Astroloģija un astropsiholoģija

Astroloģija un astropsiholoģija.
Īsumā varetu teikt, ka astroloģija nodarbojas ar cilvēka prātu, savukārt astropsiholoģija –ar cilvēka jūtām.
Cik daudzi no jums ir vērsušies pie astrologa vai sākuši apgūt astroloģiju pēc prātīgas analīzes? Vai tomēr lielākā daļa no jums ir jutusi kādu vilkmi, kādas sajūtas pamudinājušas to darīt?
Katrs no mums iekšienē kaut ko jūt. Bieži gan mēs mūkam no šīm sajūtām, slēpjoties intelektā, studijās, darbā, izklaidēs, atkarībās un pienākumos.
Taču emocijas, kuras ir palikušas neatbrīvotas, ir kaitīgas. Tās tikušas apspiestas, un gadiem var gandēt dzīvi sev un citiem un radīt arī noteikta veida notikumus. Es vienmēr esmu brīnījies par cilvēkiem, kuri to nesaprot.
Piemēram, kliente ar Saturnu 4.mājā kvadratūrā pret Mēnesi, atnāk ar jautājumu par īpašuma pārdošanu. Gadiem ilgi tā cīnās ar problēmām īpašuma sakarā, tiesas notiek vienā laidā, neredz galu... Es saku, ka jāsakārto attiecības ar mammu, tad varēs beidzot cerēt uz labu risinājumu. Ko jūs mani māciet! Man mamma darīja pāri! Es uz kapiem pie viņas neeju! Nemāciet te mani!
Labi, ieteicu labāko tuvāko datumu pārdošanas sludinājumam un likos mierā. Taču galīgi neesmu drošs, ka datums te ko līdzēs...
Jūtu atpazīšana un pagātnes pieņemšana nav tikai modes lieta, ar kuru pilni sieviešu žurnāli. Tas ir vitāli nepieciešams ikvienam no mums.
Jūtas ir jāizpauž- vienalga kur, arī pie psihoterapeita vai astropsihologa to var darīt. Mums nekļūs slikti no tā, kas tiks pateikts. Slikti paliks no tā kas paliks iekšā. Tas, kas paliek iekšienē, kas tiek turēts sevī ietekmē ķermeņa bioloģiju, izpaužas šūnās, var kļūt par slimību iemeslu.
Ja mēs izvairāmies no savām jūtām, mēs noliedzam realitāti. Cilvēks saka: es negribu par to domāt! Taču kā likums tieši par to tas visu laiku domā! Pie šīm emocijām nevajag turēties! Tās ir jāatlaiž un jākļūst brīviem. Cik es esmu dzirdējis pārmetumus vecākiem par agrām bērnības epizodēm, kuras cilvēka aizvainotajā prātā aizņemt vietu visu mūžu. Pirms dažām dienām dzirdēju aizvainojumu par epizodi, kura notika pirms 60 gadiem! Un cilvēks par to stāstīja tik emocionāli, it ka tā notikusi tikko, pirms 5 minūtēm! 60 gadus nēsā sevī aizvainojumu! Un saka: es saviem bērniem dodu visu- ne tā kā mana mamma man! Jā, visu, arī aizvainojuma programmu uz savu māti...
Astropsihologs var palīdzēt ārstēt cēloni. Jebkura ārēja izpausme nav nekas cits kā iekšējā cēloņa izpausme! Saprotiet taču to!
izparast un ārstēt savas sajūtas nav greznība, tā ir nepieciešamība!Nāk cilvēki un saka, ka vēlas mainīt savu dzīvi.
Mainīt savu dzīvi uz augšu mēs varam,nevis kļūstot par citu cilvēku, bet tikai kļūstot par savu Patieso Es.
Tas ir ceļš uz brīvību.
Citāts no E.Egeres Dāvana
<Vīrietis man pastāstīja par sarumu ar savu tēvu, kurš mira no vēža. Kā tu domā-kāpēc tu dabūji vēzi?-viņš bija jautājis, un tēvs bija atbildējis:Tāpēc, ka es tā arī neiemācījos raudāt...>

24.01.2023 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook