Vai pagātne kādreiz beidzas? Vārdu spēks.

Vai pagātne kādreiz beidzas? Vārdu spēks.


Izvēloties dziļu pieeju astroloģijai, mēs saskaramies ar jautājumu par pagātnes ietekmi.
Mani vienmēr ir izbrīnījuši cilvēki, kuri to neapzinās. No vienas puses cilvēks runā par karmu, bet tajā pašā laikā negrib vai nemāk saredzēt visnesenākās pagātnes vistiešāko ietekmi uz tagadni un potenciāli arī nākotni.
Pagātnes ietekme mūsos saglabājas uz visiem laikiem. Ja pieeja dzīvei ir dvēseliski veselīga, mēs mākam integrēt pagātnes pieredzi kā lielisku savas dvēseles ceļa atmiņu. Mēs to nenosodām, nenostumjam to ēnā, neizstumjam-neprojicējam uz citiem. Dzīve taču ir tik īsa. Kādēļ tik izšķērdīgi rīkoties ar savu pieredzi, savu vienīgo šo dzīvi?
Tāpat kā sveci nevajag turēt zem pūra, tāpat ari pūru nevajag turēt zem svecēm- spožajām aizkārtņu lampiņām, ar kuram tik bagāta ir, piemēram, sociālo tīklu „patiesā dzīve”.
Visiem ir atmiņas par pagātne dzirdētajiem vārdiem, kuru IESPIEDUŠIES atmiņā un neatceramajā atmiņas daļā- zemapziņā. Kāda frāze, kuru mūsu bērnībā pateica vecāki vai skolotāja, var iegūt tā saucamās psihotraumas nozīmi mūsu uztverē. Taču der atcerēties, ka traumatiski mums tas bija galvenokārt tādēļ, ka bijām jūtīgi(iepriekš jau piedzimuši ar šāda veida ievainojamību) šajā jautājumā. Mēs cerējām, ka šajā dzīvē mēs tiksim saudzēti un mīļoti šajā tēmā, bet viss izrādījās tieši tā kā iepriekšējās dzīvēs…
Vainot vecākus ir bezjēdzīgi, lai gan tas var pabarot ego kādu brīdi, bet radīt daudz , daudz tālejošu problēmu. Drīzāk mums kā pieaugušajiem-vecākiem tā ir mācība būt pašiem uzmanīgiem ar saviem vārdiem.
Astrologs klientam uz vienu stundu ir kā vecāks. Viena stunda var pateikt daudz nozīmīgu vārdu, kuri iespiežas dziļi atmiņā. Man klienti bieži atstāsta manis teiktās frāzes, kuras iespiedušas uz mūžu dvēselē. Tādēļ jo vairāk praktizēju, jo uzmanīgāk cenšos izvēlēties pareizos vārdus. Tā ir māksla, kura attīstās pamazām. Ir cilvēki(arī astrologi), kuriem ir dotības stāstīt interesanti un vispārīgi izglītojoši , taču ne vienmēr dziļi. Ir dziļi cilvēki(arī astrologi), kuri nemāk vai baidās tieši izteikties. Varbūt tie baidās, jo apzinās pateikto vārdu milzīgo spēku…?
Ir vispārzināms astrologu novērojums, ka cilvēks runājot „stāsta savu karti”. Tā tas tiešām arī ir. Tādēļ, ja gribat labāk saprast astroloģiju, mācieties no cilvēkiem, tos klausoties ar ausīm un visām maņām un lūkojieties viņu kartēs, atrodot to subpersonību-planētu , kura tajā brīdī runā. Tas ir tik aizraujoši!
Man liekas , ka 90% astroloģijas izpratnes esmu ieguvis tieši šādā veidā, pārējos 10 no lekcijām un simtiem izlasīto grāmatu.
Ir viegli lasīt dažādus blogus, raidierakstus, arī šo rakstu. Taču tie ir tikai padomi, skices.
Taču īsta izpratne notiek reālajā dzīvē- šajā gadījumā saskaroties ar cilvēka dvēseli diezgan liela pietuvinājumā.
9.05.24.
P.S. Vakar pēdējais klients aizejot teica: paldies. Ir tā, it ka pabiju pie psihoterapeita. Es atbildēju: tā jau apmēram arī ir:) Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook