Vīrietis tiecas pēc mātes un baidās no tas. Alkohols.

Vīrietis tiecas pēc mātes un baidās no tās. Alkohols.
Vīrietis pat pats no sevis slēpj šo patiesību. Vēl retāk tā tiek izpausta citiem. Tādēļ sievietēm šī doma liekas absurda un aplama. Taču tā nav. Reti kura sieviete saprot, kādēļ vīrieši dzer. Taču tas notiek, un notiek masveidīgi. Kādēļ?
Ļoti cenšos klientus novest līdz apziņai par to, cik ļoti svarīgi ir redzēt pilnu ainu agrīnajām attiecībām ar māti. Sevišķi sarežģīti tas ir vīriešiem, jo piekļuve savai sievišķajai-mātes daļai dvēselē ir sarežģīta. Tā lielā mērā sarežģījas šīs vajadzības nolieguma dēļ un tādēļ, ka vīrietim ir bail kļūt atkarīgam un apspiestam no šī sievišķā spēka. Tādēļ bieži pēc bērnu piedzimšanas vīrieša uzvedība mainās. Ja tas līdz tam kaut daļēji bija saņēmis mammu no mīļotās sievietes, nu tas vairs nesaņem <kompensējošos māti>, jo tā velta uzmanību bērnam. Tas viņu var sākt tracināt, var parādīties agresija un alkoholisms. Tā galvenais cēlonis ir meklējams vīrieša nespēja piekļūt savai iekšējai<mātei>. Alkohols atver šo regresīvo ceļu, atbrīvo no bailēm tajā izšķīst un pazaudēt sevi. Tās ir galvenās vīrieša bailes. Tas vēlas būt šajā sievišķajā enerģija un vienlaicīgi ļoti baidās no tās, kas izraisa dusmas gan uz sevi , gan uz tuvākajiem, īpaši sievu.
Izeja ir tikai apzināšanās.
Neapzināta mātes kompleksa vislielākā problēma nav sabojātajās attiecibas ar sievu, bet gan kaitējums pašam sev. Šis komplekss ir zemapziņā, tas nekur nekad nepazūd un visu laiku ietekmē vīrieša dvēseli. Tā kā viņš nespēj piekļūt pats savi būtībai, tas neizbēgami pasliktina dzīves kvalitāti(nodzeras) un saindē attiecības. Lai vīrietis atlabtu, viņam vispirms ir jāapzinās neatrisinātā, sevī noglabātā bērnības pieredze saskarsmē ar māti, jāizpēta gūtie ievainojumi un jāsāk tos ārstēt.
Visa veida kodēšanās ir tikai vienu baiļu aizstāšana ar citam-lielākam bailēm no nāves. Patiesa dvēseles veselība un brīvība ir apzinātībā.
Labā ziņa ir tā, ka horoskops diezgan skaidri norāda uz sākotnējām traumām. Tālāk ir darbs garīgajā līmenī, iespējams labā psihoterapijā.
 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook