Enerģiju karte

Es cilvēka dzimšanas karti lasu kā enerģiju mijiedarbību shēmu. Viss ir enerģija. Tai dažādas kvalitātes. Astroloģijā kā pamatdalījumu enerģiju kvalitātēm min stihijas (pirmelementus). Katrā cilvēkā šie pirmelementi ir ļoti individuālās proporcijās un mijiedarbībās. Dzimšanas kartē ir ļoti tieši redzams, kuras stihijas cilvēkam ir nepieciešamas, lai tas dzīvotu un būtu vesels. Ja tās tiek saņemtas kvalitatīvā veidā, cilvēks ir vesels un laimīgs. Pavisam citādi ir, ja šis process tie kaut kādu iemeslu dēļ bloķēts. Astrologs spēj šos iemeslus noskaidrot.

Kā zināms, smalkākās enerģijas (uguns, gaiss) spēj iekļūt rupjākajās (ūdens, zeme). Vienkāršāk sakot, ja tiek atveseļots cilvēka prāts un gars, automātiski tiek atveseļota arī viņa dvēsele un miesa. Ja tiek atveseļota dvēsele, atveseļojas miesa. Protams, var strādāt tikai uz miesu (oficiālā medicīna), taču, ja problēmu cēloņi augstāki (smalkāki), pēc kāda laika atkal jāatgriežas pie tā paša.

Mēs zinām sakāmvārdus – tam var nedot ēst, iedod tik pakomandēt; tam jau var nedot ēst, ļauj tik parunāties; tas jau pārtiek no svaiga gaisa un mīlestības utt. Tie ir tautas novērojumi, kas pilnībā sakrīt ar astroloģisko pieredzi. Tik tiešām pārtika (zemes un daļēji – ūdens stihijām) nepārstāv vairāk par pusi no mūsu enerģijas avotiem. Ir cilvēki, kuru dzimšanas kartēs šīs stihijas ir dominējošas, bet ir cilvēki, kuriem tik tiešām gandrīz pilnībā pietiek ar svaigu gaisu (sarunām, brīvību, informāciju) un mīlestību (radošu darbu, azartu, entuziasmu).

Planētas pārstāv mūsu (un visas pasaules) uzbūves principus, kuri nekādi nepārklājas savā nozīmē. Starp šiem principiem (funkcijām) pastāv ļoti individuāla saikne. Šo saikņu kopaina līdzinās ļoti smalka mehānisma shēmai. Labs meistars var salabo pat vissarežģītāko mehānismu, tikai viņam nepieciešamas zināšanas, pieredze un intuīcija. Neviens mehānisms nav tāds kā iepriekšējais. Mēs, lai arī esam līdzīgi, katrs esam unikāli. Matemātiski ir pierādīts, ka cilvēks ar tieši tādu horoskopu kā katram mums, nevar piedzimt vairs nekad nevienā pasaules vietā un laikā.

Harmonizēt saikni starp šiem principiem, funkcijām, orgāniem ķermenī ir katra cilvēka dzīves uzdevums. Astrologs vai dziednieks var tikai palīdzēt noskaidrot vai iemācīt, kā tas jādara. Tikai paša cilvēka spēkos ir šo harmoniju uzturēt. Tā nav kaut kāda vispārīga universāla harmonija, kas pieejama tikai savējiem. Cilvēka harmonija ir unikāla. Kas vienam labi, tas citam slikti.

Es savā praksē pašlaik pielietoju divas papildus terapeitiskas metodes, kas katra par sevi ir atšķirīgas skolas, taču ļoti labi var tikt izmantotas kā konkrēta palīdzība cilvēkam pēc tam, kad viņš ir sapratis, kas viņam traucē attīstībā. Ar gribu un lūgšanām var paveikt daudz, bet ne visu. Ar zināšanām arī daudz, bet - ne visu. Tikai liekot kopā zināšanas, ticību, gribu, mīlestību un pastāvīgu darbu, būs paliekošs rezultāts. Tikai tas būs jādara līdz mūža galam…

Metodes kuras es pamatlīmenī esmu apguvis un iesaku maniem klientiem ir ci-gun (vairāk aktīvajiem Uguns un Gaisa tipiem) un aura-soma (vairāk pasīvajiem Ūdens un Zemes tipiem). Abām šajās garīgajās praksēs Latvijā ir pieejam augsta līmeņa skolotāji. Mums katram tikai jāatrod īstais.

Astroloģiskā karte var parādīt arī citus terapijas veidus – cilvēka funkcijas (planētas) var harmonizēt ar zāļu tēju, minerālu, akmeņu, krāsu, skaņu palīdzību. Viss Kosmosā ir vienots. Cilvēks ir radīts tieši tāds pats kā Kosmoss. Pētot Kosmosu, var saprast cilvēku, pētot cilvēku (meditējot), var saprast Kosmosu.

Astroloģiskā karte ir īsts skaņdarbs. Cilvēks ir mūzikas instruments, kurš ir jānoskaņo atbilstoši Kosmosa Lielajai Harmonijai, lai viņš spētu spēlēt savu partitūru lielajā kosmosa Orķestrī. Tieši tas ir patiesais astroloģijas uzdevums .

Andris RačsAtpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook