Aspekti: labie un sliktie skatieni

Aspekti: labie un sliktie skatieni.
Stāvu pie pakomāta un ievadu datus lai nosūtītu grāmatas.
Aiz muguras nostājas viens, tad divi cilvēki. Jūtu pakausī viņu neapmierinātos skatienus, ka jāgaida. Tas man sāk traucēt koncentrēties.
Ejot mājās, sapratu, kādēļ man bērnība kaitināja, ja kāds skatījās uz to, ko es daru, kad biju koncentrējies. Atcerējos kā nesen ar puišiem biju boulingā un būtiski uzlaboju savus rezultātus tad, ka metu nevis vienlaicīgi ar blakus celiņu, bet starplaikos. Tad es neskatījos uz viņiem un nenovēršu savu koncentrēšanos.
Vel atcerējos kā daudzus gadus mani mulsināja , ka paskatoties uz cilvēku kaut vai simts metru attāluma, tas gandrīz vienmēr noreaģēja, paskatoties uz mani vai sakārtojot apģērbu (tas uz meitenēm vairāk attiecas:). Pilna nopietnība apsvēru domu par tumšu briļļu nēsāšanu lai nepiedzīvotu nemitīgas reakcijas uz savu skatienu. Bet gudri ļaudis atrunāja.
Par ko ir stāsts?
ir zināms, ka novērotājs ietekme procesu. Ir zināms, ka planētas mūsu kartē skatās (veido aspektu) uz citu planētu un ietekmē tās funkcionēšanu.
Tagad mēģiniet iztēloties to radošāk: kā Venera sāk uzvesties, kad uz to skatās Marss, kā Merkurs sāk uzvesties, kad uz to skatās Saturns u.t.t.

Mēs zinām, ka ir skatieni(aspekti) ar īslaicīgu ietekmi(īsie aspekti) un aspekti, kuru visu laiku pastāv (garie aspekti).
Savienojums patiesībā nav aspekts (lai gan mēs to tā dēvējam), bet gan kombinācija, sajaukums, sasaiste, vēdiskajā astroloģijā –joga.

Tā nu mūsu katra dzīvē vienmēr kāds uz kādu skatās un… ietekmē dzīvi.
mana piemēra par pakomātu skatieni bija marsiski, jo cilvēki steidzas un dusmojas, ka kāds tos kavē.
Tādus skatienus var sajust lielveikalā pie kases, pie luksofora un citur.
Savukārt , kad°, piemēram, skatās mīlošs cilvēks, vai tāds, kurs vēlas ar jums būs, skatiens nāk no Veneras- tas ir patīkams.
Savulaik viena dziedniece man mācīja, ka jāskatās ar Veneras skatienu uz ceļu policistu, kad tas apstādinājis jūs par ātruma pārkāpšanu(Marss) un skatās uz jums ar Saturna skatienu. Viņas policisti vienmēr novēlēja labu ceļu! Un viņa nebija jauniete.

Domājiet kur skatieties un kas jūsos skatās, skatiens ir šīs subpersonības(planētas) vēlmes izpausme. Tas , kas piesaista jūsu skatienu, ir jūsu vēlme. Viena no daudzām. Strādājot ar šīs vēlmes izpratni, atradīsiet kodu darbam ar saviem aspektiem un atsvabināsieties no to ietekmes
9.02.24.

 

 


 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook