Kādēļ nav labi,kad viss ir labi?

Kādēļ nav labi, kad viss ir labi?
Mēs visumā dzīvojam labi. Daudz labāk kā mūsu priekšgājēji. Taču daudziem no mums nav labi. Kādēļ?
Ir viens galvenais iemesls, kādēļ cilvēkam nav patiesi labi. Tā ir atrautība no paša dziļākās būtības- tās , ko mēs apzīmējam ar dieviem vai Dievu. Lai mazinātu šīs neciešamās dvēseles sāpes, mēs izdomājam aizvien jaunus veidus kā izvairīties no tā- dažnedāždās izklaides, informācijas gūzmas un darīsim visu, lai tikai nebūtu par to jādomā. Jo sekulārāka kļūst sabiedrība, jo nelaimīgāka tā kļūst. Sabiedrība strauji attīstās tehnoloģiju, fizisko iespēju ziņā, taču aizvien dziļāk grimst vientulībā.
Ja cilvēks jau no bērnības uzaug „uzmanības novēršanas” pasaulē, tam ir vēl smagāk izturēt brīžus pašam ar sevi. Kad pusaudzim noņem telefonu, tas piedzīvo „lomkas”, līdzīgi narkomānam, jo ir biedējoši būt pašam ar sevi, ielūkoties savā dziļākajā būtībā. Nu jau vairs ne tikai pusaudžiem, bet arī trīsdesmitgadniekiem un cetrdesmitgadniekiem…
Mēs meklējam skumju mierinājumu pie citiem, cerot, ka tie būs tādi, kā mēs ilgojamies. Taču tā nav nekad (varbūt kādu laiku tie pūlas tādi būt). Tad kur ir risinājums? Vai nāks beidzot pareizā valdība, pareizie dakteri, pareizie pedagogi, pareizie vīrieši un sievietes, pareizie vecāki un pareizie bērni, pareizās valstis blakus mums un pareizie laika apstākļi?
Nē, nekas no tā nenotiks. Tas rada neizsakāmas skumjas.
Vienīgais veselīgais un ilgspējīgais risinājums ir katra pašā.
Tas ir ceļš pie sevis, kura sākumā ir sevi jāiepazīst. Mums jāredz šis ceļš un jāapzinās kurp dodamies. Katram jāizveido sevis definīcija. Astrologam ir vieglāk- tas redz cilvēka karti-plānu, kas arī ir katra patiesā definīcija. Citu cilvēku rīcība neparāda to, kas es esmu (kādam man jābūt). Tikai iepazīstot paša dziļākās vērtības, spējas un realizējot tās lomās, mēs kļūstam autentiski.
Mūsos atrodas drošs orientieris-mūsu kompass, kurš ir precīzi noregulēts un precīzi parāda, kurp doties. 
25.10.23.
 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook