām, ka ūdens pakļaujas un piemērojas. Tas ir viszemākais no elementiem- vēl zemāk par zemi. Ūdens ir sievišķais elements. Ūdens nav sieviete. Taču sieviete ir lielā mērā ūdens. Ja tā ir sieviete šī vārda bioloģiski psiholoģiskajā nozīmē. Mana kliente ir karjeras cilvēks-bez bērniem un vīra. Viņa ir sieviete, taču ne visās nozīmēs…
Kā tad sieviete(lasi-ūdens) panāk, ka vīrietis tomēr dara to ko tā vēlas? Manas klientes draugs bieži apciemo kādu citu sievieti, kura tam lūdz palīdzēt dažādos saimniecisko darbos. Viņa kā sieviete netiekot galā ar fiziskiem un tehniskiem darbiem… Tā otra sieviete piedzīvo emocionālas svārstības(no skumjām uz prieku) katrreiz, ka izpalīdzīgas draugs atbrauc. Un tā izrāda savu pateicību, dalīdamās ar savu emocionālo apmierinātību…
Tātad:

Lūgumi un vainas sajūta.

Lūgumi ir brīnišķīga sievišķa metode lai panāktu to ko sieviete vēlas. Lūgumiem ir brīnišķīga īpašība: tos var atkārtot vēl un vēl. Un tad var tos atgādināt un atgādināt par to, ka iepriekšējais lūgums netika realizēts. Tā ir vienkārša un efektīva metode padarīt vīrieti par vainīgu uz visu atlikušo dzīvi. Vīrietis negrib būt vainīgs pie sievietes nelaimīguma, tādēļ cenšas lūgumus izpildīt. Bet tas, ka viņš ir izpildījis lūgumu pēc vairākkārtējiem atgādinājumiem, neatbrīvo viņu no vainas!
Tieši otrādi-viņš nopelna papildus vainu, par kuru tiks atgādināts vēl un vēl, ka sievietei ir ļoti jālūdzas katru reizi , kad tai ko ievajagas. Un lūgt taču ir grūti! Tādēļ ar katru lūgšanas reizi vīrietis riskē kļūt vēl vainīgāks.

Emocionālas svārstības

Ūdens ir nepastāvīgs. Tas nepārtraukti maina formu un ietekmējas no vides, mainot arī savu saturu. Sievietes noskaņojums ir mainīgs. Vīrietis mēģinādams palīdzēt tai justies labāk, sāk darīt arī to ko tas nevēlas. Taču sieviete iet vēl tālāk: tā skumst un(vai) pārmet , ka vīrietis dara kaut ko priekš viņas negribot! Līdz ar to vīrietis arī darot to, ko sieviete vēlas, kļūst vainīgs vienalga, jo apliecina, ka viņš nepietiekami mīl sievieti, jo pats nesaprot un nevēlas darīt to lai sieviete būtu laimīga. Tas nekas, ka viņš nespēj izsekot sievietes vēlmju mainīgumam! Vainīgs un viss! Tādēļ ilgi precēti vīrieši, to zinādami, lūdz piedošanu uzreiz, pat nesaprotot par ko, lai ātrāk izietu no šīs situācijas. Un papildus vēl apsola izpildīt kādu vēlmi nākotnē(par kuras neizpildīšanu viņš protams saņems sodu divu citu vēlmju izpildīšanas apjomā).
Sieviete vienlaicīgi vēlas lai vīrietis izpildītu viņas prasības un nicina vīrieti, ja tas pārāk izdabā viņas vēlmēm.
Ūdenim ezotēriski nav centra- tas vēlas blakus vīrieti, kuram centrs(es) būtu, taču šis centrs liktu savā centrā sievietes vajadzības. Tas ir stāsts par galvu un kaklu, kurš galvu groza.

Atmiņa

Ūdens glabā informāciju. Sieviete var sekundes laikā izņemt no attiecību vēstures kādu epizodi pirms daudziem gadiem un likt galdā kā argumentu! Kur daudziem gadiem-pat vīrieša dzimtas notikumi būs arguments!
Tādejādi ūdenim ir brīnišķīga iespēja uzvarēt cīņā par to kuram taisnība. Jo kas ir vēsture? Vēsture nav fakti, vēsture ir faktu interpretācija, kas savukārt ir emocionāla(Vēzis). Ūdens tik daudz neuztrauksies par objektīvo situāciju ne tagadnē, ne pagātnē, bet par to kā es jūtos(jutos) tajā situācijā. Tādēļ vīrieša mēģinājumi objektivizēt sarunu ne pie kā nenovedīs. Nekad! Pat, ja visi objektīvie fakti liecinātu par to, ka balts ir balts, sieviete var pateikt sarunas izskaņā, ka viņa jūtas nomelnota. Un vīrietis nekas cits neatliek kā atzīt savu balto par melnu mīļā miera labad.
Vīrietis , kad atrisina problēmu, to noliek pagātnē un atpakaļ neskatās. Tādēļ viņš no ūdens puses ir viegli manipulējams.
Noslēpums
Ūdenim piemīt noslēpumains magnētisms. Vīrieša velme visu atklāt to ievelk pie šādas sievietes. Tās noslēpumi ir tik vilinoši, ka , lai iegūtu ekskluzīvas tiesības tos zināt(lasi-redzēt!) , vīrietis ir gatavs daudz darīt. Ari to, ko nevēlas.
Pavisam vienkārša nevainīga frāze: ja tu vēlies lai tev atklāju savus noslēpumus, izdari to, to un to. Tikai pasakās tie ir trīs pārbaudījumi. Patiesībā pēc kādām tie nekad nebeidzas…, ja sieviete māk saglabāt šo noslēpumainību. Ūdens to mak. Ūdenim nekas nav jādara, lai tas tā būtu, jo tas vienkārši tāds ir!
Klusēšana.

Brīnišķīgs ūdens instruments. Klusēt var ļoti skaļi. Var TĀ klusēt, ka ausis aizkrīt. Un uz satrauktā vīrieša jautājumu: kādēļ tu klusē, kas ir, seko nevainīga klusa atbilde-nekas. Tad nu vīrietis var cauru dienu domāt un nakti negulēt, lai mēģinātu saprast pie kā viņš atkal ir vainīgs…


Gudrība

Sievišķā ūdens gudrība nav vis šo metožu pielietošanā vai nepielietošanā. Gudrība ir veidā, kā tās pielietot. Gudra sieviete pielietos gudrību maigi. Tā to pielietos gandrīz nemanāmi. Tā būs smalka, filigrāna spēle. Tā nav vienkārša māksla. Kādai sievietei no dabas šī māksla padodas vieglāk, citai grūtāk.
Tās, kuram padodas vieglāk, vienmēr dzīvo laimīgā ģimenē, jo vīrietis ir kā apburts ar viņu visu savu dzīvi. Viņš to sarga un lolo, jo labi apzinās, ka viņa sieviete ir iekārojama arī citiem. Ari pati sieviete to apzinās, taču izvēlas palikt drošībā un mīlestība ar savu bruņinieku, kurš… klausa viņas vēlmēm.

2020.gada 21.maijā
P.S. Tēma, kuru var turpināt un turpināt, bet tā jau var līdz vēl vienai grāmatai aizrakstīties!

 

 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook