Kas jādara, kad ir krīze?

Kas jādara, kad ir krīze?-apmēram tā jautā man šodien52. dzīves gadu sasniedzis vīrietis . Tranzīta Saturna ilgstošs statisks aspekts paralizē tau kvadrAtūru, kurā ir spēcīgākās kartes planētas, ieskaitot Saturnu...
Krīzē vienmēr ir divas iespējas: mēs varam uzkraut sev plecos vēl vienu vilšanos par sevi, par dzīvi, par savu paštēlu savās un citu acīs. Mēs varam sevi kritizēt par nepareizām izvēlēm iepriekš, mēs varam mīņāties uz vietas un gaidīt kad tas viss reiz beigsies...
Taču mēs varam doties mierīgi caur šo pieredzi, nevis pēc agrāk pašu izdomāta plāna, kurš izrādās ir izgāzies, bet dzīvot tā, ka PATI DZĪVES VĒLAS CAUR MUMS NOTIKT.
Gandrīz vienmēr krīze piespiež mūs ļaut kaut kam lielākam iekļaut mazāko realitāti, kurā esam dzīvojuši līdz tam. Jā, tas ir biedējoši, mulsinoši, neparedzami un pat apkaunojoši mūsu lepnumam!
Taču mēs varam atvieglot savu dzīvi(tas ir ļoti būtiski!)- pieņemt sevi kā nepilnīgu un atzīt, ka šis mērķis nekad nebūs sasniedzams, jo mēs esam cilvēki. Taču mēs tieši kā cilvēki esam lemti pakāpeniskam atvēršanās procesam aizvien kam LIELĀKAM.
23.10.23


 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook