Tēli un simboli

Tēli un simboli.
Mēs visi dziļākajā savā būtībā uztveram tēlu valodu. Tie strādā uz mums- vai atzīstam to vai ne.
Astrologam un klientam ir svarīgi kādus tēlus tas redz sev priekšā. Ir labi, ja šie tēli- attēli, figūras, simboli veidotu harmonizējošu ietekmi.
Un vispār…
Tāds objekts („kovideklis”), kādu redzējām Daugavas krastā kovida laikā un citi pārāk laikmetīgi monstri sabojā harmoniju. Tie nav vēlami.
Cilvēki visvairāk harmonizējošu tēlu atrod dabā. Piemēram, izradās, ka mana(un daudzu citu) iemīļota pastaiga gar jūru vai upi, un tajā redzamā saules atstarošanās, ir ļoti pozitīvi uzlādējoša. To iesaka magi.
Tāpat cilvēki no visas pasaules tiecas uz vietām, kuras ir harmoniska arhitektūra. Tas notiek mūsu dvēseliskās vēlmes dēļ.
Lai spētu dot iedvesmu cita cilvēka potenciāla attīstībai, astrologam pašam jābūt harmoniski uzlādētam. Ir jāklausās laba mūzika, jāredz laba māksla, jābūt spēcīgās, no cilvēku ietekmes brīvās dabas vietās, jāuzņem viss kas pieejams, lai uzlabotu savu enerģiju.
Horizonts nav vienkārši zeme, jūra un debesis. Horizonts ir plašums, perspektīva, ko jūs variet uzsūkt sevī lai dotu šo perspektīvu saviem klientiem. Latvija ir viena no tām laimīgajām vietām, kurā ir pieejams plašs horizonts. Ja nedzīvojat pie jūras, var taču dažreiz aizbraukt uz uzlādēties! Es, piemēram, nedzīvoju pie jūras, bet cenšos izmantot katru iespēju tur pabūt.
Astrologam vēlams uzturēt pozitīvu skatu uz dzīvi. Te labi var līdzēt humora izjūta. Kad nobriestam, saprotam, cik biezi dzīvē uztraucamies par absolūtiem sīkumiem. Labāk nevis taisīt no mušas ziloni, bet pastāstīt anekdoti par mušu un ziloni!
Astrologam ir labi pievērsties savai garīgajai dimensijai. Lai saņemtu spēku un palīdzību no debesīm, nepieciešams tam pievērsties. Vai arī kāds ir tik naivs vai iedomīgs, ka domā, ka nodarboties ar debesu mākslu- astroloģiju , var bez debesu palīdzības? Protams, ka kāds astrologs- tehnokrāts var paņemt matemātiskus rīkus un tos izmantot plakaniski, taču es nerunāju par parasto ģeometriju, bet sakrālo ģeometriju. Dvēseles un Gara dzīve nav plakaniska, tā ir vertikāla.
Astrologam ir labi pašam attīrīt savu prātu, veidot harmoniskas attiecības ar saviem tuvajiem un pieklājīgas attiecības ar tālajiem. Neviens nav pasargāts no kļūdām, taču kļūdu labošanas māksla ir, iespējams, vissvarīgākā prasme konsultējoša astrologa arsenālā.
Astrologam ir labi lasīt dziļi dzīvē sakņotu literatūru, skatīties dvēseli bagātinošas filmas.
Astrologam ir jātic tam, ka katra cilvēkā ir brīnišķīgs dimants, kura atklāšanai nepieciešama uzticēšanās, vērīgums, paļāvība, miers un viedums.
13.05.24.
 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook