7.māja

7.māja; attiecības ar citiem.
No vienas puses- cik vienkārši- šī māja runa par attiecībām ar citiem cilvēkiem, te viss skaidrs! Vai tiešām?
Jāatceras, ka 7.māja nepieder citiem cilvēkiem, tā ir manis paša! Tātad manī pašā ir visi jautājumi un visas atbildes par attiecībām.
Mūsos ir pamatvajadzības, un viena no tām ietver attiecības ar citiem cilvēkiem. Vai man nepieciešamas dinamiskas attiecības? Varbūt mierīgas? Kas es esmu tajās?
Un izrādās, ka tieši es esmu galvenais varonis mana filmā par attiecībām. Jo visās dzīves sērijā tieši es vienīgais spēlēju galveno varoni. Pārējie teli mainās no sērijas uz sēriju. Daži aizturas vairākās sērijās, citi parādās tikai epizodē, citi mums ir blakus gandrīz vienmēr… (mamma, tētis). Jā, ir mamma un tētis, bet ir attiecibas ar viņiem. Tas nav viens un tas pats! Arī attieksme un attiecības nav viens un tas pats!
Atgriezīsimies pie 7.mājas. Tātad es esmu visās epizodēs. Ir divi galvenie riski attiecību kvalitātei un manai apmierinātībai ar tām. Šie riski nāk no bērnībā piedzīvotās horoskopa atpazīšanas(iedzīvināšanas) pieredzes rezultātā izstrādātajiem modeļiem.
Un riski ir pavisam vienkārši: vai nu par daudz vai nu par maz!
Ja būs par daudz, es jutīšos pārslogots.
Ja būs par maz, es jutīšos pamests.
Vai man bija par daudz mammas vai par maz?
Romantiskajā attiecību fāzē un arī vēlāk tiek spēlētas dažādas lomu spēles(lielākoties neapzināti). Viena no spēcīgākajam ir attālināšanās-tuvināšanās.
Nereti pārī viens ir vairāk cietis(varbūt jau iepriekšējā dzīvē) no uzbāzības, otrs no pamestības. Tad satiekas cilvēki, kuru horoskopos vienam ir vairāk izteikta austrumu pussfēra, otram rietumu. Otrais visu laiku medī pirmo, kuram šī uzmanība liekas pārspīlēta, savukārt otrajam pirmā uzvedība pārāk vēsa…
Taču interesantākais ir tas, ka viņi viens otru neapzināti meklē, lai…dziedinātos!
Mūsu 7.māja parāda dziedināšanas plānu.
Vai jūs zināt daudz dziedināšanas metožu, kuras būtu tikai patīkamas un vieglas?
Kāpēc domājat, ka attiecības būs izņēmums? Venera vajadzīga tikai lai jūs magnetizētu, īstais darbs sāksies ar Saturnu… Simboliski eksaltējošais Saturns 7.mājā skaidri parāda, ka būs nepieciešams ilgs laiks lai izdziedinātos. Tieši tādēļ tas tik bieži atkārtoti novieto mūsu ceļā tos pašus grābekļus.
7.11.23.

 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook