Nevainojama astroloģija?

Vai iespējama nevainojama un visvarena astroloģija?
Nevienam līdz šim tas nav izdevies, jo pastāv ļoti liels procents <reti sastopamu nejaušību> Tāda ir daba, tāda ir dzīve. taču var būt LABA astroloģija.
Lūk ko saka N.Talebs : Hieristika ir vienkāršu, nerakstītu likumu kopums, kas padara visu vienkāršāku un saprotamāku un vieglāk īstenojamu. Šādiem pamatlikumiem ir viena galvenā priekšrocība: tie, kas to izmanto, apzinās, ka TIE NAV NEVAINOJAMI, TIKAI NODERĪGI, un tādēļ retāk maldīgi pieņem, ka tie ir visvareni.
Esmu daudz vērojis kā kādi jauni<unikāli atklājumi> astroloģijā pretendē uz nevainojamu metodi, līdz tā izgāžas ar lielu blīkšķi.
Man ieteikums vienmēr ir bijis: izmantojiet drošas metodes, apzinoties, ka vienmēr pastāv nezināmais faktors, kuru N.Talebs sauc par melno gulbi. Drošās metodēs nevilsieties, ja negaidīsiet neiespējamo: noteikt un novērts visu nepatīkamo un noteikt un izmantot visu patīkamo.
Un labi , ka tā, jo tieši nezināma radītais stress un problēmas ir Dabas mātes ikdiena. Tādejādi mēs nekad neiegrimsim naivā ilūzijā par bezstressa prognozējamu dzīvi, kura būtu taisns ceļš uz atrofēšanos un novājināšanos.
Mēs varam prognozēt kad vājākie posmi kartē var tikt pakļauti pārbaudījumiem, taču mēs nekad nevaram zināt KĀ TIEŠI.
Secinājums: strādājiet ar vajajiem posmiem, attīstiet tos, ļaujiet tiem attīstīties cauri grūtībām(cita ceļa nav) un tad nakošais melnais gulbis jūs nešokēs, bet tiks sagaidīts kā dabisks dzīves etaps.
Saturns ir gaisa elementa pārvaldnieks. Gaisu pareizi būtu jādēvē par VĒJU. Ar vēju var sadraudzēties.
N. Talebs:
Vējš nodzēš sveci, toties ugunskuru uzpūš gaišās liesmās. Jums jācenšas kļūt par ugunskuru un ilgoties pēc vēja.
(Fragmenti no Antitrauslums /Jumava) Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook