Bērnišķīgums kā nepieciešamība

Bērnišķīgums kā nepieciešamība.
Mēs izaugam par pieaugušajiem, taču iekšēji turpinās arī mūsu bērns.
Bērns simbolizē nevainība, šķīstumu patiesu atvērtību un neizsakāmi lielu nepieciešamību pēc paļāvības uz pieaugušo.
Ikviens , kurš strādā ar cilvēku dvēseli, arī astrologs, saskaras ar šīm neizsakāmi spēcīgajām ilgām pēc uzklausīšanas un sapratnes. Tās ir ilgas tikt samīļotam, tās ir ilgas pēc kāda, kurš pateiks, ka viss būs labi.
Dažreiz tas ir tik spēcīgi sajūtams, ka liekas, ka labākais ko tajā brīdī izdarīt, ir apņemt cilvēka plecus un vienkārši paklusēt vai pateikt tikai dažus nomierinošu vārdus…
Mēs varam palīdzēt cilvēkam ne tikai ar informēšanu un prognozēšanu. Mēs varam palīdzēt. Mēs varam būt terapeiti. Terapija (no grieķu: ϑεραπεία (therapeia) — 'kalpošana, kopšana, dziedināšana') .Mēs varam lūgt par cilvēku. Tas var būt pat daudz efektīvāk, nekā dot viņam astroloģiskas instrukcijas.
Lūk ko par bērnu sevī un lūgšanām saka Dž Bredšovs:
Iekšējam bēram jāredz, ka jūsu pieaugušajam ir aizsardzības avots, kas atrodas viņpus jūsu ierobežotā cilvēciskā Es. Lai gan savam iekšējam bērnam jūs esat maģiskas un dievišķīgs, viņam ir ļoti svarīgi zināt, ka jums pieejams Augstāks Spēks. Pat ja jūsu pieaugušais netic Dievam, iekšējais bērns tic kaut kam varenākam par sevi. Bērni no savas dabas tic Augstākajam Spēkam.
Lūgšana ir iedarbīgs jūsu iekšējā bērna aizsardzības avots, un viņš priecāsies, ja jūs lūgsiet kopa ar viņu. Man patīk aizvērt acis un ieraudzīt iekšējo bērnu, lai kāda vecumā tas parādās. Es vai nu apsēdinu viņu sev klēpī, vai arī mēs abi cieši blakus nometamies ceļos un lūdzamies. Es skaitu pieauguša lūgšanu, kamēr mazais Džons skaita bērnības lūgšanu.
Vakar ltv raidījuma <Lielās patiesības> tika stāstīts par pētījumu, kura konstatēts, ka mūsdienu bērnu izpratnē Dievs nav kaut kāds balts vīriņš ar bārdu. Bērni uztver Dievu kā kaut ko lielu un spēcīgu un sevi tajā, nevis ārpusē esošu
Bērns ir iekšienē, pieaugušais to iekļauj sevī. Atcerēsimies, ka mēs esam pieaugušie ar bērnu dvēselē. Būsi saudzīgi un mīloši-ka pieaugušie pret bērnu.


 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook