Attiecības un čakras

Ir svarīgi kāda līmenī jūs patiesi vēlaties un spējat veidot attiecības. Mēs varam pat ņemt par pamatu čakras un identificēt šo līmeni katram no partneriem
Zemākā, 1.čakras līmenī
tā ir kaislīgā, sarkanā krāsā iekrāsota mīlestība-pamatvajadzības: fiziskās sajūtas, kritiskas emocionāls, fizisks, materiāls, enerģētisks stāvoklis, krīze. Steidzami nepieciešams kāds, kurš sabalansēs enerģiju. Tā var būt mīla kaujas laukā.
2.čakras līmenī
tā ir baudas, labsajūtas meklēšana. Clvēks meklē apmierinājumu, attiecības satur erotiska rakstura fantāzijas, vēlmes, darbības. Var veicināt radošumu- veltīt dziesmas, dzeju un cita veida izpausmes. Ļoti liela nozīme ir simpātijai, vērtēšanai.
3.čakras līmenī
tā ir personības spēka un gribas izpausme. Ja trūkst pašapziņas un individuālās integrācijas sevī, tierk meklēts spēcīgs partneris, ar kuru kopā veidot veselumu. Ja enerģijas ir daudz, otrs cilvēks tiek iekarots.
4.čakras līmenī
tā ir sirds mīlestība. Tajā cilvēks ir gatavas dod nesavtīgi un patiesi. Tas kļūst laimīgs un cenšas dot otram visu ko tas spēj no visas sirds.
5.čakras līmenī
attiecības balstās uz komunikāciju starp partneriem. Cilvēkam interesē otra viedoklis un tas ļoti meklē kādu, ar kuru parunāties. Ja centrs ir attīstīts, tas spēj izteikties un uzklausīt.
6.čakras līmenī
notiek pieaugušo attiecības. Tās balstas uz vispārēju dzīves procesu apzināšanos un spēju otru pieņemt plnībā, bez personiskām vēlmēm un vērtējuma. Otra pieņemšana, cieņa.
7.čakras līmenī
attiecības, kurām nav nepieciešams fizisks kontakts. Tās ir garīga rakstura attiecības ar otru kā vēl vienu dvēseli. Maz nozīmes laicīgai realitātei. Iespējama idealizācija, nesazemētība.
Ja partneriem šie līmeņi atšķiras, var rasties nopietnas domstarpības. Pastāv risks, ka zemākais vilks uz leju augstāko. Ja paveiksies, augstākais izaudzinās zemāko. Taču jāatzceras (vēl pirms kāzam!), ka tāda varbūtība ir mazticama. Cilvēka evolūcija ir pakāpenisks process. Apprecot slikto puisi vai meiteni pēc tam nav jābrīnās, ka tas(tā) paliek kāds bijis(usi). Indieši šim mērķim horoskopā meklē zīmes par 3 līmeņiem: tamas, radžas un sattva, vai dēmonisko, cilvēcisko un dievišķo. Cilvēkā ir visas šīs 3 kvalitātes, un tās visas ir dzīvē nepieciešamas, taču pareizi ir, ka kopā saiet un dzīvo viena līmeņa cilvēki.

 



Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook