Vērsis un Skorpions

Vērsis un Skorpions- mūžīga vēlme visus saglabāt drošībā un mūžīgās problēmas, kuras to neļauj izdarīt.
Viens atsevišķs cilvēks nekad nevarēs nodrošināties pret pilnīgi visām nejaušībām nākotnē. Ja tā būtu, cilvēks kļūtu nemirstīgs šeit uz zemes, ķermenī, jo spētu izstrādāt zāles pret visam zināmajām slimībām, visiem zināmajiem riskiem. Taču ar to nejaušības ir nejaušības, ka tās ir nejaušas. Tās skar visus. Vērsis(ikvienā cilvēkā) vēlas tikt pasargāts no tām un tādēļ vēršas arī pie astrologa-vai man VISS būs labi? Protams, ka nē. Mums būtu nepieciešams zināt nākotni nevis labi vai ļoti labi. Mums būtu nepieciešams zināt nākotni ABSOLŪTI RECĪZI. To nespēj neviens. Cilvēki ir gatavi maksāt milzīgas summas pareģiem, lai tikai uzzinātu absolūti precīzo nākotni, taču nekad nesaņems pilnīgi precīzu informāciju. Līdz ar to mēs varam būt gatavi nākotnei tikai zināma mērā-vispārīgi.
Ja mēs spētu iepriekš zināt visas nejaušības, mēs tam sagatavotos. Tad visa dzīve kļūtu par gatavošanos nejaušībai. Taču arī tie, kuri gatavojas karam, var tajā zaudēt. Arī tie, kuri gatavojas finanšu vai apkures sezonas krīzei, var samaksāt dārgāk nekā plānots.
Lieta tāda, ka daba ir iekārtota tā lai notiktu evolūcija. Evolūcijas dēļ tā upurē kādu daļu no sevis lai iegūtu informāciju par to kā apieties ar jaunajam problēmām. Šāda upurēšana ir saprotama Skorpionam(mūsos). Mums ir nepieciešams kļūdīties lai izstrādātos imunitāte pret tieši šādām kļūdām nākotnē. Nereti kādam vai kādiem ir pat jāmirst(Marss, Skorpions, 8.māja), lai citi izstrādātu spēcīgāku aizsardzības stratēģiju(Ukraina-Eiropa).
Piemēram baktērijas, ja uz tām iedarbojas ar medikamentiem, ar laiku kļūst aizvien noturīgākas-tas iegūst rezistenci. Pie viena nosacījuma, ja daļa no tam izdzīvo. Ja visas iet boja, tad šāda ģenētiska informācijas nodošana nākošajām paaudzēm nenotiek. Tādejādi kļūst skaidrs Skorpioniskais teiciens:
Kas mūs nenogalina, padara mūs stiprākus.
Upurēšana ir sensena cilvēku prakse, tā nepārraukti norisinās arī dabā. To mēs dabā pamatoti devējam par evolūciju. Atsevišķas sugas nav mūžīgas, bet daba kopumā ir mūžīga.
Daba ir lielais skolotājs: mācieties!
Tādejādi kļūst skaidrs vēl viens (Raiņa) sakāmais: Pastāvēs, kas pārmainīsies(pielāgosies aizvien jaunajam nejaušībām).
Secinājums: ir jāupurē daļa no Vērša bagātības lai nezaudētu visu .
5.12.2022.

 

 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook