Tukšums

Konsultācijās bieži sastopu cilvēkus, kuriem ir aktīva horoskopu dienvidu pussfēra, 9. māja (biežāk dienas vidū dzimušie). Tie saka, ka ir apmaldījušies, tiem ir augstāka izglītība, pat vairākas, labs darbs, bet…nav piepildījuma.
Tas tādēļ, ka šādi cilvēki ierobežo savas patiesās vēlmes, lai varētu pildītu tādas lomas, kurās netiktu sociāli apdraudēti. Taču šādi centieni nesakņojas dvēseles dzīlēs , bet ir kā ģimenes, apkārtējās sabiedrības spiediens, tā ir karjera bez izdomas un iedvesmas. Reizēm tas jūtas iztukšots un izmisis. Par spīti sasniegumiem un labajiem nodomiem, tam nav garīga gandarījuma, jo bieži var izrādīties, ka izvēlētā nozare, uzņēmums vai iestāde nenes labumu sabiedrībai vai pat kaitē tai. Tas bieži ir redzama lielu, globālu kompāniju, reklāmas, marketinga un citās izpausmēs. Šis cilvēks nezin kāda ir alternatīva tam, jo visapkārt ir tādi paši kā viņš, kuri vērtē viņu pēc statusa, nevis pēc iekšējās laimes un piepildījuma sajūtas. Tas bieži saistīts ar viņa paša uzraugošiem vecākiem, kuru galvenā prasība ir iegūt labu izglītību. To pašu tie vēlāk mēdz sagaidīt no saviem bērniem, arī paši atsakoties no saviem patiesajiem dvēseles mērķiem, lai ieguldītu savu laiku, naudu un enerģiju bērnu vadīšana <pareizajā virzienā>.
Ir jāpaņem pauze, jādodas savā<Santjago ceļā> lai saprastu kas tos patiesi aizrauj un piepilda. Kā rāda prakse, tam bieži nav nekāda sakara ar prestižiem amatiem un augstām izglītībām.

 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook