Konteksts

Lai saprastu cilvēka karti un gaidāmos notikumus, ir jāsaprot KONTEKSTS. Konteksta definīcija literatūrā ir apmēram šāda: <Teksta daļa, kas nepieciešama, lai noteiktu (piem., vārda vai citas teksta vienības) nozīmi, jēgu. Saprast nepazīstamo vārdu pēc konteksta.>.
Bet dzīvē visu laiku viss ir kontekstā! Es vienmēr skatos uz parādībām kontekstā. V I E N M Ē R! Kad ievēroju ko viena joma, pēc kāda laika pamanu to citā, pēc tam vēl citā.
Taču esmu ievērojis, ka daudziem cilvēkiem uztvere tā nedarbojas, tie uztver parādības BURTISKI. Patiesībā ezotērika vienmēr ir konteksts. Tie pasi PRINCIPI darbojas VISUR.
Es visiem studentiem iesaku mācīties saskatīt kontekstu jebkura cilvēkā un notikumā.
Kādēļ tas ir tik svarīgi?Jūs nevariet zināt visas dzīves visas situācijas, taču atpazīstot parādību pirmdabu-principu, jūs droši spēsiet to atpazīt un prognozēt tā darbību arī nākotnē.
Konteksts praktiskajā konsultācijā ir jāizmanto gan plaši(netālā karte), gan šauri (prognozējot). Pirmajā gadījuma mūsu skolotāji ir pati dzīve un daba. Otrajā gadījumā(prognozes) mums jāfokusējas šaurākā kontekstā. Neviens nevar neko konkrētu noprognozēt, ja nezina kontekstu! Ja jums nav kur likt naudu, jūs variet pasūtīt rakstisku horoskopa prognozi cilvēkam, kuram nav ne mazākā nojausma par to, kāda kontekstā tam jāsastāda prognozē. Labākā gadījuma tā būs vispārīgu vārsmu pilna muldēšana, kura, cerams, nekaitēs.
Lai noteiktu prognozi, vispirms ir jānosaka diagnoze! Gan ārsta, gan psihologam, gan astrologam ir jāiztaujā klients un maksimāli dziļi tas jāizprot. Tikai tad tas sapratīs tranzītu, progresiju, solāru, direkciju u.t.t. nozīmi! REĀLO KONTEKSTU un spēs dot maksimāli precīzu ieteikumu nākotnei.
Attēlā trīs lielas mājas. Taču māju lielums jāskatās kontekstā. Vislielākā no tām būs maza, ja skatīsim kontekstā ar kādu Dubajas debesskrāpi. Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook