Vai dzirdat tikai to ko pasaka?

Vai dzirdat tikai to ko pasaka?


Kopš bērnības man ir licies dabiski ne tik daudz klausīties ko pasaka, bet domāt vai sajust kāpēc pasaka. Tas tādēļ, ka aiz katra pasacīta vārda stāv kas lielāks.
Vairums cilvēku izpauž , parāda aisberga redzamās daļas stāstus. Taču aiz šiem stāstiem vienmēr stāv kas liekāks. Tas lielākais atrodas planētu dižajos arhetipos. Tie darbojas CAUR mums. Mēs esam šo lielo spēku izpausmes kanāli vai aktieri, ja vēlaties.
VISAM IR JĒGA.
Cilvēks var dzīvot plakanu dzīvi un nesaredzēt to, ka visam ir jēga. Nekas nav tāpat. Visas pasaules izpausmes ir kaut kā lielāka izpausmes.
Atnāk cilvēks uz konsultāciju un stāsta par to, ka noguris, par to, ka nav bērnu, ka neredz vairs jēgu darbam un tādā garā. Jēga izteikti kardinālajam var būt darbībā ar/par kaut ko. Un tad pārtraukšanā un kaut kā sākšana no jauna. Klients to izpauž, bieži mainot dzīves vietas.
Bet viss sākās no mammas . pat ne no viņas, no MAMMAS kā arhetipa. Kad jūs saprotat, ka VISS ir saistīts ar arhetipiem, pārstājat domāt persona-persona kategorijās. Tad pārstājat uztvert lietas plakaniski personiski.
Jā Saules Marsa savienojums uz Asc Vēzī(Mēness zīmē) kvadratūra ar Mēnesi Aunā (Marsa zīmē) ir šī cilvēka dzinulis. Agrāk tā bija mamma(esot nešpetna bijusi), taču dzinulis (dzenātājs) nav mamma (vārds, uzvārds). Tā ir cīņa par Pašnoteikšanās (Saule, Asc, Marss) un cīņa ar MAMMAS arhetipu. Tādēļ jau arī nav bērnu, jo nevēlas būt mamma.
Un te nu astrologam ir jāizvēlas kāda veida palīdzēt klientam:
a) piemeklēt labāko veidu kā cīnīties pret un kontrolēt situāciju. Šajā gadījuma dzīvot viena visu dzīvi(viņai jau ir 54 gadi) un bez bērniem. Dot padomus vēl lielākai neatkarībai.
b) izprast mātes arhetipa nozīmi un pieņemt to, neskatoties uz pieredzi , kur māte terorizēja tēvu un beigās viņu pameta lai apprecētos ar nākošo, kuru atkal pameta. Tas nozīmētu iet sāpīgo, riskanto attiecību pieredzes ceļu ar apzinātu attieksmi pret notiekošo.
Astrologam ir jāklausās. Visu laiku jāklausās. Arī tajā, kas nav pateikts. Es vienmēr mēģinu saprast klienta dzīves scenāriju, kura atsevišķi notikumi ir tikai epizode. Šis scenārijs ir par ko? Tā ir komēdija vai drāma? Tā ir lēna un gara luga vai īsas , skaļas epizodes?
Kas notiek tālāk? Tad astrologs izstāsta klientam viņa stāstu no citas perspektīvas. Ar tiem pašiem aktieriem var modelēt scenāriju, kurš ne tikai netraumēs klientu, bet dos radošu stimulu, jo astrologs būs izstāstījis viņa dzīvi tā, ka kļūs redzams kas ir kas. Cilvēks var kļūt par savas dzīves galveno režisoru.
Jā dekorācijas, sižets ir iepriekš sarakstīts. Taču katrs režisors var uz vienas un tās pašas lugas bāzes radīt pavisam dažādus iestudējumus!
Aiz katra klienta notikuma stāv cēlonis. Jums ka astrologiem jāizvēlas vai strādāt ar simptomiem un palīdzēt tos veicināt vai cīnīties pret tiem vai arī palīdzēt apzināt cēloņos.
Es izvēlos otro ceļu. Dažreiz cilvēks nav gatavs to saprast, taču tas var notikt vēlāk.
Kas attiecas uz neizstāstītajiem stāstiem, tad esiet droši: ja karte kaut kas, tad arī stāsts ir. Būs cilvēki, kuri vēlēsies savus stāstus paturēt pie sevis. Lai tie tur! Lai paliek vieta ari neatklātajam un nezināmajam. Ja cilvēks velēsies kaut kad ar to padalīties, viņš izstāstīs. Jo pats noslēpuma fenomens jau arī ir stāsts. Piemēram ne mazums Skorpionu un Vēžu visu dzīvi izbauda noslēpumus. Un lai tak tur pie sevis laimīgi! Astrologam nav par to jālauza galva-viss ir kārtībā.
Man bieži ir tā, ka satiekot klientu vai jaunu studentu, tas liekas pazīstams. Tagad esmu sapratis, ka mūs vieno kopīgi arhetipiski stāsti, kuru saknes stiepjas bezgalīgajā pagātne. Pagātne visu laiku ir klātesoša, tikai pamazām cauri dzīvēm un paaudzēm, modificējas jaunos stāsta variantos. Tas ir ka ar mītiem, pasakām un citiem seniem stāstiem. Tie cauri laikiem parāda citas šķautnes. Bet sakne tiem ir viena. To tad arī var atpazīt, sajust.
Un tad cilvēks jauta: ka to var zināt, ka to var izlasīt kartē? Kartē tas ir tikai planētu simbolu veidā. Bet , ja klausīsieties stāstos, sadzirdēsiet un ieraudzīsiet daudz vairāk.
Vislabāk ir ar klientu vienoties, ka visu saprast nekad nav iespējams. Taču var apzināties notikušā, tagadnē notiekošā un nākotnē notiekošā nozīmi.
Ja cilvēks saglabās šādu skatu uz dzīvi, tā to turpinās aplaimot ar daudziem piesātinātu dvēseles pieredzi un nebūs kā klientei, kura neredz jēgu. Jēga ir visa notiekošajā nevis kāda konkrēta plāna izpildē.
Turpinājums sekos.
8.05.24. Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook