Par smalkajiem ķermeņiem.

Mazliet par smalkajiem ķermeņiem.
Daži saka, ka nevar tā būt, ka fiziski ķermeņi tālu kosmosa ietekmē mūsu fiziskos ķermeņus. Iespējams viņiem taisnība.
Taču mēs nesastāvam tikai no fiziskā ķermeņa. Mums ir arī citi ķermeņi. Svarīgākie no tiem, par kuriem mums ir teikšana, ir fiziskais, mentālais un enerģētiskais. Mentālais attiecībā pret fizisko ir kā programmatūra attiecībā pret datoru. taču šie abi nestrādās, ja nebūs enerģijas, tādēļ ir enerģētiskais ķermenis.
Ir labi, ja cilvēkam šie ķermeņi ir līdzsvarā. Nav svarīga kāda ir definīcija(tiek izmantoti arī sarežģītāki ķermeņu uzskaitīšanas veidi-astrālais(no astra-zvaigzne), kauzālais u.t.l.)
Svarīgs ir līdzsvars. Astroloģija strādā ar smalkajiem ķermeņiem, kuri savukārt ietekmē fizisko.
Ceturtajā svarīgajā ķermenī- ēteriskajā ir zināšanas. Tās ir tādas zināšanas, kuras mēs nevaram uztvert ar saviem pieciem maņu orgāniem tikai ar "sesto" maņu.
Tie, kas spēj sajust šo līmeni, ir piedzīvojuši kādu īpaši transformējošu notikumu vai sasnieguši ļoti augstu attīstības pakāpi.
Lielākās problēmas cilvēkam rodas no tā, ka šie spēki darbojas nevis vienoti(veselumā) bet katrs vel uz savu pusi.
Ja emocijas vēlas vienu, prāts ko citu, ķermenis vispār pilnīgi ko citu, enerģija dodas nekontrolēti vēl kaut kur citur, tad rodas tik izplatītais mūsdienu cilvēka apjukums.
Atslēga ir balansā-latviski tik precīzi nosauktajā veselībā(veselumā). taču cilvēkam pašam to var būt grūti sasniegt, tādēļ ir tik nepieciešami vērsties pie augstākā spēka-ēteriskā ķermeņa vadītāja.
Vērsieties pie sava iekšējā skolotāja tas var būt ārēja persona, kura rezonē ar jūsu paša ēterisko elementu.
Jo viss ir viens.
9.05.2023. Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook