Vai skorpioni ir labāki astrologi?

Vai <skorpioni> ir <labāki> astrologi?
Pirms paskaidroju, gribu precizēt, ka ar <skorpioni> domāju ne tikai planētas šajā zīmē, bet spēcīgu gribasspēku(1.kvadrants), 8.māju, Marss, dinamiskus aspektus u.t.t.
Ko saprotu ar <labāki>- neatlaidīgāki savos meklējumos, neatslābstoši, sakni meklējoši, tādi, kuri neatslābst un nepaļaujas uz datorprogrammām un citām gatavam receptēm.
Tagad pats paskaidrojums.
Cilvēka spējas samazinās, tieši proporcionāli komfortam. Ir pierādīts, ka lidmašīnu pilotu profesionālisms samazinās pieaugot lidmašīnu vadības procesa automatizācijai. Bērnu gribasspēks neattīstās, ja tie lieto gatavas aplikācijas telefonā. Cilvēka dzīves spars samazinās, ja tas visu saņem gatavu. Tie, kas pārstāj lietot velosipēda pedāļus un pāriet uz elektro skūteriem , apstājas savā attīstībā, tie, kas pāries uz auto automātisko vadību, zaudēs savas šofera prasmes.
Mūsu organisms un psihe ir tā iekārtota, ka tā aug tieši stresa apstākļu ietekmē. Nepieciešamība ir zināšanu māte. Mūsu maņas, uztveres asums, radošums attīstās nevis tad, kad viss ir(māja pilna ar rotaļu mantām), bet tad, kad mantu nav un ir JĀIZDOMĀ kāda nodarbe. Mūsu pelnītspēja palielinās, kad naudas nav! Mūsu cīņasspars palielinās, kad ir nepieciešams izdzīvot.
Kādēļ<skorpioni> būs labāki astrologi? Tie neiegrims gatavās receptēs no youtube, no zet interpretācijam, no google pamācībām, no visādiem vip pakalpojumiem.
Lai gūtu panākumus, ir jābūt spējai izturēt arī neveiksmes. Nevis iegūt no tam pēctraumas stresa sindromu, bet pēctraumas IZAUGSMI
Tie, kas konsultē, zina, cik sāpīgi ir piedzīvot kādu kļūdu. Taču parastie cilvēki pēc tam var salūzt un saskumt, bet <skorpioni> metīsies vēl dziļākā tēmas izpētē , cenšoties kļūt ar šīs sarežģītās tēmas meistariem.
Astrologi, kuri redz ne tikai gaidāmās problēmas, bet redz, ko un kā no tām iegūt, var iedot klientam daudz. Dažreiz tas nozīmē iedot tiem jaunu (jaunas) dzīves impulsu.
Šādiem astrologiem sarežģījumi ir kā homeopātiska deva, kā vakcīna, kuru pa laikam saņemot, tiem izveidojas noturība pret sarežģītiem klientiem un to vāl sarežģītākajam situācijām.
Tad, kad klients gribēs vienkārši parunāties, vienkārši tikt pažēlots, tad tas atradīs citus. bet, kad tam būs nepieciešams mainīt dzīvi, pieņemt izšķirošu , grūtu lēmumu, tas dosies pie šāda astrologa.
Tādēļ es nesaku, ka tikai <skorpionu> dziļums ir viņu stiprā puse, jo dziļi var paskatīties arī <vēži> un <zivis>
Praktizēt astroloģijā nozīmē izturēt arī ļoti dažāda spektra astrālas enerģijas. Ne katrs to spēj. Tādēļ gudrība, empātija, intelekts vien neveido labu astrologu-konsultantu. Ar to pietiek astrologam-pētniekam.
<Skorpionam> indi uzņemot nelielās devās regulāri, izstrādājas imunitāte pret to, tādēļ tas spēj strādāt ar sarežģītiem, bēdu, skumju, greizsirdības, skaudības un citu nelaimju saindētiem klientiem un <atindēt> tos jaunai dzīvei.
P.S.
Pieņemu, ka pat izlasīt šo rakstu ne katram ir komfortabli, kur nu vēl strādāt ar daudzslāņainām cilvēku jezgām:)
Ideja:
<Antitrauslums> Jumava Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook