Vērsis. Gudrība uz attiecību tēmas fona.

Vērsis. Gudrība uz attiecību tēmas fona.
Ja gadiem ilgi kaut kas neiet tā kā gribētos, pastāv liels vilinājums visam atmest ar roku, un doties pretējā virzienā.
Piemēram, esat noguris visu laiku ieguldīt enerģiju attiecībās un kādā krīzes brīdī varat nolemt:viss, man pietiek, sākšu dzīvot tā kā pats gribu!
Iespējams, ka atradīsiet apstiprinājumus kādā žurnālā, raidījumā vai draudzenes atbalstošajā attieksmē. Taču:vai atradīsiet apstiprinājumu savā horoskopā? Iespējams jā, ja horoskops ir tāds, kurā skaidri redzamas neatkarības dominante. Taču, ja tomēr taja skaidri iezīmējas, ka jūsu ceļš ir attiecības?
Dziedināšana ir iešana turp, kur mūs ved Dvēsele. Tai var būt nepieciešama gan priecīga, gan sāpīga pieredze. Patiesībā viss ir vienkārši:katram nepieciešams tiesi tas, kas viņa horoskopā redzams.
Vienīgā veselīgā attīstība un un psiho-terapija (dvēseles dziedināšana) ir izpratne par sevi, savu dabu un uzmanīga, gudra sekošana dvēseles norādēm, nevis bēgšana no tās norādītā ceļa pretējā virzienā. Tas līdzinās homeopātiskai ārstniecībai- pielāgojoties tam, kas rada problēmu, korigējot to, nevis noliedzot to.
Tas, kas rada mums sāpes, satur lielu potenciālu. Ja mēs, piemēram , bēgsim no uguns, mēs bēgsim arī no iespējas sildīties. Mēs teiksim: es vairs nevēlos apdedzināties, tādēļ labāk salšu! Tā nav veselīga pieauguša cilvēka pozīcija. Tādejādi uz kādu laiku var rasties ilūzija, ka no sevis var aizbēgt.
Taču risinajums vienmēr ir pienemšanā. Jāstrādā ar to, kas ir, nevis ar to, kam mūsuprāt, būtu jābūt.
Ja mēs pieņemam sevī tās daļas, kuras agrāk noliedzām, mēs paliekam bagātāki. Mēs varam atgūt savu patieso es. Ak vai, tas taču nav normāli, būt tādam, dzīvot <tādu> dzīvi! Par kādu normālību ir runa? Vienīgā patiesi veselīgā normālība ir cilvēka autentiskums. Viņa autentiskums manifestējas viņa horoskopā ar visām tā potencēm.
Mums vēl un vēl ir jāpēta savu dvēseles ciešanu patiesie iemesli, lai izdziedētos. Ja mēs turpinām no tiem bēgt, mēs nekļūsim veseli. Ja mēs aiziesim no attiecībām slimi, mēs neizdziedināsimies un neizveidosim veselīgas attiecības nākotnē. Mēs varam pievērsties savi problēmai kā draugam, kurš mums čukst priekšā –redzi kur tas cēlonis! Kad atklāsiet cēloni un iemācīsieties to pienemt un realizēt tā potencialu veselīgi, samazināsies neapmierinātība, samazināsies vai pilnīgi izzudīs dvēseles nepieciešamība būt sāpīgās attiecībās. Lai cik tas nebūtu traģikomiski, iespējams jums turpināsies tās pašas attiecības, taču tās vairs nebūs sāpīgas, jo jūs redzēsiet to milzīgo potenciālu un uzlūkosiet tās ar mīlošu pateicību. Ar pateicību par to, ka tās jums dod iespējau augt un dziedināties. Partneris, kurš nesāpina, nenorāda uz jūsu iekšējām problēmā, tas tās apiet. Savukārt, ja esat dziedinājušies, jums nesāp, jo tur jau nav kam sāpēt, kā izrādās! Šajā pašdziedināšanas darbā liela nozīme ir iekšējai vērošanai. Kas tieši mani sāpina? Kas mainās, ja es paskatos uz to ar mierīgu skatienu? Kas notiek, ja es paskatos uz to viedāk?
Bieži vien ir nevis nepieciešams <varonīgi cīnīties> , bet <darīt mazāk lai panāktu vairāk>.
Daudzi, ja uzmanīgi paanalizēs savu attiecību pieredzi, atskārtīs, ka izmisīgi pūloties, cenšoties, ārdoties, lūdzoties, draudot, solot un darot ir panākuši daudz mazāk, kā tad, kad ir nogaidījuši un ļāvuši sev un otram nonākt pie gudrības pakāpeniski, NOVĒRTĒJOT TO, KAS IR.
Simoboliski, ka daba ir tā, kas nomierina. Daudzi konflikti nav eskalējušies ja viens vai abi tā dalībnieki ir vienkārši izgājuši laukā pastaigāties. Dabai piemīt šī maģiskā spēja. Tātad tas ir vēl viens fenomens, kurā mēs no dabas varam mācīties. Viss ir vienots. Mēs neesam kaut kas ārpus dabas, daba ir mūsos. Cilvēka prātam, īpaši jaunības karstumā, liekas, ka vajag un var izrauties no <viena un tā paša>. Taču daba māca , ka viss ir<viens un tas pats>, jo viss cikliski atkārtojas. Visu laiku, visu laiku, visu laiku... Taču mums ir iespēja iet dziļumā visa notiekošā izpratnē. Tas iespējams, ja mēs visu notiekošo pieņemam. Ja mēs to noliedzam, mēs to zaudējam(izstumajm). Pieņemot mēs iegūstam.
Vislabak dziedināšana notiek maigumā un mīlestībā pret sevi un savu notiekošo dzīvi, nevis gudrā spiedelēšanā un dusmīgā cīņā.
Mums var būt liela vēlēšanās kaut ko izskaust. Lai tas nebūtu, lai tas nebūtu nekad vairs! Jāsaprot, ka <tas> nav ārpusē. <Tas> ir msu daļa, kura tiek projicēta uz citiem. Daba tā nedara. Daba pieņem un pārstrādā. Dabā visi pārtiek no visiem. Visi ir nepieciešami, visi ir iekļauti.
Šamaņi saka, ka mēs varam zaudēt daļu dvēseles, tādēļ tā ir jaatgūst, lai atgūtu spēku un piedzīvotu pilnību, VESELUMU. To mums māca Vērsis-visdabiskākā no visām zodiaka zīmēm.
17.10.2022
 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook