Iekļauj sevī sevi

Iekļauj sevī sevi.
Tad, kad mēs aplūkojam karti, domājam par savu dzīvi, ir izpausmes, notikumi, satikšanās un šķiršanās, kuras nav patīkamas. Mums var nepatikt tas nelaimīgais kvadrāts vai trigona neesamība.
Taču mūsu pasu dvēseles veselība ir nepieciešams iekļaut visu, kas ar mums noticis un notiek. Citā vārdā to sauc par pieņemšanu. Par sevis pieņemšanu.
Mums jāatbrīvojas no aizspriedumiem izdzīt no sevis(ēnā) to, kas nav patīkams. Šīs nepatīkamās lietas signalizē dvēselei to, kas ir jāizdara, kas ir jāmaina. Var mēģināt izvairīties no tā kādu laiku, mūkot mācībās, darbā un citās <pareizās> lietās. Taču tas atspēlējas. Tas atspēlējas paša dzīvē, tas būtiski ietekme mūsu tuvinieku dzīves. Tas var atspēlēties pēc īsa brīža, tas var atspēlēties pēc gadu desmitiem. Mana astrologa praksē ir daudz šādu piemēru. Šajā sakarā piekrītu tiem, kuri domā, ka Dievs tos, kurus vairāk mīl, ari soda ātrāk, dodot vairāk laika piedzīvot atbrīvošanos.
Esmu par tādu astroloģiju, kura piedāvā cilvēkam ieklausīties dvēseles saucienos, nevis tādu, kura vēlas apklusināt tos, izstumt kaut kur kaktā, uzliekot birku<nepareizā pieredze>, <nepareizie vecāki>, <nepareizais vīrs>, <nepareizais laiks>.
patiesība jau nav nekā nepareiza tajā brīdī kad tas notiek. Pēc kaujas jau tikai visi gudri.
Mums jāizdzīvo mūsu liktenis, mūsu dvēselei nepieciešamais, augot un mācoties. Ja , piemēram , ir sarežģīti veidot attiecības, tas nenozīmē, ka ir jākļūst neatkarīgam no citiem. Tas vienkārši nozīme to, ka ir jāmācas vēl vairāk lai spētu dzīvot aizvien kvalitatīvākās attiecībās. Ja ir nepieciešams būt vienam, nav jāmūk attiecībās.
Mums jāpasper solis atpakaļ, un jāpieņem tas, no ka esam atteikušies. Jāstrādā ar to kas ir (horoskopā), nevis ar to, kam tajā vajadzētu būt. Mums jāiekļauj sevi viss, kas mums iedots. Un nebūsim iedomīgi lepni, uzskatot, ka mūsu prāts jau nu zina labāk, kas mums nepieciešams. Ja tā būtu, visi vienmēr būtu pastāvīgi laimīgi.
10.11.22.


 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook