Praktiskā astropsiholoģija

Praktiskā astropsiholoģija.
Šis komplicētais nosaukums man nekad nav paticis. Tādēļ lietoju mazliet cilvēciskāku definīciju savam darbam - dvēseles astroloģija.
Aizdomājos pēc vakardienas sarunas ar kādu pastāvīgu klienti- psihologu, kad pēc sarunas viņa dalījās ar to, kādēļ ir tik svarīgi atnākt izrunāties pie astrologa. Arī pēc mūsu vakardienas ar studentiem kopīgā darba ar mācību klienti, kura bija ļoti pateicīga par šo iespēju ielūkoties dziļāk savā dzīvē.
Par to, cik svarīgi ir astrologa darbā apvienot dvēselisko dimensiju ar to realitāti, kura dzīvo klients.
Paņemsim par piemēru tagadējo zvaigžņu stāvokli.
Venera savienojas ar Neptūnu gandrīz precīzi 28 grādos Zivju zīmē. Pieņemsim, ka klientam tur atrodas kāda planēta, kura savukārt ir noteikta māja un pārvalda noteiktu māju. Te jau veidojas vesels stāsts.
Nākoša gada februārī Venera atkal savienosies ar Neptūnu gandrīz tajā pašā vieta, turklāt izmetīs retrogrādu cilpu un sķērsos šo grādu vel divas reizes-marta beigās un aprīļa beigās.
Tātad ir gaidāma ļoti skaistu emocionālu sajūtu sērija/notikumi.

Taču tas vēl nav viss: Jupitera, Saturna un Urāna tranzīti arī šķērsos 28.grādu nākošā gada maijā/jūnija sakumā.
Saturns šķērsos Zivju zīmes 28.grādu, Jupiters(Zivju zīmes pārvaldnieks) veidos kvadratūru no Dvīņu zīmes.
savukārt Urāns veidos sekstilu no Vērša zīmes.
Astrologam, kurs spēj skatīties uz šo procesu gan dvēseliskā, gan praktiska plānā, šeit ir ļoti daudz darāmā, secināmā un sakāmā. Es teiktu, ka šie unikālie procesi cilvēka dzīvē(otrreiz neatkārtosies vairs nekad) ir tā vērti, lai tas meklētu dziļas atbildes un , iespējams, arī pavadoni šajā ceļa cauri šai dziļajai pieredzei.
Un vēl.
Astrologs-optimists vairāk izcels unikālo, skaisto pieredzi Veneras/Neptūna/Urāna ietekmē
Astrologs –pesimists noteikti steigsies brīdināt par nesasapņošanos, jo lūk-pēc gada atnāks Saturns un visu „atņems”.
Bet kā var atņemt to, kas noticis? Kā var atņemt skaisto, neaizmirstamo pieredzi? Dzīve taču sastāv no šādiem posmiem. Bezgalīgs nav nekas.
Manuprāt astrologam vajag gan norādīt uz skaistās pieredzes izbaudīšanas iespēju, gan uzmanīgi norādīt, ka nekas šajā pasaulē nav mūžīgs. Un mācīt būt pateicīgiem par to, kas tiek dots.
Man tikko ienāca prātā līdzība. Ja Veneras-Neptūnas savienojums ir laba vīna pudele. Tad ko: skatīties uz viņu, ielikt seifā, lai Saturns to neatņem? Vai tomēr izbaudīt, zinot, ka tās tilpums nav bezgalīgs (ja vien neeesat Jēzus).?
4.04.24. Veneras savienojuma ar Neptūnu laikā

 

 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook