Sadaļas Interesanti arhīvs

Sākts 14.08.2010 plkst.6.00 Jūrmalā

Šeit, meklētāj, Tu atradīsi svaigas pārdomas un idejas.Šeit rakstīšu dzejas, dažādas vārsmas un novērojumus. Ceru, ka mēs sapratīsimies- mana mīļākā valoda ir simboli un asociācijas. Es nezinu kā Tu mēri laiku, es laiku mēģinu sajust- gan tad, kad tas jau ir tagadnē, gan tad kad tikai būs. Zini, piemēram, kāda man liekas jaunā Astrologos palaišanas diena 14.augustā, kad Mēness, Venera un Marss ir Svaru zīmē? Lūk šāda:...Balts gulbis peld ezera vidū, ir saulaina vasaras diena. Drīz tam pievienosies vēl vairāki putni. Tie pasmaidīs viens otram un lēni šūposies ezera viļņos. Droši vien būs jāpalidinās, ir taču vasara... un brīvdiena...

14.08. Brīdī, kad Mēness,Venera un Marss bija Svaru zīmē,sāku rakstīt jaunu rakstu -Kā astrologi pēta cilvēku saderību? Varbūt Tev ir kādi jautājumi par to, es labprāt tos uzklausītu un atspoguļotu atbildes jaunajā rakstā! Sūti uz andris@astrologos.lv

18.augusts

Redzi kā ir ar to atklāšanu- viss atklājas pakāpeniski. Sevi pazīsti , tad no jauna iepazīsti, tad vēl no jauna iepazīsti un pasmaidi par iepriekšējo pazīšanu.Pēc kāda laika vēl precīzāk sevi atklāj un saproti... Secinājums? Nespriedelē par daudz ar (par)tiem, kuriem ir pieredze, ieklausies viņos.

2.09. Tad, kad esam iekšēji gatavi notikumam, kā teicis D.Radjars, mēs notiekam ar notikumu. Viss notiek sinhroni.

10.septembrī Aukstās krāsas ir aukstas un siltās ir siltas. Pat tehnokrāti to saprot. Vai tehnokrāti var ar termometru izmērīt krāsu temperatūru?
Tad jau sanāk, ka viņiem ir jāatdzīst, ka ir lietas, kuras IR, bet kuras nevar izmērit ar aparātiem , bet droši sajust var gan! :)

13.09. Interesanti,ko domā kamieļi karavānā, kad suņi uz tiem rej? Man liekas, ka tie domā par ceļa mērķi un gandarījumu, kuru tie gūs, kad būs tajā nokļuvuši. Vēl laikam tie domā par to, ka viņu darbs ir grūts un svarīgs citiem. Bet suņi? Suņi arī domā, ka dara ko svarīgu. Es saprotu abus, bet cienu kamieļus vairāk.

15.09. Viena mana kliente ar labi attīstītu izpratni par to ko tā vēlas, man saka: Man ir vīrs, kurš vēlas lai es to atbalstu viņa karjerā, lai paslavēju, novērtēju, sniedzu mīļumu un pabaroju. Taču es to nevēlos darīt... Bet es vēlos kādam justies vajadzīga, man tas ir ļoti svarīgi!
Tad es viņai jautāju:
Jūs vēlieties būt vajadzīga vai justies vajadzīga?
Un viņa tapa apskaidrota.

22.09. Vakar man zvanīja no <Dienas biznesa> un jautāja kā klienti skatās nākotnē- ar bailēm vai optimismu. Es atbildēju, ka jau vismaz pusgadu vairums klientu skatās nākotnē reālistiski. Mūsu sabiedrība lēnām kļūst pieaugusi. Man tas patīk.

27.09. Astronomijā, astroloģijā un mitoloģijā ir ļoti daudz kopīgā. Piemēram- tikai pirmās četras planētas, ieskaitot pašu Zemi, ir cietas. Ciets ir arī Mēness. Tieši šīs planētas atbild par konkrētām, personiskām <blīvām> lietām mūsu dzīvē. Tur, kur sākas garīgais aspekts(no Jupitera), planētas ir sastāv no gāzēm. Garīgās vērtības ir dzīvas, kustīgas...

 

..2.10. Savēlēs Jupiterus viedus(Zivīs), Merkurus gudrus(Jaunavā), Mēnešus- nacionāļus tautiskus(Vēzī),Saturnus stingrus (Svaros),Marsus dusmīgus un darbīgus(Skorpionā),,,, tikai Veneras skaistās neievēlēs(Skorpionā). Nebūs uz ko skatīties...:) Tāds lūk zvaigžņu stāvoklis.

11.10. K.Objē Astroloģiskā vārdnīca
Nepastāvība.
Četrām zodiaka zīmēm vairāk par citām, piemīt šis trūkums. Tādas ir Dvīņi, Svari,Strēlnieks, Zivis. Bieži kartē izceļas saspringts aspekts starp Mēnesi un Merkuru.

 20.10.Debesīs.
Jau otro mēnesi mūs priecē Mēness un Jupitera atrašanās blakus debesīs, ko labi varēja novērot gan septembra vidū, gan oktobra vidū. Tas kaut ko nozīmē. Ne velti tieši šajā laikā DEBESIS bija skaidras. Tiem, kas vispār lūkojas augšup, tas dod skaidru Zīmi par Labo Cerību.
> var izdzīvot trīs dzīves.

30.11. Kas ir gara dzīve? Vienā raidījumā gudri cilvēki sacīja, ka dzīvi var pagarināt piesātinot laiku, t.i.-viena gadā var nodzīvot trīs gadu notikumus, un vienā mūžā > Tā arī man radās pārdomas, kad dažas dienas atpakaļ manam dēlam palika trīs gadi. Man tajā rītā bija sajūta, ka pagājuši kādi 10 gadi- tik intensīvs šis laiks ir bijis. Un tad es sapratu: man taču mājās ir trīs mazi bērni- to gaidīšanas un augšanas laiks taču jāpareizina vismaz ar trīs- tā sanāks visi desmit gadi ar uzviju. Kādu laiku atpakaļ es pat mēģināju saskaitīt: cik dzīves esmu nodzīvojis pa kādiem 35 gadiem- man sanāca septiņas... ja tagad paskaitītu, tad jau kādas desmit sanāktu. Es to saucu par intensīvu dzīvošanu, par dzīves izdzīvošanu. Ziniet, man patīk dzīvot pa īstam.

 
3.11. Katrs trešais klients tagad ir 1981.gadā dzimis. tas tādēļ, ka viņiem Saturna krīze- 29.5 gadi.
15.11. Saules- Jupitera trigons ir vislabākais, kas var būt astrologa izpratnē. Jupiters Zivīs ir ideālākais kas var būt. Retrogrāds tas ir vienmēr, kad ir Saules un Jupitera trigons. Šādu planētu izvietojumu nākošreiz pieredzēsim tikai pēc 4 gadiem. Steidzieties to ,izmantot uzsākot ko jaunu
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Atpakaļ

©Andris Račs 2010, materiālus drīkst pārpublicēt tikai ar atļauju,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv

Seko: Facebook