Atklāsme svarīgāka par pierādījumiem

Atklāsme dvēselei ir svarīgāka par pierādījumiem.
Dvēselei vienmēr jābūt vaļā, gatavai atsaukties iedvesmai. Tad dzīve kļūs ne tik pelēka un paredzama. Ja mēs analizējam aizvērta cilvēka karti, tā ir paredzama, ja mēs analizējam dvēseliski atvērta cilvēka karti, tā ir neparedzama, jo viņa pastāvīgi notiek radošs process.
Ja astrologs palīdz nevis prātam un ego, bet gan klienta dvēselei, tas pēc sarunas iegūst lielāku mieru un iekšēju harmoniju. Astrologs palīdz noņemt tās iekšējās barjeras, kuras cilvēks ir uzbūvējis pašam pret savu iekšējo potenciālu. Šīs barjeras ir uzbūvējis ego lai aizsargātos un pasargātu mūs no... reālās dzīves -gan grūtībām, gan skaistuma!
Tieši novārta atstāta dvēseles dzīve ir galvenais depresiju un neirožu iemesls-kaites, kurām neviens dakteris nekad neatrod iemeslu, jo dvēseli nevar izmērīt ar termometru vai ieraudzīt asins analīžu rezultātos.
Ikdienišķi jautājumi ir svarīgi, taču , ja atstāsiet novārtā dvēseli, sekas būs daudz nopietnākas. Tad, kad sekas iestājas, mēs vislabāk varam atpazīt to, ko dvēselei VAJAG. Tādēļ nav nekāds brīnums, ka cilvēki vēršas pie astrologa tad, kad dvēsele sāp(lai gan bieži kā iemesli tiek nosaukti dažnedažādie ārējie simptomi).
Tad, kad dvēsele ko lūdz, ir ļoti svarīga klātbūtne, atbalsts, labi vārdi. Astrologa teiktais var būt ļoti, ļoti svarīgs.
Ja cilvēkam atver plašāku skatījumu uz situāciju, tas ieraudzīs tajā visā jēgu. Jēgas atklāšana ir izšķiroši dziednieciska.Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook