Astroloģija, intuīcija un sertifikācija

 Astroloģija, intuīcija un sertifikācija.
Ikvienam, kurš nodarbojas ar astroloģiju, laiku pa laikam jāsaskaras ar intuīcijas jautājumu. Plašākā nozīmē-ar dažādiem prāta stāvokļiem, ar dažādām neastroloģiskām metodēm, kuras mēs izmantojam-viens mazāk, cits vairāk, savā ikdienas praksē.
Es arī neesmu izņēmums. Patiesībā vēl pirms astroloģijas ilgus gadus esmu piedzīvojis dažādus intuīcijas fenomenus. Regulāri redzēju pravietiskus sapņus, bieži uzminēju kādus noslēpumus, iespējams lasīju domas, iespējams tās ietekmēju citiem…
Arī, tad kad jau apguvu astroloģiju, esmu bijis tādos periodos, kad licies: man nevajag nekādu zvaigžņu palīdzību-vadīšos pēc intuīcijas! Taču secinājums bija šāds: intuīcija dažreiz trāpa, citu reizi netrāpa. Taču notikumi notika tā kā zvaigznēs rakstīts… Tas bija posms apmēram pēc 5 gadu praktizēšanas. Toreiz sapratu, ka tomēr nevajag paļauties tikai uz sajūtam, īpaši strādājot ar citiem cilvēkiem.
Protams, pa šiem gadiem ir apgūts vai mēģināts apgūt dažādas papildus prognozēšanas metodes- dažādas kārtis, svārstiņu, krāsas, hiroloģiju, psiholoģiju, kafijas biezumus, zīmju lasīšanu u.t.t., visu nevaru pat atcerēties.
Taču aiz cieņas pret lielo GUDRĪBU –Astroloģiju, es vienmēr klientiem pasaku, ka <tas, ko jums tagad saku, nav no astroloģijas, bet manas intuīcijas>.
Mūsu iedomas par savām spējām mums pašiem nav iespējams objektīvi novērtēt. Mums jābūt paškritiskiem un tomēr mēs NEKAD nedrīkstam brīvi improvizēt ar gadu tūkstošos pārbaudītam metodēm.
<Man ir sajūta, es domāju, es uzskatu, es to redzu savādāk, tas ir novecojis> un citus līdzīgus tekstus paturiet savai iekšējai lietošanai. Iespējams tieši JŪS būsiet tas izcilnieks, kurš ienesīs patiešām vērtīgas progresīvas un attīstošas idejas Astroloģijā! Taču-lūdzu pārbaudiet tās uz vismaz 1000 (labāk 10.000) kartēm, ne mazāk, pirms sākt tās izplatīt kā patiesību.
ir jāsaprot, ka harizmātiskas personības(un tieši tās visbiežāk nāk ar savām idejām), var viegli iespaidot klientus. Un tie piekrītoši māj ar galvu un iespaidojas no jums.
Es personiski pazīstu vairākus <kolēģus>, kuri ne pārāk labi pārzina astroloģiju, taču māk kaut ko sajust un māk pārliecināt. Sliktākajā gadījumā tie sajūt to, ko cilvēks vēlas dzirdēt…
Astroloģijā Providence iespējama tikai tad, ja runājam Patiesību. Patiesība ir debesīs, mūsu debesu kartē. Tas ir visdrošākais orientieris.
Deviņdesmitajos gados dažādu mistiķu bija ne mazāk kā tagad. Tādēļ astrologi, kuri apvienojās Latvijas Astrologu Asociācijā radīja saprotamu filtru zināšanu pārbaudei Astroloģijā: Profesionāla astrologa Sertifikātu.
Gadu gaitā sertifikācijas noteikumi ir kļuvuši aizvien prasīgāki.
Mēs nepārbaudām ģenialitāti, mēs ar cieņu izturamies pret tiem, kuru spējas pārsniedz sertifikācijas prasības, taču mēs pārbaudām prasmes pārvaldīt astroloģijas pamatmetodes. Sertifikācijas komisijā ir dažādu skolu pārstāvji. Aicinām tai pievienoties arī tos, kuri uzskata, ka viņu dalība tajā uzlabotu tās darba kvalitāti. Mēs vēlamies , lai Latvijā Astroloģijas reputācija sabiedrībā būtu labā līmenī. Tas ir visu mūsu interesēs.

 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook