Par vārnām

Par bezdelīgām , vārnām un ne tikai.
Seni novērojumi apstiprina visas esības saistību ar planētu principiem. Savukārt planētu principi ir pamatenerģiju smalkāka izpausme.
Ir labi būt tur, kur nav vārnu(Saturns). Labi būt… Jā, protams, , tas nozīme, ka šajās vietās būs mazāk kārtības, mazāk stresa, vairāk prieka. Vēl viena lieta, kuru ievēroju, šobrīd atrodoties vietā, kur vārnu nav: ir daudz Marsa izpausmju-kaktusi, asas palmas, sausums+karstums. Cilvēki šādās vietās, kur ir daudz Marsa un maz Saturna, ir ātri, tieši, skaļi, spontāni.
Vīrišķās enerģijas dominante izpaužas braukšanas stilā -gluži kā spermatozoīdu sacensībā par tiesībām būt pirmajam, tie ātri un drosmīgi pārvietojas. Tas izpaužas arī runas veidā un skaļumā.
Garīguma ārējās izpausmes(uguns) šajās vietas notiek ārēji, bieži un skaļi; tikko biju liecinieks vienai no neskaitāmajiem katoļu gājieniem pa pilsētas centrālo ielu, slavinot kādu svēto, pūtēju orķestra pavadījumā.
Tur, kur valda uguns, ir viens centrs.Šis centrs ir dzīvība. Pārējais nav tik svarīgs(piemēram tīrība un noteikumu ievērošana(sievišķais pirmsākums-Venera, Saturns).
Pāri visam ir galvenais spīdeklis Saule un tā līdzvērtīgais partneris Mēness. Tādēļ šeit tiek godāti Dievs-tēvs un Māte Marija. Tādēļ tiek godāti abi vecāki, un tas parasti izpaužas spēcīgāk kā godājot mīļoto(Venera). Tikko kā tika svinīgi izvadīts viens no :”tēviem”- Silvio Berluskoni. Visos Itālijas tv kanālos tikai ziņas par viņu-daudzu kanālu logo rotāja uzraksts”Paldies Silvio!”
Dievmātes baznīcas šeit neskaitāmas. Kā sicīlieši godā savas mammas, es domāju nav jāstāsta. Tāpat kā dzīvības izpausmi-bērnus.
Sēžu tagad zem palmas un skatos uz to: stumbrs ir noklāts asumiem, lapas asas-nu nekā maiga-tīrais Marss.
Vai ir labi dzīvot tur, kur nav vārnu? Jā, ja esat pēc dabas (horoskopa)aktīvs. Ja gribat lai viss notiek pēc noteikumiem, lai visi ievēro robežas(līnijas uz ceļa, ceļa zīmes, ierobežojumus, lai pārkāpēji saņemtu sodus un Dieva pielūgšana būtu klusa un pazemīga (viss nosauktais atbilst Saturnam), tad labāk dzīvot mērenos vai ziemeļu platuma grādos. Protams, ar vārnām katrā kokā. Vārnas sargā Saturna kārtību.
13.06.23. Sicīlijā
 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook