5.māja

5.māja
Nepārstāšu teikt, ka ir mīlestība un ir attiecības.
Ja cilvēkiem ir attiecības, tas ir kaut kas tāds, kur ir vienošanās, visticamāk, ka tas būs saistīts ar gaisa elementu( daudz centru) vai gaisa elements izmantots lai attiecības nokārtotu sev pieņemamā modelī (parasti zeme un ūdens). Tā lai man patiktu, tā lai man būtu droši, tā lai es būtu emocionālā un fiziskā komfortā. Cilvēki var precēties šo iemeslu dēļ, bet tā nav mīlestība, tās ir labas attiecības. Tās būs labas, kamēr tas viss būs. Kad tā vairs nebūs, attiecības beigsies. Taču mīlestība nekad nebeidzas(5.māja- fiksētais uguns, Lauva)
Mīlestība ir paša cilvēka īpašība un darbība. Tā ir 5.māja-uguns. Ja mēs esam gatavi mīlēt, mēs varam kļūt mīloši. Mīlestības subjekts nav iemels mīlestībai. Tā dzimst pašā cilvēkā. Attiecības gan ir ar subjektu.
Es mīlu-tā var būt patiesība. Un tā var būt spēles sastāvdaļa lai iegūtu sev vēlamo. Tas, kurs mīl pa īstam, spēj mīlēt visu pasauli. Šajā stāvoklī nav ieguvuma, tikai dalīšanās prieks.
Nav nosacījumu mīlestība, tās ir attiecības, kurās ir nosacījumi(7.māja- pārvalda Venera, eksaltē Saturns). Tajās ir ne tikai nosacījumi, bet ir pat noteikumi!
5.mājai nav noteikumu, šeit Saturns ir izraidīts(Lauva-Saule šeit valda).
Mums parasti gribas lai mīlot mēs justos labi, lai mums būtu ērti, lai mūs arī mīlētu. Tam nekāda sakara ar mīlestību, tās ir cilvēciskas vajadzības. Mīlestība ir dievišķa-tātad tai nav nekādu nosacījumu.
Mīlestībā mēs ieguldām. Mēs ieguldām sevi, savu dzīvi. 5.māja ir dzīvības māja. Ne tikai dzīvības rašanās(bērni), bet dzīvības eksistences māja. Tā ir pati dzīvība! Tā ir pati dzīve.
Mīlestībā pazūd mūsu ego, mūsu robežas, mūsu dažnedažādās barjeras un nosacījumi-mēs iemīlamies un saplūstam ar pašu dzīvības enerģiju, ar pašu Dzīvi!
5.māja atrodas zem horizonta. Tā ir iekšēja, tā ir mūsu pašu iekšējais stāvoklis. Es esmu iemīlējies-tas ir mans stāvoklis! Nemaz nav iespējams iemīlēties ārēji.
Mūsu vispatiesākā, dziļāka dvēseles būtība izpaužas mīlestībā. Mīlestība nepastāv „starp” (starp ir gaiss) cilvēkiem. Mīlestība ir vai nav manī pašā.
Ir laimīgi, debesu apdāvināti tie cilvēki, kuri spēj patiesi mīlēt. Kā bērni, patiesi un no sirds. Tie piedzīvo patieso dzīves jēgu, patieso dzīvi. Patiesi dzīvot – pilnībā, visā dzīvības starojumā, lūk skaistākais kas var notikt ar cilvēku.
27.06.2023.
 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook