Vai horoskops ir karmisks

Vai horoskops ir karmisks.
Kurš gan nav interesējies par karmas rādītājiem horoskopā. Vai man ir labs vai slikts horoskops? Ko karma no manis grib? Kāda tieši tā ir un vai iespējams kļūt brīvam.
Astrologiem mēdz būt divu veidu pieeja šim jautājumam: vieni dod receptes kā izvairīties no karmiskiem pārbaudījumiem. Otri iesaka izdzīvot savu horoskopu pilnībā, ieskaitot ēnas puses, pilnība apzinoties sevi.
Skolotājs Sadguru salīdzina karmu ar vecu programmatūru, kuru neapzināti esam izveidojuši paši sev. Tādejādi visa sistēma funkcionē saskaņā ar to. Balstoties uz pagātnes informāciju, tiek atkārtoti pagātnes modeļi-cikliski vēl un vēl.
Tāda cilvēka dzīve ir viegli prognozējama arī astrologam-iesācējam, jo nekas jau nemainās.
Ir jāsaprot, ka nekādas planētas ārpusē nekontrolē mūs. Šī programma strādā iekšpusē, ne ārpusē.
ja programma netiek mainīta, nekas nemainīsies. Pie tam, nemainīsies arī tad, ja ārējie apstākļi mainīsies. Kādēļ? Tādēļ, ka cilvēks pieredz visu no iekšienes. Viņš turpina redzēt vienu un to pašu dzīvi, lai gan tā ārēji ir mainījusies.
Ja man jāgatavo prognoze, es vienmēr jautāju klientiem gan par to, kas notika iepriekšējā planētu cikla fāzē. Taču daudz vairāk mani interesē KĀ viņš reaģēja uz to un KO SAPRATA.
Tādas atrunas kā “ neveiksmīga laulība”, “banku krīze”, “grūti apstākļi “ vai “kovids” nav iemesls lai to nosauktu par iemeslu savām nelaimēm. Visiem ir bijušas laulību krīzes, grūti apstākļi, visi piedzīvoja banku krīzi un visi bija kovida laikā. Taču ne visi tādēļ uz to noraksta savas ķibeles.
Ja mēs nespējam izkļūt no pašu uzbūvētas karmiskas rutīnas, tad mums nav cerību , ka kaut kas mainīsies. Tad nekāds Jupitera tranzīts neko daudz nemainīs.
Ir izšķiroši svarīgi nevis tas, ko dzīve mums piedāvā, bet kā mēs to piedzīvojam. Vai priecājaties par saulainajām dienām? Vai novērtējat ka ir miers un maize?
Cilvēki, kuri tērē daudz enerģijas lai izvairītos no karmas, pamazam pārstāj būt dzīvi. Noliegšana un izvairīšanās rada lielākas važas nekā brīvība. Brīvība ir iespējama, uzņemoties atbildību tik vien kā pašiem par sevi.
Pati dzīvība , patiesa dzīves izdzīvošana ir labākā recepte. Izdzīvojiet savu likteni. Kad tas tiek izdzīvots, tas vairs nav liktenis, tā ir Dzīve!
Sadguru saka:
Ikkatrā jūsu eksistences brīdī saprāts piedāvā izvēli: jūs variet būt vai nu upuris, vai skatītājs, vai pats savas dzīves meistars. Pieliekot zināmu piepūli un vingrinoties, ikviens spēj sev uzrakstīt prieka un labsajūtas programmu.
Astrologam jādod ceļa virziens, kurā doties, jāiedrošina un jāpaskaidro, kurp tas ved. Ja cilvēks dosies ceļā pie savas patiesās būtības, pie apzināšanās, apstākļi sāks veidoties tā lai palīdzētu tam. Tas notiks pamazam un neatgriezeniski. Tad tas sāks vadīt savu karmu un apzināti veidot savu jauno programmu.
10.07.2023


 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook