Jupiters-mutablo zīmju pārvaldnieks.Jupiters- mutablo zīmju pārvaldnieks.
Ļoti daudz astroloģijā var saprast, iedziļinoties tās pamatos. Piemēram, kādēļ Jupiters pārvalda mutablās zīmes(Strēlnieks, Zivis), bet Saturns kardinālo un fiksēto(Mežāzis, Ūdensvīrs)? Tas ir ļoti būtiski!
Garīgās mācības šodien balstās ļoti daudzās uzskatu sistēmās. Garīgums ir ceļš. Ceļš ir mutabls pēc būtības, tā jēga ir iešana pa to. Garīgums vienmēr ir meklējumu ceļš. Tie, kuri ir iekonservējuši savu ceļu aklas, dogmatiskas ticības līmenī, izpaužas fiksēti. Patiess garīgums vienmēr ir atvērts meklējumiem. Kā saka Sadguru :” Ticība nozīmē, ka esat pieņēmis ko tādu, ko nezināt; meklējumi nozīmē, ka esat sapratis, ka nezināt”.
Tas, ka mēs apzināmies, ka pastāv nezināmais, ļauj mums būt brīvākiem un elastīgākiem. Mēs varam sekot dzīvei, dzīvot, nevis būt (vai imitēt) stīvi un izskatīties pareizi.
Labas, laika gaitā pārbaudītas garīgas prakses un astroloģija nav radušās kāda cilvēka galvā, kurs izdomājis kaut ko jaunu un interesantu. Garīgās prakses nav naivas. Naivums nepiemīt tam, kas pastāv tūkstošiem gadu.
Ir vienkāršs izskaidrojums tam, kādēļ labas garīgas prakses un astroloģija strādā: tās pamatu pamatos ir “laba sēkla”. Tad atliek tikai nejaukties šīs sistēmas izpausmēs , dot tai labu augsni(savā prātā) un tā uzdīgs un izaugs.
Man kādreiz jautā absolventi: kas mums tagad jādara?
Es saku: tagad mierīgi praktizējiet, viss notiks pamazām un pareizi!
Ja mēs darbojamies Jupitera pārvaldītajā ētera/akāšā (akāšas) vadībā, viss virzīsies uz labu.
Ir svarīgi tikai vienmēr tiekties uz lielo, visu iekļaujošo.
Tas ir patiesi garīgs ceļš.
Nevis savu vēlmju vai izdomātu vajadzību izpilde, bet paļāvība uz lielāko un labāko, kas mūs vada, ja nepretojamies tam.
25.06.2023.
 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook