Vai astroloģija visu var saprast?

Vai astroloģija visu var saprast? Zvaigznes dienā.

Kopš apgaismības laikmeta daudzas lietas ir kļuvušas labākas, taču dažas lietas ir aizgājušas neceļos. Viena no tādām ir absolūta ticība tam, ka zinātne visu atrisinās. Tiek postulēts, ka zinātne ir pareiza un laba . Nepieciešams tikai vairāk zināt un saprāts uzvarēs. Bet tas saprāts ka neuzvar tā neuzvar. Kādēļ? Realitātē pastāv medaļas otra puse- mežonīga daba, emocijas un neskaidrības. Tas ir kā jan un iņ.
Un cilvēks, kurs būvēts <pēc Dieva līdzības> ir tam spilgts piemērs-mūsos ir saprātīgā daļa, kura liela mērā padodas kontrolei un PROGNOZĒŠANAI, un ir nesaprātīga, zemapziņas, emociju, dzīvnieciskā u.t.l. daļa, kura prognozēšanai nepadodas tādā pašā veida ka saprātīgā.
Zinātne bieži to, ko tā nevar saprast, nodēvē par nepareizu. Jo pareizs lūk ir tikai tas, ko var pierādīt(ar saprātu).
Tādi paši procesi notiek arī astroloģijā. Vienmēr būs astrologi, kuri mēģinās <zinātniskot> astroloģiju līdz absolūtas prognozējamības līmenim. Taču, ak vai-kas lāgā neizdodas! Un neizdosies arī. Mūsu emocionāli-enerģētisko pusi nav iespējams prognozēt.
Tā vieta lai mēģinātu noprognozēt visu līdz pēdējam sīkumam, <lai būtu gatavi> negaidītajam, labāk nodarboties ar mācīšanos pielāgoties negaidītajam. Nevis prognozēt KAD tas būs, bet mācīties pielāgoties tam, JA tas būs.
Arī astroloģijas izglītībā ir mēģinājumi izveidot kādas<modernas>, <zinātniskas> skolas. Tikai tie, kas apgūst astroloģiju, neņemot vērā cilvēka emocionālo, nejauko, neparedzamo, instinktos balstīto zemapziņas daļu ,vēl un vēl atdursies pret to, ka atkal kļūdījušies.
Ir jāpieņem fakts, ka mēs NEVARAM visu noprognozēt. Pastāv nesaprotama daļa dzīve. Pastāv nesaprotama(cilvēka prātam) daļa.
Ko ar to darīt? Daudz neko darīt nevar-ir jāvēršas pie Dieva un Dabas un jādzīvo saskaņā ar dabas un kosmosa ritmiem. Šos dabas ritmus un brīžiem negaidītās pārmaiņas var SAJUST.
Ja dzīve noritētu loģiski, visu varētu saprast un noprognozēt. Taču tā nav! Pliks racionālisms ir naivs. Daži astrologi, nespēdami sajust (kartē nav ūdens, piemēram), mēģina tautu pasargāt no visa sajūtamā, baidot ar visu ko vien var sabaidīt. Jo lūk, ja cilvēki ļausies sajūtam, notiks kaut kas slikts!
No visa tie pasargās, ja klausīsiet to brīdinājumiem. Īpaši no mīlestības un tai līdzi nākošajām ciešanām. Jo tikai ciešanas mēs augam un iemācamies PIEŅEMT dzīvi visā tās krāšņumā! Nevar mīlēt ar prātu.

Mācīties astroloģiju vajag kompleksi-gan zinātniski, gan empīriski izdzīvojot un sajūtot. Vislabākā mācīšanas ir piedaloties, esot <iekšā> kartes interpretācijas procesā. Nevar iemācīties no gatavam formulām un priekšrakstiem. Vismaz puse no kartes ir jāsajūt.
Vienmēr ieguvēji ir tie, kuri dzīvi dzīvo, nevis skaitļo. Jo tikai tā var iepazīt dzīvi-to dzīvojot. Tikai tā var iepazīt likteni-to piedzīvojot, izdzīvojot. Tad šie studenti kļūs par astrologiem, kuri <pazīst drēbi>.
Un noslēgumā atkārtošu: visu nevar saprast. Neesiet naivi-ne jau daudzu kursu apmeklēšana vēl un vēl iedos tās formulas, ar kurām beidzot varēs visu saprast>! Ejiet dziļumā, ejiet dzīvē! Tur ir atbildes, ieskaitot MIERU DODOŠO- ES PAĻAUJOS UZ LIKTEŅA VADĪBU!
6.01.2023. Zvaigznes dienā, kad trīs austrumu gudrie(kas zināja astroloģiju) apciemoja pie Kristu

 

 

 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook