Kamēr Saule Skorpionā...

Kamēr Saule Skorpionā…
2.-8.mājas ass- pieķeršanās un zaudējumi.

Jebkura horizontāla pieķeršanās beigsies ar zaudējumu. Horizontālē mēs pieķeramies tam, kas ir blakus- lietām, cilvēkiem, atmiņām, pagātnei, drošībai… Vertikālē mēs saskaramies ar neparejošām, taču mums nepiederošām parādībām.
2.-8.mājas ass darbojas horizontālē, taču tieši šeit notiek pāreja vertikālajā virzienā-agri vai vēlu tas notiks ar ikvienu.
Protams, šī revolucionāra pāreja nevar notikt viegli un patīkami. Šī ass mums atgādina par visu dabisko-dabas mūžīgie likumi paredz gan visa piedzimšanu, gan visa izbeigšanos.
Reti kurš cilvēks priecātos par to, ka notiek neizbēgamas pārmaiņas. Mēs mazāku vai ilgāku laiku esam veidojuši un pat nostiprinājuši savus pieņēmumus par dzīves ritējumu- iekārtojuši to un iekārtojusies tajā.
Dzīves pārmaiņas var sagraut mūsu cerības. Mēs varam piedzīvot smagas traumas , zaudējot mīļoto cilvēku, piedzīvojot fiasko savās gaidās mīlestībā, attiecība uz bērniem, draugiem…
Piesaistīšanās tiek līdzsvarota ar zaudējumu-tā ir 2.-8.māju ass izpausme. Taču zaudējums biezi atnes jaunas iespējas.
Dzīve dodas uz priekšu(Marss-8.mājas simboliskais pārvaldnieks). Nav iespējams to apstādināt. No dzimšanas brīža (Marss simboliskais 1.mājas pārvaldnieks) mēs ātrgaitas vilcienā dodamies uz noslēgumu. 8.māja saka-ej uz priekšu, atpakaļ neskaties! Tādēļ jau šajā māja ir kritis Mēness (Skorpions), ka Mēness vienmēr skatās atpakaļ. Tādēļ ir tik patīkami atgriezties sava 2.mājā pie visa pazīstamā (te atrodas visas mums pazīstamās izjūtas no agrīnās bērnības).
Pirms iziesanas vertikālajā virzienā(9.māja), mums nepieciešams atzīt daudz patiesību. Viena no tam ir, ka mums nekad neizdosies līdz galam saprast pasaules mistēriju. Šo iluzoro domu nepieciešams atmest un aizvietot to ar absolūtu pazemīgu Augstākās varas priekšā, sekojot tai, nevis iedomājoties, ka paši nosakām savu dzīves plānu.
Vajadzība pēc noteiktības nāk no 2.mājas(Vērsis/Zeme). Mēs gribam, lai noteikti man ir tas, ko esmu vēlējies un pelnījis. Tieši šeit rodama mūsu ciešanu un neirožu sakne- mēs noteikti vēlamies lai Mamma-Dzīve mūs pabaro, un vēlams, garantēti un regulāri. Taču Dzīvei ir citi plāni attiecība uz katru no mums.
2.mājā ir mūsu prata pamatlīmenis (Mēness eksaltācija)-mēs gribam lai viss ir vienkārši. Tādēļ jau populisms ir tik izplatīts, ka daudzi vēlas vienkāršus risinājumus sarežģītām situācijām. Mammu-iedod man to un to! Mammu!!!
8.māja māca mūs ieklausīties Dzīves zīmēs. Tā mūs māca pamest ierasto vietu , varbūt arī cilvēku, ierasto darbu un uzskatus. Ir jāklausa savām sajūtam.
Tūlīt pēc šī raksta pabeigšanas es došos iegādāties vienam no bērniem jaunu gultu. Kad mēs to izvelējāmies, izskanēja jautājums: bet ko mēs darīsim ar veco(kura jau ir par mazu)? Jautājums izskanēja no bērna, kuram Marss 8.mājā. Jā-ko darīsim> Kādam bērnam tā var kļūt par viņa 2.māju, vel veco gultu var aizsūtīt pie gultu tēviem…
Vieta tukša nepaliks- kur kaut kas zūd, tur kaut kas rodas vietā.
14.11.23


 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook