Pamodināšana

Pamodināšana
Visi zinām, ka pastāv tautas atmoda. Taču arī indivīds ik pa laikam var piedzīvot atmošanos. Tas var notikt ari pēc sarunas ar astrologu.
Bērnībā katram ir izveidojušies uzvedības modeļi, kuri ir palīdzējusi izdzīvot, maksimāli iespējami labi justies. Tā ir normāla ego attīstība. Taču pieaugušā vecuma pienāk laiks, kad vecie modeļi nevis palīdz, bet gan sāk traucēt, jo ved cilvēku pa apli, liekot tam saskarties ar vienam un tām pašām tēmām viena un tajā pašā līmenī. Kur ir izeja?
Astrologs nepēta bērnību lai cilvēks kavētos tajā, bet gan lai saprastu kā tieši šie uzvedības modeļi ir veidojušies, ko tie „sargā”. Jā, tie sargā, taču gan no ārpuses, gan no iekšpuses, liekot mūsu patiesajai pilnīgajai būtībai „snaust” . Jo kā teikts, kas guļ, tas negrēko… Jā, negrēko, bet arī nedzīvo apzinātu , piepildītu, radošu dzīvi!
Caur neskaitāmiem cikliskiem tranzītiem, šie modeļi ir ieguvuši aizvien izsmalcinātākas formas, tie nostiprinās, iedzīvinās it ka būtu patiesa mūsu identitāte. Cilvēks spēj pielāgoties arī nepilnīgā pasaulē(iekšēja un ārējā). Tas var iemācīties ar nepilnīgu sevis izmantošanu darīt it kā pilnīgas lietas, nerealizējot sevi pilnībā. Bērnībā zināmu laiku augu bez tēva, tad atceros, ka iemācījos dzīt naglas ar dažādiem priekšmetiem, jo mammai nebija pilns instrumentu komplekts. Iemācījos skrūvēt ar šķērēm un darīt citas lietas, kas bija iespējamas…
Pēc tikšanās ar astrologu, cilvēka nereti pamostas viņa snaudoša patiesa būtība. Tas nenotiek konsultācijas laikā, tas notiek pēc tam. Nereti tas notiek tajā paša vakara vai tuvākajās dienās pēc sarunas. Šāds pats fenomens bieži ir ari psihoterapijā, kad klientam var pietikt ar vienu sarunu, lai tas, nu jau pamodināts, sāktu apzinātu ceļu uz savu patieso dzīvi.
26.10.23

 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook