Noskaņojums

Noskaņojums, noskaņošanās un astrologa konsultācija.

Man jautā par to kā konsultācijā atrast pareizos vārdus kurus teikt klientam, piemēram, par jūtīgākajām tēmām.
Mans ieteikums ir : noskaņošanās.
Pirms konsultācijas jūs saņemat cilvēka dzimšanas datus, arī nelielu ieskatu situācijā. Ir svarīgi nojaust vai zināt cilvēka frekvenci-toņkārtu. Toņkārta būs atrodama pēc valdošajām planētām un mājām. Piemēram, Marsam būs zemas notis un skaļāks izpildījums, tāpat uguns zīmēm tā būs tāda.
Savukārt Venerai, Mēnesim tā būs smalkāka, klusāka. Saturnam tā būs nopietnāka…
Padomājiet par vārda „noskaņojums” dziļāko būtību. Tas saistās ar skaņu, ar toņkārtu.
Astrologam jābūt līdzīgā toņkārta kā klientam. Tad notiks rezonanse, jūs pareizi uztversiet klienta vibrācijas(lasi-skaņas, toņus). Un klients uztvers jūsējās. Notiks svarīgākais konsultācijā: ieslēgsies uzticēšanās, atpazīšana. Astrologs tiks uztverts ka savējais, tāds, kurš saprot klientu „no iekšienes”.
Tad klientam un astrologam „saskanēs”.
Kad būsiet uztvēruši klienta melodiju, jūs intuitīvi zināsiet dziesmas turpinājumu. Visi taču ir to piedzīvojusi, kad esat nonākusi kompānijā, kurā tiek dziedāta kāda dziesma, bet jūs to nezināt. Kad sakāt ieklausīties, dungot līdzi, jūs pamazām aizvien drošāk sākat dziedāt līdzi un… pat sacerēt savus vārdus!
Tā notiek prognozēšana! Mēs turpinām KLIENTA dziesmu un vedam to nākotnē pēc viņa toņkārtas, mēs neizdomājam savas, bet turpinām viņa dzīves melodiju!
Man ikdienā jāpieņem vairāki ļoti dažādi klienti. Pēc katra klienta ir jāpārskaņojas. Vakar vakarā runājām par dzimtas sāpēm, pirms tam par zemnieku saimniecības likteni tūlīt pēc 5 minūtēm man jārunā sabiedriskās organizācijas izveidošanu, pēc tam par sirdslietām… Pilnīgi dažādas dziesmas.
Vēl ļoti svarīgi ir izvēlēties pareizo oktāvu- cilvēka garīgās attīstības līmeni. Marss var būt augsta līmeni un Venera var būt zemā līmenī. To noteikt var tikai runājot ar klientu vai pirms konsultācijas saņemot informāciju.
Jāsaka, ka pārskaņoties nav viegli. Tādēļ, sevi saudzējot, es cenšos pieņemt mazāk klientu. Taču ir grūti arī vienas konsultācijas laikā pārskaņoties. Piemēram, tu runā ar klientu gandrīz stundu par dziļām dvēseliskām tēmām un tad pēkšņi beigās viņš izdomā pajautāt par īpašum pārdošanu! Es vienmēr nopūšos tad un mēģinu pārslēgties. Labāk gan, ka vienā sarunā ir tikai viena tēma-frekvence.
Vēl jau ir paša astrologa noskaņojums. Astrologs jau arī tikai cilvēks, tam ir citas noskaņas arī- attiecības ar tuviniekiem, kādi darba jautājumi un vienkārši…noskaņojums. Tas klientam neinteresē un tas ir pareizi. Mēs strādājam priekš klienta. Tādēļ astrologam ir svarīgi ievērot sava prāta higiēnu. Vislabāk tas izdarāms dabā-pastaigās, peldēs- kas nu kuram tuvāks. Daba visus pārskaņo uz veselīgu frekvenci.
Noskaņoties uz vienu konkrētu cilvēku gan nav tik grūti. Klausieties uzmanīgi, mazāk runājiet, vairāk klausieties! Galvenais nedungot savu meldiņu, bet noskaņoties uz klienta melodiju.
Tā lūk.
25.04.24.


 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook