Līdzīgs, bet ne tāds pats

Līdzīgs bet ne tāds pats.
Pētot cilvēku saderību, mēs ņemam vērā vienādu planētu (Piemēram abu partneru Veneras) līdzības, tam atrodoties zodiaka zīmēs.
Pastāv vairāku veidu „līdzības”, kuras var ilgstoši uzrādīt labu saderību.
Piemēram, tāda kā 1.partnera Venera 8.māja un 2. partnera Venera Skorpionā.
Piemēram, tāda kā 1.partnera Marss Aunā un 2.partnera Marsa un Saules savienojums.
Un tā tālāk.
Tad tas var netraucēt abiem un izskatīties pēc tīri jaukas savienības, kuru biezi esmu ieteicis, jo tā veido līdzīgas izpausmes, tādēļ ir otram uztverama kā atbilstoša paša gaidām.
Taču , ja uznāk nopietnāki pārbaudījumu izradās, ka līdzīgais nebūt nav tas pats kas īstais…
Lūk nesens piemērs no prakses.
Vīrietis pamet sievieti attiecību stadijā, kurā beidzot abiem būtu jādzīvo kopā (viņi uzturas dažādās valstīs) Viņai ir bērns no šķirtas laulības un viņa vēlas bērnu kopā ar vīrieti, jo tuvojas četrdesmit…
Viņa ar Sauli Strēlnieka zīmē un Marsu Mežāža zīmē- viņš ar Saules/Marsa savienojumu svaru zīmē.
Viņai spēcīgs Marss un gaidas, ka vīrietis būs drosmīgs un izlēmīgs. Viņš it kā demonstrē aktivitāti-ceļojumi, sarunas, kustīgumu…
Taču izšķirošos brīžos iedzimtās kvalitātes( planēta zodiaka zīmē) tomēr nostrādā kā jauka parunāšanās pēdējā tikšanās reizē un pēc dienas sms, ka viss beidzies…
Savukārt viņai Venera Strēlniekā, bet viņam Venera Jaunavā savienojuma ar Jupiteru. Izskatās līdzīgi, vai ne?
Taču viņas dedzīgums veidot kaut ko kopā (viņa piedevām Jupiters Zivīs!) atduras pret vēso, pragmatisko pasūtījumu palikt „normālai” un netraucēt cilvēkam veidot savu karjeru , nemainot neko un nerūpējoties lai abiem būtu kopīga mājvieta. Viņš nerīkojas kā drosmīgs vīrietis, kurs nebaidās no grūtībām. Viņa prāt katram pašam jādomā par sevi( austrumu pussfēra). Viņai savukārt rietumu pussfēra- esmu gatava otra dēļ uz daudzko….
Tā nu sanāca tā, ka viss bija labi, kamēr viss bija jauki un viegli. Kamēr viņa brauca pie viņa atstājot bērnu savai mammai. Kamēr viņa neapgrūtināja viņu ar runām par mājokli un bērnu.
Morāle: katrs mēs „solam” otram tikai to, kas ir mūsu kartē. Svari nesolīja būt par Mežāzi. Strēlnieks nesolīja būt par Jaunavu.
16. 07.2023
 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook