Saturns- skaidrība un patiesība

Saturns- skaidrība un patiesība.
Daudziem nav uztverama Saturna sakarība ar Gaisa elementu, ar dzidru skaidrību un mieru.
Mēs gan zinām, ka Saturns ir dzīves noslēguma planēta(tātad pastāv loģika, kādēļ kaut kas līdz galam jāsaprot tieši beigās). Arī svētajos rakstos teikts, ka Dievs septītajā dienā(sestdienā-Saturna dienā) atpūtās.
Saturns ir godīgas, neitrālas, brīvas no pieķeršanās , vēsas, bezkaislīgas uztveres planēta.
<Slikta> tā ir tikai tiem un tikai tad, kad esam kaut kam pieķērušies, nevēlamies apstāties lai beigtu skriet pakaļ savām ilūzijām savā <vāveres ritenī>.
Nekas šajā mainīgajā pasaulē nav tāds, kam pieķeroties, to varētu paturēt un iegūt dvēseles mieru. Jo vairāk mums ir, jo vairāk tam pieķeramies, jo vairāk satraukuma un nemiera tas rezultātā rada. To atzīt un samierināties ar to ir ārkārtīgi grūti!!! Vairums to nevēlas, jo vēl nav sapratuši, cik svarīgi ir godīgi-Saturniski paskatīties uz sevi un pasaules realitāti.
Paldies Dievam, mūsos visos ir kāda sakrāla daļiņa, kura patiesību mīl un vienmēr kā kompass ir noskaņota tās virzienā. To mēdz saukt par <sirdsprātu, kas iecas pēc Ceļa>.
Astrologam jāstrādā ar patiesību. No mums gaida patiesību. Ir protams arī tādi, kuri vēlas dzirdēt tikai to ko vēlas. Es tādus sastopu aizvien retāk, jo godīgi sakot, nemaz negribu tos satikt. <Manējie> ir patiesības meklētāji.
Ir divu līmeņu patiesības teikšana.
Pirmais līmenis ir melu neesamība.
Otrais līmenis ir patiesā realitāte.
Pirmais līmenis tiek pielietots, astrologam atrodoties attīstības stadijā(kas laikam notiek visu dzīvi) vai arī tad, kad klients pilnai patiesībai vēl nav gatavs.
Otrais līmenis ir iespējams tikai atrodoties apskaidrota prāta stāvoklī. Tieši apskaidrot prātu ir viens no Saturna uzdevumiem.
Patiesība kā realitāte ir garīgās prakses mērķis-dzīve patiesībā ir dzīve tajā, KAS IR. Nevis tajā, kas visu laiku tiek darīts, par ko tiek pārdzīvotas daudzas emocijas, bet taja kas ir-PATIESĪBĀ.
Ir rūpīgi un pacietīgi jāmācās arī patiesību pareizi pateikt. To var pateikt tā, ka cilvēku tas sāpina, nobaida. Patiesību jāsaka mīloši, maigi. Tas iedarbojas daudz labāk. Varbūt šie vārdi neizmanīs apstākļus, taču var iemācīt cilvēku sākt pieņemt realitāti ar mieru. Visiem cilvēkiem ir jamācās pieņemt pasauli tādu, kāda tā ir. Cilvēkiem ir jāmācās apzināties, ka mūsu iespējas pasauli izmanīt ir ierobežotas.
Pieņemšana nenozīmē pasīvu samierināšanos. Tā ir aktīva un pozitīva nostāja. Tā ir rezultāts tam, ka atbrīvojamies no pieķeršanās tam, kādu pasauli vēlamies rdzēt, bet ieraugām to gaiš-redzīgi-tādu kāda tā ir. Piemēram, tas var būt cilvēks mums blakus.
Tukšas runas aizpilda uzmanību, novērš to uz mazsvarīgām lietām un novērs no patiesības. Merkurs mēdz aizpildīt visas spraugas, tā nav Saturna gudrība(Saturns nav spēcīgs Dvīņu zīmē), tas ir spēcīgs divās citās Gaisa zīmēs-Svari un Ūdensvīrs. Saturna gudrība ir klusējoša. Tādēļ garīgās praksēs bieži klusēšana ir daudz svarīgāka kā runāšana(pļāpāšana).
Saturns atbrīvo no ilūzijām. Tas nav patīkams process tā sākuma stadijā. Ilūzijas ir atkarība. Nav viegli atbrīvoties no jebkuras atkarības.
Taču dzīve patiesībā ir dzīve iekšējā mierā.
Tie, kuri apskaidrību piedzīvo, paliek mierīgāki. Nekādi salūti tam par godu netiek šauti. Šie cilvēki ir vienkārši. Ir tik patīkami būt šādu cilvēku tuvumā, saņemt iedrošinājumu virzīties uz Gaismas pusi.
Paldies, Saturn, ka gluži kā mīlošs vecāks, lēni un noteikti virzi mūs tuvāk patiesībai.
17.09.22., sestdienā

 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook