Dzimtas karma. Maza skice.

Dzimtas karma. Maza skice.
Bieži redzu, ka par šo tēmu ir diezgan izplūdis un mistificēts skatījums. Informācija, kuru varam atrast 4. ,8.(mazākā mērā)un 12.mājā parāda tās lietas, kuras vecāki atstājuši bērnam kā svētību vai nastu. Lūk ko saka K.G. Jungs:
Parasti vislielāko psiholoģisko iespaidu uz bērnu atstāj vecāku(un senču) neizdzīvotā dzīve. Šis apgalvojums būtu pārlieku paviršs un virspusējs, ja mēs neprecizētu-runa ir par to vecāku dzīves daļu, kuru varbūt būtu izdzīvojuši, ja vien ceļā nebūtu stājušies zināmi baltiem diegiem šūti aizbildinājumi. Atklāti sakot, tā daļa vecāku dzīves, no kuras viņi vienmēr ir vairījušies sēj visindīgākās sēklas.
Tad bērna kartē var redzēt dažādus iedzimtus potenciālus(katra planēta ir arī potenciāls!) , kuri sapinušies kompleksos. Tad nu katrs cilvēks , kurs vel saviem bērniem(un visai pasaulei) labu, risina šos kompleksus PATS, neatstājot tos nākošajām paaudzēm.
Visbiežāk mums jāsāk ar paša attieksmi pret vecākiem, jo tieši tā veido nākotnes scenāriju jūsu bērnu attieksmei pret jums. Tas nav vienkārši ārējs piemērs, tas ir daudz, daudz nopietnāk-tā ir zemapziņas programma, kuru jūs tālāk nododat savai dzimtai, kuras sencis jūs neizbēgami kļūsiet.
Jums ir dots kāds talants(planēta). Neaizbildinieties, ka kādi ārēji šķēršļi traucē to realizēt! Saņemieties savā un savu bērnu dēļ un realizējiet to! Piemēram nerealizēta Venera var izpausties ka Venera 4.vai 12.māja bērna kartē. Viņš meklēs grūti identificējamo vēstījumu par potenciālu. Viņam būs jānoiet gan JŪSU , gan SAVS ceļš. Tas pats var būt, ja bērnam Venera būs Saturna ietekmēta(zīme, aspekts, recepsija)-viņš savu laimi varēs atrast tikai stipri vēlāk. Vispirms viņam būs jāizpilda jūsu nepaveiktie mājas darbi...
Un tādas domās kā<meitiņ, es gribēju dziedāt, bet man bija jāiet strādāt maksimā, lai samaksātu rēķinus, nav godīgi. Dziedāt varējāt arī pēc darba, dziedāt varējāt mājas, nevis tagad uzspiest savai meitai mūzikas skolu kā savu nerealizēto ilgu realizāciju!
Labākais mantojums, ko atstāt bērniem nav vis nauda un īpašums, bet gan tīra un brīva dvēsele.
 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook