Divi ceļi

Divi ceļi.
Pirmais ceļš ir nepārtrauktu meklējumu ceļš ārpusē. To izvēlas vairums cilvēku. Tie meklē savu īsto darbu, savu īsto skolu, kur apgūt īstās zināšanas. Meklē savu īsto otro pusīti, meklē īsto skolotāju, īsto skolu bērniem. Tie meklē īsto partiju, kura beidzot ievedīs mūs ideālajā valstī.
Jā, protams, tiek meklēta arī īstā valsts, kura dos beidzot laimi.
Tiek meklēts īstais Skolotājs, īstās sistēmas īstais veikals, īstie produkti. Īstie celtnieki un īstie celtniecības materiāli. Un nekādi tie nevar apstāties savos meklējumos. Tiek patērēts milzīgs dzīvības enerģijas daudzums-pats svarīgākais un svētākais, kas mums dots.
Viena daļa dzīves otrajā pusē norimstas vai nu pakāpeniska spēka izsīkuma dēļ un paliek ar rūgtumu sejā (šodien tādu redzēju lielveikala kasē strādājam, viņas sejā bija lasāms visas dzīves nožēlas stāsts).
Taču viena daļa sāk nojaust, ka īstās atslēgas ir jāmeklē pašā.
Otrs ceļš ved iekšā. Šie cilvēki saprot, ka ārpuse ir tik daudz dažādu ļaužu, kurus nekad neizdosies pārtaisīt. Pat tuviniekus neizdosies. Vienīgais ko var darīt-ir strādāt ar sevi.
Un šie cilvēki piedzīvo ārējas pārmaiņas! Jo princips ir ļoti vienkāršs- LĪDZĪGS PIEVELK LĪDZĪGU. Mainoties, mēs ietekmējam visu sev apkārt, Mūsu dzīvē nomainās vide, cilvēki, sarunas, enerģijas…
Visi ceļi beigu beigās tāpat ved uz 4.māju. Uz māju, kura mīt Laime. Tādēļ viedākie saprot to jau laicīgi un piekopj šo ceļu. Tas ir ceļš mājup pie sevis.
22.03.23.

 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook