Laika distance

Vai var saprast to kas notiek?

Saprast kaut ko nozīmē skaidri saredzēt realitāti. Skaidri saprast var ar laika distanci, kad neesam iekšā notikumā, Laika (Saturns) distance(Saturns) ļauj ieraudzīt kopsakarības un nereaģēt uz notiekošo emocionāli, acumirklīgi.
Man jautā: vai jūs saprotat kas tagad notiek? Es atbildu: jā, es saprotu, jo es skatos uz dzīvi ilgtermiņa perspektīvā. Lai saprastu kas notiek Ukrainā, ir jāskatās vismaz 4 Saturna ciklus atpakaļ (116 gadus) līdz 20.gadsimta sākumam. Tikai tad, ja vērojam dzīvi ilgā laikā, varam kaut ko saprast. Ja esam iekšā acumirklīgās emocijās, ir dusmas, ir spēks, ir saviļņojums, ir izmisums taču sapratnes nav.
Sirdij jābūt siltai, bet galvai jābūt vēsai.
Man tāpat kā visiem cilvēkiem sāp sirds par notiekošo, taču prāts saprot realitāti. Realitāte saka, ka Laiks nesākas 21.gadsimtā Eiropā. Gadsimti un Eiropas nāk un iet. Realitāte ir tāda, ka kari bija, ir un būs. Diemžēl tāda tā realitāte ir. Realitāte ir nepopulāra. Populāras ir ilūzijas. Populārs ir miers. Populārs ir komforts. Populāri ir, ka mēs esam labi.

Ko var darīt garīgi cilvēki? Pirmkārt būt saiknē ar Dievišķo-vienmēr. Var doties karot par taisnību. Var sūtīt savu enerģiju gan domās, gan naudā. Var palīdzēt tiem, kas cieš un cietīs. Var lūgt Dievu. Var novērtēt katru dienu, stundu un minūti kuru dzīvojam zem Saules. Varam novērtēt iespēju būt savā dzimtenē, savās mājās, kopā ar saviem mīļajiem. Arī tā ir patiesā realitāte, tās patīkama daļa, kuru ikdienas stāvoklī ne vienmēr novērtējam pietiekami, taču tas jādara katru rītu, katru dienu, katru vakaru.
Lūgsim par Dzīvību!

 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook